molim vas pomozite

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.05.2017
7
0
1
40
da li neko zna kakva je procedura kod nas na sudu prilikom dokazivanja dal pusim ili ne? nahvatao zenu da me vara pa ocu da uzmem starateljstvo nad decom a jedino sto ima protiv mene da kaze da pusim pa me zanima kako ili je to samo njena rec protiv moje? inace pusim 15 godina redovno poslednje 2 godine svaki dan i sad kad sam saznao pre dve nedelje sam prestao skroz
 

unearth1984

Aktivan Član
09.09.2014
261
802
93
Brate ako nemas nesto jako dobro protiv nje, gotovo je nemoguce kao otac dobiti skrbnistvo nad djecom. Puno srece kako god, ali ako ona zeli skrbnistvo, jako ces tesko bez kvalitetnog razloga dobiti parnicu.
Ali nada umire posljednja, pa stoga ucini sve sto je moguce da bi dobio skrbnistvo.
 
27.05.2017
7
0
1
40
imam dokaze da se kurvala imala je pracenje preko fejsa ima sve mape lepo pise kad je stigla na koju adresu kolko je ostala drugo nema nikakve uslove da izdrzava decu nema posao n stan a jedino sto ima protiv mene je trava sto pusim pa mi se tako sveti ili sta vec zato pitam kako iide procedura dal se krv vadi za sud
 
27.05.2017
7
0
1
40
a lako moze biti da i njoj nadju u krvi thc posto se moze desti da slucajno pojede cokoladicu ili vec nesto namazanu uljem a da ni ne zna
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Imam prijatelja koji ima takvu slicnu situaciju. Razvod, skrbnistvo i mogu ti samo reci da to jako sporo ide, bar u njihovom slucaju. Mislim da imas vremena ocistit se. U svakom slucaju budi pozitivan i sretno
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ako ti je stalo do skrbnistva ti moras na sudu biti cist kao suza u bilo kojem pogledu.Ne zaboravi da je tvoja bivsa zena osoba koja zna tvoju osobnost,tajne,navike.Sve to moras promijeniti,prakticki postati novi covijek,uzeti odvijetnika i borba.Jer kao sto ces ti za nju govoriti negativne stvari i ona ce o tebi,a ako dokaze(sto je zeni lakse)ti si tropa,padas..Tako da..iz temelja od sada mjenjaj sve lose navike.A naposljetku i radi djeteta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry
27.05.2017
7
0
1
40
Ako ti je stalo do skrbnistva ti moras na sudu biti cist kao suza u bilo kojem pogledu.Ne zaboravi da je tvoja bivsa zena osoba koja zna tvoju osobnost,tajne,navike.Sve to moras promijeniti,prakticki postati novi covijek,uzeti odvijetnika i borba.Jer kao sto ces ti za nju govoriti negativne stvari i ona ce o tebi,a ako dokaze(sto je zeni lakse)ti si tropa,padas..Tako da..iz temelja od sada mjenjaj sve lose navike.A naposljetku i radi djeteta.

hvala na savetu. ja jos nista nisam pokrenuo tek sam saznao pre dva meseca na tome sad radim pravim se da nista ne znam nema o meni sta da kaze imam stalan posao u inostranstvu radm dobar sam otac nikad je nisam udario prevario jedino sto ima to je vutra protiv koje nije imala nista sve dok joj je jednom doslo da me menja a ni to ne moze da dokaze bar mislim da ne cist sam vec vise od dva meseca radicu na tome da je ja uhvatim licno i slikam. nisam seposavetovao jos sa advokatom posto sam trenutno u inostranstvu ali uskoro cu
 
27.05.2017
7
0
1
40
Ako ti je stalo do skrbnistva ti moras na sudu biti cist kao suza u bilo kojem pogledu.Ne zaboravi da je tvoja bivsa zena osoba koja zna tvoju osobnost,tajne,navike.Sve to moras promijeniti,prakticki postati novi covijek,uzeti odvijetnika i borba.Jer kao sto ces ti za nju govoriti negativne stvari i ona ce o tebi,a ako dokaze(sto je zeni lakse)ti si tropa,padas..Tako da..iz temelja od sada mjenjaj sve lose navike.A naposljetku i radi djeteta.

hvala na savetu. ja jos nista nisam pokrenuo tek sam saznao pre dva meseca na tome sad radim pravim se da nista ne znam nema o meni sta da kaze imam stalan posao u inostranstvu radm dobar sam otac nikad je nisam udario prevario jedino sto ima to je vutra protiv koje nije imala nista sve dok joj je jednom doslo da me menja a ni to ne moze da dokaze bar mislim da ne cist sam vec vise od dva meseca radicu na tome da je ja uhvatim licno i slikam. nisam seposavetovao jos sa advokatom posto sam trenutno u inostranstvu ali uskoro cu