Moj prvi put..teresa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.05.2013
12
3
0
Aj da dodamo neki uvod...da krenemo od zemlje koja je jako losa baba je prvo izvadila neko cvece iz nje a ja posle samo ubacio menku,hirbrid ili skank posto stalno pusim je menka,posadjena od 28og aprila..saksija nema ni litar ipo i to je lose :) bez treninga (lst) i bez orezivanja...ja sam zadovoljan sa njom u ovako losim uslovima sa kojim prvi put radim i da od nje izvucem i 5g suvog bicu srecan posto sam uspeo iz prvog puta :D JEDINO MOLIM EKIPU ZA POMOC KAD MI BUDE POTREBNA OKO CVETANJA POSTO SE TU NE SNALAZIM UOPSTE..KOLIKO DANA CVETA I TO I POMOC OKO MUSKO ZENSKE BILJKE POSTO SA SLIKA NA FORUMU NIJE MI BAS NAJJASNIJE A JA CU STAVLJATI FOTKE I DALJE..TOLIKO :)
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Bilo bi pametno da uzmes neku kupovnu zemlju i presadis biljku u vecu saksiju, veruj mi prijace joj i zahvalice ti se... sto da dobijes 5g ako mozes da dobijes 15-20g ako odvojis par eura za vrecu zemlje i mozda listice za merenje pH (ako bas neces da ulazes).
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Dobra zemlja ti kosta kolko i 1g na ulici...saksija kosta neke smesne pare... ali kako oces...necemo da te teramo da radis nesto na silu... ali kada se pojave problemi znaces zbog cega se pojavljuju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zicla92