Moje PRVE curice - Skunk #1 [HPS 150W]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Citao sam negde na forumu da kada biljka cveta donji veliki listovi,koji se zovu Fan listovi,lagano se suse i odumiru jer kroz njih biljka izbacuje toksine i tako to...
Tvoje biljke se jos malo pa mogu i popusiti tako da,totalna opustencija.
Pozzz!
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Alo ekipica,

baš sad češljam forum i čitam teme o prihrani biljaka. Palo mi je na pamet moje biljke cvatu sad već mjesec dana, po nekoj preporuci sa pakovanja sjemenki cvjetanje bi trebalo trajati 7-8 tjedana.

Cijelo ovo vrijeme ih gnojim sa Plantelom cvet i kontam da li da nabavljam još nešto sada za pred kraj, tipa nešto bez N (dušika).
I kakva je procedura sad kad im se lagano bliži kraj...
Valjda bi ih za nekih dva tjedna trebala privodit kraju (ispirati)...
Gdje da nađem melasu? Ili može i med ili javorov sirup kao zamjena?
Da li trebam lagano odstranjivati ove velike listove?

Još sam se sjetila da imam doma i bocu sa CO2, šta da im malo pustim, jel bi bilo koristi (mada one imaju dovod vanjskog zraka non-stop)...

Vjerovatno ima još dosta stvari koje se trebaju napraviti prije samog kraja, a ja ih ne znam još. Pa tko bude imao volje i vremena da mi malo pojasni te korake.


Eto hvala i puno vas pozdravljam SVE...
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Uf,kolko pitanja... ;)
Na večinu več ima odgovora po forumu.Al nebitno!
Moj savjet ti je da se opustiš.Imaš prekrasno bilje!Za neke stvari si se trebala prije opredjelit.Kao na primjer CO2.Nemoj sad da šaraš i izmišljaš toplu vodu.Sad ljepo opušteno do kraja.Nađi si neko gnojivo koje ima puno fosfora.To joj treba sad na kraju a melasu nađeš u večim supermarketima.Al ni to netreba da te brine.Malo više fosfora pred kraj,kvalitetno ispiranje i imat črš vrhunski dim.
Pazi da sad pred kraj u želji da joj pružiš maksimum ne pružiš previše.To završava sa spaljivanjem biljke i nula bodova na kraju.
Zato cool i ne radi ništa šta nisi do sad radila.Samo tako napred! ;)
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Malo sam zabrijala, jel da?

Ali šta ću kad ima toliko toga dati tim divnim stvorenjima, a vrijeme prolazi i brzo će proći i tih mjesec dana do berbe.

Neću više gnjaviti sa sitnicama.... :icon_biggrin:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
tik tak...grizu se nokti već...al slatke su to muke ;-)glavno da si rješila probleme s nametnicima...jesi skužila kako su ti uopće došli?
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Niti sam skužila kako su došli, ni koji su nametnici bili u pitanju. Znam samo da je nešto gmizalo.
Valjda je Neem ulje riješilo sve probleme, dva puta sam ih dobro našpricala i sve 5.
Uglavnom nema ih više, to je najbitnije od svega.

Curice se debljaju, večeras kontam staviti neke nove slikice.

Do kasnije, pozdrav ekipi
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Evo konačno novih slika.
Sad im je punih pet tjedana cvjetanja. Na žalost slijedećih par tjedna neće biti Fosfora, tako da ću najvjerovatnije ovaj grow morati završiti samo sa Plantelom cvet. Nisam uspjela pronači ni jedno drugo gnojivo koje ima veću količinu fosfora, a neće mi se koristiti one granule. Jedino ako je to netko koristio pa da me točno uputi kako...
Ali otom-potom, nije ovo loše ni ovako...

Vidim da su na nekim vrhovima pistile počele mijenjati boju ka smeđoj, ali na glavnom još ne, sve su bijele.
Nabavila sam i neki mali mikroskop pa ću ih pratiti (super se vide trih., baš kao na onoj jednoj slici ovdje na forumu).

:vb_wave::vb_wave:

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting


 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Ma predobro izgledaju minkice.. Ceko bi berbu, ali zasluzujes rep odma sad :icon_biggrin:
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Cure su danas imale mali photo-session iliti u ovom slučaju update

To bi danas bilo šest tjedana cvjetanja, kontam ih još jednom pognojiti i onda ispiranje za jedno tjedan do deset dana. Uglavnom kad pogledate budete mi rekli hoće li to tako biti i dobro.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Sad kad sam već ovdje da pitam:

Dakle, za vrijeme vegetacije sam napravila dva klona od ovih mojih curica, sad su to već lijepe biljčice, ali prilično čudne izgledom. E sad, da li da otvaram novi dnevnik za njih, ima tu nekih detalja drukčijih nego kod ovih, pa možda da ne miješam, ali svakako trebam second opinion (iliti drugo mišljenje) u vezi njih.
U svakom slučaju čekat ću odgovor prije nego stavim slike.

Puno vas pozdravlja Minka :wave:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Super to izgleda Minka...

Sto se tice drugih biljaka...sama odluci zelis li ih voditi u novoj temi ili zajedno s ovima...posto je ista sorta, uvjeti i grow, mozes nastaviti ovdje... =)
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
odlicne su ti curice, lijepo to izgleda, jooooj da bar ja imam takve biljke kod sebe doma....uskoro cu i ja poceti sadnju
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Tebe sam čekala Powere :icon_lol:
Jel to znači da su spremne?
Ako da, znači sada dva dana mraka i ideeemoooo...?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.