Moje prvo uzgajanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.07.2014
28
15
0
i jos ovo za iskusne po vasem misljenju dali bi rekli indica..,ili sativa...,il pomesano?necu davim vise oko toga.pzz...
eee ljudi pade mi na pamet da oko bilke po zemli postavim alu.foliju da se svetlo odbija nazad na nju i kontam da bi tako iskoristio bolje sunce znaci sijalo bi i odozdo,jel neko mozda probao to ili je glupo??
 
31.07.2014
28
15
0
ok hvala ja vec poco da kontam kako bih..ali upravu si powerseed,samo bi je zbunio a i nema potrebe ima sunca skoro ceo dan fali joj ono prvih sat jutarnjeg posle je sve njeno..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
31.07.2014
28
15
0
i zar niko nemoze da mi odgovori,na koju vrstu ga podseca ova moja biljcica???ustanovili smo da je canabis,e sad ima li neka caka po boji listovima sta bivi rekli??aj ti ciili,ili powerSeed??ili bilo ko od iskusnih sativa,indica,ili nesto trece,ili je pak rano za to il nikada necu ni znati?pozz
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Ne možeš nikad da znaš,može da se desi da sativa ima kratko a široko lišće a indika duže i tanje umesto obrnuto :)
Možeš eventualno po radu da proceniš da li dominira indika ili sativa.
 
07.03.2012
37
17
8
32
ja mislim da ti je jedna white rhino jer sam uzgajao tu sortu po izgledu stabla visine i boji listova ,raspored grana me podsjeca 90 posto na white rhino a ostale su domace neke sorte ..
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
:clap:
dajte ljudi ne pricajte gluposti. Lijepo pise da je sjeme iz paketa....odkud je dosla ta vutra i sta je sve skemijano to nezna ni Chuck Norris.
Ne mozes sa sigurnoscu rec ni dal je sativa ni indica a kamoli da je white rhino. Vec je ta tema o prepoznavanju bila 100000 puta i zakljucak je da je to ne-mo-gu-ce.
ChiliHead je vec reko....ako nekada sativa izgleda ko indica a indica ko sativa...prema tome ako ne mozes odredit podvrstu cannabisa, kako ces onda odrediti strain????
 
19.05.2014
39
19
8
dami je napisao(la):
ja mislim da ti je jedna white rhino jer sam uzgajao tu sortu po izgledu stabla visine i boji listova ,raspored grana me podsjeca 90 posto na white rhino a ostale su domace neke sorte ..
Brate mili sto trabunjas nemas pojma koja je to biljka moze milijun sorti izgledati tako ... :eek:hno: to o boji ti zavisi o dusiku koja biljka dobiva a,razgranatost ovisi o suncevoj svjetlosti I treni gu koji primjenis na biljci .. :read: malo citaj po forumu pa ces sve viti.
 
31.07.2014
28
15
0
dami,se zbunio sve slike su od jedne jedine biljke,a sto se semena tice kupio sam paket nekog skanka u n,sadu i bilo je jako dobro i previse jako za moj ukus
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Skunk je isto strain ko i White Rhino.....izbacite taj pojam iz rjecnika. Kaj dobra vutra je skunk a losa? Haze? a ono izmedju Kush :D
sorry na offtopicu al pol foruma baca termine koji nemaju veze sa nicim :)
 
31.07.2014
28
15
0
e sad,dnas sam skupio desetak kila osusenog golubcijeg izmeta i stavio u kofu od 25 litara prelio vrelim vodom iz bojlera i dobro izmesao potom dopunio kofu kisnicom jer je kisa padala promesao i ostavio kako da stim prehranjujem i dali treba jos razblaziti jer znam da je golubciji izmet vrlo jak nebi da je sprzim i jos jedno dali je kasno da je topiram sada i dali mogu i sporedne grane ili se to samo vrhovi topiraju,pozz
ma ne stipe po meni je sve to dobra domaja nego ovi novi klinci i ostali neznanci sve sto dobro udara odmah kosta 10eura gram,i zagovaraju e to je skank,do pre deset godina bilo je dobre i lose i po neki wait w. i da ne nabrajam durban itd.toliko zato sam i ja rekao to sto mi je lik koji mi zavrsio.ja mislim da me sad razumete dugo sam u ovome ali nisam gajio i nije me interesovalo ali za sve ima prvi put.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Sta se tice golubljeg gnoja....pazi se toga. To je agresivno i jako gnojivo i vrlo lako mozes spalit biljke. Probaj nac na forumu kako to razrijedit od nekog ko to koristi. Ja se stime nebi igrao...ili bi prvo dobro razrijedio i probao na paprici ili nekoj drugoj biljci. Ovak koncentrirano nemoj koristit. Stvarno....pazi se toga.

Ako ti nisu usle u cvijetanje, mozes topirat. Samo glavni vrh capni nekih 5mm od internoda. Sporedne grane mozes ali i nemoras. Dobit ces 2 puno tanje grane i mislim da to nemas potrebe radit. Sto god topiras ce se razvit u dvije grane. Ove sporedne grane su vec dovoljno tanke da ih ides topirat. Capni glavni vrh i to je to, pusti ih dalje da rastu.

Ma sve ok za ovo...al stvarno jako puno ljudi naziva dobru vutru skunk. Ili spominje da je skunk spricana vutra...makar neznam scim bi to spricali i tako :)

e da...daj nemoj pisat post za postom...editiraj....Power bu ospice dobio :)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
da bi se posteno otopio golublji izmet, na desetak kila ide stotinjak litara vode, i da , to je vrhunsko gnojivo ako znas baratat stim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ma tesko da si pogrjesio....nemas kaj zeznut tu. Ako nisi siguran stavi sliku. Al vec sutra-prekosutra ako sunce upici mozes vidjet 2 nova listica kak krecu rast iz internoda. Kad to vidis, znas da si uspio :D Tvoja biljka je tek preflower pokazala, nema razloga da se ne stigne razvit. I ja sam neki dan topirao svoje klonove ;) Sad vise nista ne diraj i pusti da odradi svoje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
31.07.2014
28
15
0
ljudi mislim da sam zezno stvar..rec je o golupcijem kako vi kazete gnojivu;naime kao sto sam i napisao napunio sam pola kofe od 25i,znate one od jupola za krecenje i prelio vrelom vodom dobro izmesao i dopunio do skoro vrha kisnicom i jos se nije dobro ni ohladilo zahvatio sam par onih kutlaca sto zidari koriste za malter i bas tu gustu smesu pobacao po zemlji oko biljke debljine jedno dva cm,konto sam da dok pada kisa polako razlaze i propusta u zemlju jer sa tim se nemoze navodnjavati dok je ovako gusto,e sad dali sam zajebo ili ima sanse da prezivi jer kazem padala je kisa posle toga jos narednih par sati,danas sunce pa cu poci u obilazak.tek nakon sam to uradio nadjem sve o ovom gnojivu i vidim da sam zezno jedino se nadam posto je dosta gusto da nije bas tolko proslo do korena po prici na to ide bar jos 100l vode,kalko joj treba da pokaze ako sam zajebo i koji su znaci osusi je?klone?ili sta vec?ako jos mogu spasti dajte neki predlog da pokupim sa zemljr to nsjgusce a crna vodica koja se ocedila je vec u zemlji nju nemogu izvaditi.pomagajte???????????????
 

thc u krvi

Aktivan Član
22.06.2014
77
49
18
pa brate sto si to radio jesu li ti fino ljudi rekli kako ces ,(ako znas baratat sa tim),gdje ces to radit ,nebi ja to stavio za svoj šipak kojem je 200 godina