Moje domaje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0
Islo bi to,al nema sunca,ma bit ce nes od tog,nije me bilo jedno vrijeme doma,a sad cu se samo njima posvetit,jucer sam ih tek u box stavio,i bit ce u njemu dok sunce ne uprzi,a onda u rupe koje su pripremljene za njih...
 

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0
ufff danas se probudim,i pogledam ih,i vidim puž pojeo ovu malu,preznojio sam se samo,jel neopitroid pomaže protiv puževa?,šprico sam sa koprivama,al se nisam nado da će u teglu ić puzat ko da nema zelenjave okolo....,šta mislite jel bi mogle još tjedan dva bit u ovim posudama
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
koje kad govoris u mnozini a kazes da ti je puz pojeo jednu, jel jedna ostala... moze ona izdrzati 10ak dana sigurno, al postavi je na nesto, izdigni, stavi na ciglu, zastiti flasom... ucini nesto ako ima puzeva da se ne budus svakog jutra u znoju
 

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0
ahahah,ma u prvu teglu sam stavio 2 sjemenke,pa sam mislio ak izađu samo ću ju presadit,dobro da je i bila,možda bi ovu veću pojeo,na dvorištu su mi i puževe baš i nisam opažao,a sad kad znam da ig ima,lako ih ja navečer na terasu stavim
 

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0
ljudi šta mislite,treba mi jedan savjet,dal da presadim u kupovnu zemlju u kantu od jupola,il u običnu zemlju,i kolka bi bila rupa trebala bit,htio sam metar sa metar,al mislim da je to malo previše,problem je to što prošle godine mi se imo susjed posađeno na dvorištu,i pola su mi pobrali,a neću više blizu rijeke sadit da se opet ne potope?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
rupa nikad nije prevelika ;) ako znas da je zemlja ok ne moras kupovati (ako sadis u zemlju) ako sadis u kantu neka bolje mesavina ne bi bila na odmet. kod mene komsiji iz dvorista obicno poberu visnje i kajsije :)