Mr NICE SHIT

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
E, ta najmanja je zena... To ne znaci da se nece pretvoriti u ljepoticu... One malo kiksaju za muzjacima i kasnije pokazu sta su zapravo! I glupost je da muzjacji ne reagiraju na topiranje... Svaka biljka reagira na topiranje pa i moj hibiskus doma...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CosaNostradamus

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
Kali je napisao(la):
E, ta najmanja je zena... To ne znaci da se nece pretvoriti u ljepoticu... One malo kiksaju za muzjacima i kasnije pokazu sta su zapravo! I glupost je da muzjacji ne reagiraju na topiranje... Svaka biljka reagira na topiranje pa i moj hibiskus doma...
nisam se dobro izrazio...reaguju, ali obično ne kao ženke...Puste jedan top, jedan zakržlja ili pusti na grani ispod...i štrkljaju na gore koliko god ih topiraš...bar moj utisak je takav...no, sve u svemu, nisam imao sreće...
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
sljedeci put fem......i miran si 99% onaj 1% ostaje za hermice.............heheheehe, ***** ga stari nisi imo srece al sljedeci put ce biti, nebrini
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CosaNostradamus

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
pozdrav drugari,

5 mudonja sinoć skinuto, jedan top expresno osušen i proban - rezultat - upala trbušnih mišića od smejanja, e sad dal' je samo od topa il' i od serije "Otvorena vrata" u kojoj je Lane Gutović otvorio firmu za multimedijalne događaje "Shit comerc" (postavljanje plastičnih klonja na koncertima) pa ga Trivalićka pita, a šta mu znači Šit i dobije odgovor "Šuplje I Tesno"...šta reći...ugođaj je bio potpun i kompenzirajući za nastali promašaj tj. nesreću...

Nego, može li mi neko kompententan reći, mogu li ja ovu moju žgolju iz cvetanja nakon desetak dana, ponovo vratiti u vegetaciju još jedno 10-tak dana bez dubljih posledica ?...hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nisam neki indor freak pa da pametujem ali(ko broj 1 ia alan forda heheehe) mislim da ti je bolje ostaviti na 12/12 pod uslovom da MH zarulju vratis u box umjesto HPS, u mjesec dana ce ti narasti jos minimalno 0,5 m. u vis,uz cvatnju, a i razgranat ce ti se dosta ako ces te grane sam pozicionirati po mrezi.
kasnije vratis HPS i finisiras grow.
 

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
sharplaninac je napisao(la):
nisam neki indor freak pa da pametujem ali(ko broj 1 ia alan forda heheehe) mislim da ti je bolje ostaviti na 12/12 pod uslovom da MH zarulju vratis u box umjesto HPS, u mjesec dana ce ti narasti jos minimalno 0,5 m. u vis,uz cvatnju, a i razgranat ce ti se dosta ako ces te grane sam pozicionirati po mrezi.
kasnije vratis HPS i finisiras grow.

druže, nema više mreže, sve je isečeno, ostavljena samo jedna biljoza da se malo razmahne...a i nisam siguran to za MH sijalicu, jer vegetaciju više određuje foto period neko li svetlo....Dakle, logičnije mi je da se foto period vrati na 18/6 ili 16/8 svejedno, a za sijalicu....hm...čitam i da mnogo grow-era od starta koristi HPS...

Stavio sam foto period na 18/6 drugi dan, raširio biljozu, držim još uvek HPS...za sada nema nekih vidljivih promena, s tim da imam utisak da je cvetanje stalo...

Bacim i sliku koju ovih dana...poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
https://www.vutra.org/topic/3354-foto-album-galerija-sa-komentarima/?p=227705
u rezimu 12/12 pod MH(300W) je drzana u boksu 40 dana. u 10-om danu procvjetala. nastavila rasti uz osrednji cvat. u 20-om danu ju topirao pa su nize internode pocele bujati.uz ekstremni LST nisam ju uspio obuzdati jel je i dalje rasla tako da su se par vrhova sprzili.u 30-om danu napravio lolipop.
u 40-om danu,kako se vrijeme proljepsalo poceo ju furat vani na sunce u 7h., vracao ju u boks u 18h. tek na pravom suncu prestala rasti.
danas izgleda ovako


dosao do saznanja sasvim slucajno ,ne da ja to znam odavno ili procitao negdje pa primjenio.
ipak sam znas najbolje.sretno kako god odlucio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
drugari, treba mi savet da li ovo još držati u povratnoj vegetaciji ?



biljoze su nakon 10 dana cvetanja vraćene pod MH u režim 18/6h već sedam dana...cvetanje napreduje neprimetno...čini mi se da se biljoza malo raskrupnjala, ali više je tome doprinelo širenje u boxu i pojava prostora nego li ovaj povratak u vege, bar se meni tako čini....isplatili se ovo držati još u vege?

 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
65 dan od klijanja...a sad, koji je dan cvetanja ne bi znao, no to izgleda ovako :



Juče krenuo i da počupam one tri outdoor šitare-mudonje, ali sad mi nešto jako čudno izgledaju...Ona mudašca se nekako rascvetala, ali novih nema...nisam pametan, ima li ko kakav savet ?...evo i fotki :



Evo i kompletnih fotki...Dve su jako guste, nema velikih razmaka između internoda....nisam pametan...



 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
ne znam sta ti je cudno, muski su otvorili cvetove i oprasuju okolo, sta cekas sa njima, kog ce ti, vadi dok cure ne procvetaju
 

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
My name is... Sem je napisao(la):
ne znam sta ti je cudno, muski su otvorili cvetove i oprasuju okolo, sta cekas sa njima, kog ce ti, vadi dok cure ne procvetaju
nema šta da opraše...prva ima tri jajašca koja su se rascvetala u troliste neke (na slici), druga ima dve iste takve, a kod treće nema više ni jednog...nisam pametan...

Uglavnom, nisu ni nalik mudonjama iz Boxa koje sam poskidao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.