Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
SPLIT

Sjeme d.o.o.
Nakon dugotrajnog traženja crno-bile folije nađem sjeme.Sjeme d.o.o.-imaju sve živo: folije,gnojiva,supstrate,pitare, čak za hydroponics opremu i hygro,ph,ec metre i dobro ime ;).Oduševljen sam. www.sjeme.hr Nalaze se nasuprot onog velikog super-konzuma na stinicama.Imaju i perlit ako nekome treba. Nemaju više crno-bilu foliju.
sjemeMapCroAndSplit.jpg
 
08.12.2007
19
0
0
39
iman pitanje jedno..
zna ko di je Čulić u st-u?
bija san nedavno na adresu Čulića dvori 5, ono na vrh pazara i nije vise tamo, valjda se preselija..znan dije u solinu al mi je daleko to malo..
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
nisam od dalmacije pa ti nebi zano tocno reci...al idi na google i potrazi . jucer sam slucajno naletio dok sam nesto trazio. na toj stranici imas odmah i mapu kako do njega .
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Artuv: otiđi do solina jer ti je ovo šta je bilo na pazaru nema hid-ove ni dosta stvari(imaju samo osnovne električne stvari tipa osigurači,grla,male halogenke,kabeli...),u solinu ima sve.Ja mislin da je hektorovićeva 31.
 
02.10.2007
4
1
0
42
Evo jedan valjda relativno novi na moju nevjericu H&G shop u Hrvatskoj, cjene su malo veće nego vani,ali kad se uračuna trošak dostave izvana i kad se nema konkurencije bolje se vjerojatno i ne može, imaju osnovne stvari za dobar uzgoj,ali sudeći po odgovoru na mail ponuda če se proširiti.

http://www.***********/?p=
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
*********** je jedan od naših sponzora i njihov baner stoji na sajtu, tako da baš i nema neke potrebe upisivati ga u 'prodajna mjesta po gradovima' (pogotovo zato što je online šhop).
Pročitali ste prvi post ove teme i jasno vam je da će se ovo offtopičarenje obrisati, nadam se. :181:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
po zakonu RH nesmiju prodavati sjemenke marihuane bez obzira na to što sjemenka ne sadržava niti malo thc-a pa ćak i da ih nemaju tu i da ih netko treći šalje iz vana nesmiju. Znači zabranjeno je i oglašavanje za prodaju istih i točka . Tako da stvar sigurno nije čista sa pravne strane al ako su spremni snositi moguće posljedice i to je ok :)
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
@stoner ...to je u potpunosti tocno...

ali koliko sam ja vidio ..oni to prodaju kao sjemenke ukrasnog cvijeća :))

mozda se tako izvlace :p
 
05.02.2008
3
0
0
38
ja sam novi
evo za Mostar
ko zivi ovdje snace se
kad podjes u centar 2 pored DACE boje i lakovi
ima mala prodavnica
Elektro Juric
vec sam poceo izbijat pare
:hehe: jupiiiii
 
13.02.2008
0
0
0
43
jedna zamolba, nakon stoga popušene vutre sadim prvi put (jer je postalo u mom gradu barem) jako teško nabavit nešto pošteno. znam da manje više sve piše ali molio bi nekoliko korisnih uputa od Vas - drugara po oružju sa iskustvom.
dakle, sjeme dolazi (northern, orange, african and purple) tako mi je napisao moj rasta drug iz belog sveta šta god mu to značilo. jednu sobu ću koristiti za to i mislim kupiti svjetlo i gnojivo za 15-ak komada. znači molim upute za hps sijalice i gnojivo.
koliko, kako?
gledao sam filmić top quality weed i ono je malo previše jer mu je i klima ledena za razliku od nas, a Vas molim upute ali polako molim tek učim od početka
unaprijed hvala
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
northern light, orange bud, african and purple haze su vrste hybrida,ima već pisano,i google je tu
moj savjet ti je da za početak uzmeš manje biljaka,i za iskusnog growera je 15 mnogo,
jer nema potrebe nemožeš sve to ispušit pa da si 24h sa dimom u glavi
dao si siromašne podatke ili misliš da gledamo to kao jednačinu
pa da računamo i odgovaramo?:)

moj savjet ti je da prvo pročitaš teme o unutršnjem uzgajanju
a onda bih ti preporučio da počneš sa maximum 400w hps
u vegetaciji bih ti preporučio neonke ili štedne
jer manje griju i teže ćeš pogriješiti dok su najosjetljivije

http://forums.vutra.org/unutrasnje-uzgajanje/970-vodic-kroz-unutrasnje-uzgajanje.html

dobrodošao i uspješan grow
kada savladaš osnove javi se ako imaš nedoumice