Moje prvo iskustvo i par pitanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Beogradjanin

Banned
Banovan
30.06.2012
0
0
0
53
Pozdrav svima, prvi put sam duvao ovog utorka :D

Ovako krece moja prica:
Odlucili se brat, par drugara i ja da kupimo vutru i da duvamo.. Otisli mi do nekog lika i uzela 1gram.. Na selu kod babe smo smotali i kad je stiglo vece mi izasli u selo negde iza skole..Trava je bila u hedovima i jako je fino mirisarala, meni i drugovima je bilo ekstra, smejali smo se bez prestanka jedno 1 sat :D malo mi se vrtelo u glavi i sve mi je bilo lepo kao da sam u drugom svetu, ali i dalje sam mogao normalno razmisljati i sve, dok je moj brat lezao na zemlji i nije mogao da mrdne 2 sata koliko mu je bilo lose (muka, bol u glavi) :D.. Stavili smo samo sa vrha malo duvana i pomesali.. Znaci trava mi se neopisivo svidela.. nije ni priblizno kao ona odvratna cigareta.. Nadam se da cu imati dug zivot uz vutru

Eh i ja vama da postavim ova pitanja dok sam tu.
Kako znati kada je prskana trava?
AKo je redovno budem konzumirao da li cu imati problema sa pamcenjem? Msm ne taj dan nego ovako u zivotu..
Da li oci mogu nateci nakon duvanja i da li se svima javlja crvenilo ociju i koliko to traje?
P.S Jos mi recite posto hocu da duvam na ulici drugi put pa da mi slucajno ne bude lose kao bratu? :D Ali da vam kazem sad prvi put sam bas uvlacio dim u pluca i drzao 3-4 sekunde..


PEACE:banana_rasta: :banana_rasta: :banana_rasta:
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Problemi sa pamcenjem-Ne, to je velika zabluda, trava nema nikakvog trajnog utjecaja na mozak, ali duhan ima, ostecuje nervne krajeve. Tako da nemoj mjesat, ak te to brine.
Normalno je da oci budu crvene, traje dok si napusen otprilike.
A za buraza, to se inace dogada onima kojima ne odgovara duhanski dim. I meni kad pusim frulu bude jako lose, bude mi muka, vrti mi se i boli me glava, zato pusim samo na bong ili smotam cistu iglu :)
Pozz i uzivaj u travi
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Pa i ne baš :icon_razz: čekao sam hoće li ga netko drugi od modova banati da nisam ja dva puta za redom.
Ali skoro pola dana ništa, pa mi se nije dalo čekati. :icon_lol:
*inače, to je klon već bananog člana ... tako da ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.