MS - Multipla skleroza

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Poz narode...

Evo odmah da predjem na stvar.

Mojoj rodici je u 17-toj godini dijagnosticirana MS i doktori su procijenili da oko 25-te godine nece vise moci da obavlja normalne zivotne poslove i funkcije.Ona sada ima 23 godine i stanje joj varira od dobrog do extra loseg (standardni znakovi MS-e).
Bilo je pokusaja lijecenja U BiH i drugim zemljama,ali bez ikakvih konkretnih rezultata,odnosno samo se kupilo nesto malo vremena.
Roditelji su bili toliko ocajni da su cak pokusali i hodzama ici,a doktori bi samo prepisivali kojekakve inekcije i terapije.
Znaci borba traje vec 6 godina.
Do prije par dana nisam uopste znao da marihuana vazi kao lijek protiv MS-e.
Koristeci "trazi",naletio sam na ovu temu https://www.vutra.org/topic/3536-marihuana-i-multipla-skleroza-ms/ u kojoj stoneface kaze da je se on ustvari izlijecio putem pusenja marihuane.U daljnjim postovima na istoj temi su mu postavljanja pitanja:"koja vrsta je koristena" "koje kolicine" i sl.
Kao sto mozete primjetiti na ta pitanja nije bilo odgovora.

Sada molim ostale clanove foruma,barem one koji su upuceni u djelovanje marihuane u cilju suzbijanja-izljecenja od MS-e,da mi daju neki savjet kako i sta da radim da bih pomogao rodici kojoj je iz dana u dan sve losije i losije.
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Hvala no joke na pomoci,fakat sam te poceo gotiviti :D

btw "trazi" mi nije izbacilo ovu temu vjerovatno jer se koristi rijec "multiplex sclerosis",a ne onako kako sam ja pisao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Hello drug
Meni je otac preminuo od MS,dosta godina sam prveo igrajuči se sa MS i cannabisom.Sigurno je da zaustavlja napredak bolseti,pomaže kod spastičnosti,veča apetit i laksa život bolesniku.
Najveci problem je doziranje!
sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SoStoned

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
sad sam tek našao ovu temu, z7 moj je savjet utemeljen na iskustvu, ulje od z7, i neka zapali z7, kod problema s mjehurom pomagao mi je jack herer u obliku dima, mnogi MSovci su puni hvale za z7, i za jackija, Moram priznatio da sam neki dan probao i http://www.seedsman.com/en/white-jack-feminised-seeds, odličan strain za ms.
ali ako misliš raditi ulje nek bude bogato CBDom,
Samo daj joj prvo da proba, jer neki msovci ne mogu podnijeti high koji im reagira s nekom od mnogobrojnih tableta koje piju....
pitaj ako šta trebaš, rado će iskusni pokusni kunić da ti odgovori...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SoStoned

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
228
242
43
ja sam baš probao ulje od herrera... dosta je tripozno mislim da baš nije za liječenje...