moje lepotice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.06.2013
24
18
0
34
videh to, procesljala sam forum koliko sam mogla, veruj mi. i dosta sam iz njega naucila :)
no, posto nisam sigurna sta je u pitanju, ni da li uopste nesto ide po zlu, bolje da pitam za savet nego da radim na svoju ruku.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ovo dolnje lišće rekao bih puževi ili puževi golaći (jako mali znaju biti ti golaći, veličine crva). A ove bijele točke po listovima bih rekao da si ih možda prskala po listovima vodom, pa ih je sunce malo spalilo. Sve u svemu ja se nebi zabrinjavao niti jednim niti drugim. Samo je nemoj prskati po listovima, možda i nisi, neznam, al nemoj jer kapljica vode na listu tokom sunčanog dana ima efekt povećala i sunce kroz nju skuri list.
 
01.06.2013
24
18
0
34
hvala! :) sada mi je lakse.
sa puzevima cu se izboriti. a i sa ovim flekama nadam se ^^ jesam prskala, ali uvece, bas zbog toga, i to je bilo pre nedelju dana. ovo se pojavilo pre 2, a isto toliko zaticem i potpuno mokre listove, nemam pojma zasto.
 
01.06.2013
24
18
0
34
nije rosa. obrisem listove oko podneva, vratim se uvece sa posla i opet su mokri ^^ mozda je neki komsija odlucio da pripomogne :) haha :D niko sada ne brine o njima osim mene, to je sigurno. sta god da je sa tom vodom, naci cu neki nacin da im pomognem
 

old schooll!

Aktivan Član
13.06.2013
64
41
0
55
tamo gdje je dom
curice ti izgledaju zdravo,samo obrati pažnju ako ti zemlja nije rahla zna se dešavati kad preraste odprilike 1m visine da gura gornji sloj korijena prema van.
vidim da ima i kamena što je dobro radi minerala ali svakako zagrni curicu zemljom da se nebi iznenadila zasto ti listovi žute odozdo kroz 1 mj.
ako želiš zdrave biljcice uvijek ih zaljevaj ujutro rano.
sretno
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
azzka kako se meni cini ovo ce postati dnevnik uzgoja ...hoces da ti prebacimo temu tamo jer ovdje joj nije mjesto ?

Sretno sa biljcicom :)
 
01.06.2013
24
18
0
34
ovaj dnevnik moze da se obrise nazalost ^^ biljke su se divno oporavile i bile su savrsene i morala sam da ih pocupam pre par sati. vatreno krstenje ^^ pala sa 4g, mnogo para sam morala da dam. i mnogo batina sam dobila -.- i eto. sve je u redu, samo sam nazalost morala da odustanem od njih. za svaki slucaj -.-
nema ih vise :(
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
Azzka jako mi je zao kada cujem ovakvo nesto. puno me potreslo jel znam kroz sta si prosla. ja sam prethodne godine iskusio kako je cupati biljke iz razloga sprecavanja veceg zla. ako zelis javi mi se na PM da razmenimo iskustva, mozda mogu da ti dam neki dobar savet sta i kako dalje za ubuduce.
 
01.06.2013
24
18
0
34
mnogo mi je bilo zao. nikad nisam sadila, ovo su mi bile prve i mnogo sam ih zavolela. ali jbg. bolje i to nego jedno 5 godina miminum kad se sve sakupi. sledece godine cu opet probati, nadam se sa vise uspeha :/
hm, da podelim to divno iskustvo ^^ da ne duzim, manje vise, pala sam jer me je komsija kreten (ceo zivot ga znam!) zamolio da mu zavrsim. imam dobre seme pa kao ajd, nije mi tesko. ni pomisljala nisam da ce ovako nesto da se desi. lika neko odruka, cekali su njega, nahvatali mene baksuza. u telefonu su videli poruke da je njegova, ne moja. on je propevao posle pola sata kad su otisli kod njega xD sve je rekao -.- dobro je bilo sto nije znao odakle mi. ja sam istrpela stvarno mnogo batina, cutala sam i nadam se da sam dobro prosla. valjda im je bilo zao da vise maltretiraju zensko od 50kg, nisam kaznjavana ranije, imam 2 posla, fakultet, kao ne radim to inace i pustise me. samo su mi uzeli celu platu i jos nesto malo para preko. potpisala spisak oduztih stvari, i to je to. nista mi nisu rekli, ni da li sam registrovana, ni da li me gone, samo su me dopratili do vrata i rekli da sam najebala ako me ikad vise vide. aaaaaaa. kako je on prosao, predstavu nemam. nisam ga ni videla.
jos ne mogu da razumem sta se desilo.
e, od danas se drzim one - paranoja je majka opstanka. tako mi i treba kad sam budala.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Znaš kak kaže onaj stih "Kad murija uhvati Omera i on propjeva poslje par šamara i reče raji sve što zna.." Jbg, imaš tih mekušaca što propjevaju poslje par šamara. Sad si naučila ubuduće da se uzdaš samo u se i svoje kljuse.
Ne vjeruj u te drotovske priče i nedaj se, šutnja je zlato :thumb:
 

