Mr NICE SHIT

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
dobro ti to bascu odrzavas mislim na ove vanka.......prvise radis u vrtu pa si zapostavio staklenik..........hahaaha malo sale
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CosaNostradamus

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
može li neko tačno da mi objasni pojam "preflowering-a"...šta to zapravo znači, tj. koje "operacije" podrazumeva...Ja sam u prvom mahu mislio da je to kad regular biljke držiš jedno 20-30 dana u vege na režimu 18/6, pa ih prebaciš na 12/12 dok se ne izjasne...Ali čitam ovde da su neki imali "preflowering" i pod režimo 18/6 pa mi više ništa nije jasno...

Izvinite na pitanju, molio bi razjašnjenje...hvala
 

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
grga77 je napisao(la):
dobro ti to bascu odrzavas mislim na ove vanka.......prvise radis u vrtu pa si zapostavio staklenik..........hahaaha malo sale

nije baš tako druže...prvi put growam indoor i nemam iskustva za razliku od outdoor-a...mnogo sam grešaka napravio...
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
sama ti rijec govori vise nego dovoljno koliko ja kuzim to bi trebalo biti stanje pred cvjetane a po mome skromnom misljenju ne ovisi toliko o rezimu svjetla mislim ovisi....ali imas biljke koje cvjetaju i prije neg se sunce pocinje skracivat tak da ono neznam pravo mozda ovi stariji groweri bolje znaju
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
može li neko tačno da mi objasni pojam "preflowering-a"...šta to zapravo znači
Pre-flowering is a sign that your plant is mature enough to start flowering. As a grower you have a simple choice to make: Do you want to flower now or do you want to continue vegetative growth.Your plant will remain in the pre-flowering stage between one and two weeks. During this period, the new growth regions begin to change shape depending on the plants' sex. It is during this shape change that you can properly detect your plant's sex.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CosaNostradamus

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
tanki su mi ti budovi nesto il mi se cini kad slikas pod svjetlom koliki je promjer
 

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
tanki, tanki..problem sa magnezijumom nisam rešio...tanki jesu, ali su kao kamen...biće jedno cenim 50-tak grama...jbg

Još joj nisam flash uradio, verovatno ću danas, i cenim da će još jedno sedam dana moći da izgura, pa šta bude bude...
 

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
grga77 je napisao(la):
zute ti listovi na domaji dodaj magnezija vidim da fali

hm...majku mu Božju imperijalističku...hm...a ja sve mislim da je kalijum...već se javljao problem pa sam dodavao drveni pepeo kuvan i rastvoren u vodi...

A zbog magnezijuma mi je propao Shit...nema ga nigde !!!...Mg Mivela nije pomogla...

jesi siguran da fali Mg napolju ?

 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
cuj isto tak je i kod mene bilo u pocetku, a rijesio sam to sa epsom soli i prirodnim kokosjim gnojem, iako viidim da je to stalo kod tebe nema na gornjin listovima samo dolje je ostalo sto znaci da si rjesio sa kasnijom gnojidbom...
 

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
grga77 je napisao(la):
cuj isto tak je i kod mene bilo u pocetku, a rijesio sam to sa epsom soli i prirodnim kokosjim gnojem, iako viidim da je to stalo kod tebe nema na gornjin listovima samo dolje je ostalo sto znaci da si rjesio sa kasnijom gnojidbom...

bratac, u svakom slučaju puno hvala za opasku...izgleda ipak da sam ja biljoze lečio pogrešnom terapijom...Ipak je magnezijum u pitanju, definitivno!!!...kanali su zeleni i sad kad sam obratio pažnju na jedan list koji je tek u začetku problema, tačno se vidi problem magnezijuma....ufff..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grga77
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.