Jesse Pinkman

Aktivan Član
19.06.2013
80
95
0
jebo bi mu ja kevu na tanane kad bi mene udario.....pa jel nisi imala advokata? jel kod vas jos uvijek policija pendreci? ne mogu si zamislit da mi murijak ovdje lupi samar ili da sa mnom razgovara bez prisutnosti advokata... nisam nikad imao problema sa zakonom i nikad me niko nije skonto da duvam ali imam ovdje njih par koji su popadali sa po par grama... nije bilo nikakvih pitanja od strane murije. nisu s nikim pricali odakle im, a pogotovo nisu dobili batine.

kazna par 100 eura i vozi dalje.

najbolje je s nikim imat posla. gledaj svoja posla, gaji svoje biljke i zivi svoj zivot. vuk samotnjak uvijek najbolje prodje u zivotu. jos ako se sa vanjskim izgledom uklopis u sredinu u kojoj zivis (bez dredsa, tetovaza, poderane odjece itd.) onda si nevidljiv na radaru.

ljudi kazu budi ono sto jesi. ako se covjek bavi ovakvim stvarima onda u nekim slucajevima se jednostavno mora pridruziti krdu, nabaciti masku. jedino tako nece najebati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kefalo and sharp
01.06.2013
24
18
0
34
ocigledno da pendrece :D sad znam i ja iz prve ruke. jbg, i kod nas je tako u teroriji. u praksi - ni advokata ni prava. 4 panura u civilu, sa pistoljima nas je izvuklo iz kola. na sred autobuske stanice pred 2 svedoka, jedan mi drzi ruke, drugi me bije, trazi travu. izvadili pistolje, ja pitam ko su, kaze lik - "sta te bre boli *****, gde je jos robe". tek posle pola sata, kad smo stigli u stanicu, ja sam videla da su panduri. do tad, ne mozes da verujes sta mi je sve prolazilo kroz glavu o_O
slazem se, apsolutno. ne treba imati posla ni sa kim. gaji, cuti i uzivaj. koliko vidim, 90% ljudi pada samo zbog toga jer ne zna da cuti i veruje svakoj budali. sebe prvu svrstavam u taj procenat :/
postala sam paranoicna po prvi put u zivotu o_O
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Prvo nemaju pravo da te biju, drugo ne smeju da te saslusavaju bez advokata kojeg ako nemas dobijes ga po sluzbenoj duznosti. A po ovome sto si ispricala oni su ti uzeli pare i pustili te ne znam kako to, jel su ti uzimali otiske i jesi dala ti izjavu uopste?
 
01.06.2013
24
18
0
34
znam da nemaju pravo, ali jbg. nisam bas imala neki izbor.
saslusavali su me i tukli oko 2 sata, bez advokata. nisu mi uzeli otiske, nisam nikavu izjavu potpisala. oduzete su mi pare, rizle i 4,2g. i samo to sam potpisala u 3 primerka. jedan pandur je hteo da mi oduzme i telefon, zbog gore spomenutih poruka, a ovaj koji me je tukao je rekao da nema potrebe, neka mi to bude poklon. dao mi fon, skinuo pirsing sa obrve, rekao da cu mnogo lose da prodjem ako me jos jednom vidi i ako se ne sredim, odrzao predavanje, sta treba, sta ne treba bla bla i otpratio do vrata. to je bilo 25. uvece, jos me niko nije cimao.
onog cija je bila trava, nisam videla jos. ne smem ni da ga zovem koliko sam se istripovala -.-
cekam da se nesto desi :S