Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
gdje se u zagrebu ili okoici mogu kupiti envirolite zarulje? Neda mi se preko neta narucivati, ja bi bas ubo na oldskul nacin.. samo neznam gdje
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Teško se inače kod nas u hr mogu naći envirolite.Ja sam ima potragu,provjeria par firmi
šta imaju envirolite na svojim stranicama a kad sam ih nazvao ispalo je da ih nemaju.
Pa sam odusta od njih i iša na neonke-štedne opciju.Pogledaj malo po netu za zg a ako
ne nađeš imaš uvik ***********
 
23.02.2008
11
0
0
44
Za sve iz Srbije, nesto sam trazio po netu, i nadjoh odlicnu prodavnicu, kao stvorenu za ovaj nas hobi!!!
Znaci sve, ali sve, cak su i cene ok. Evo adresa www.***********.com. Cheers!!!
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
ruderalisbrax je napisao(la):
www.***********.com U Beogradu na Dorcolu odlicna prodavnica, pogledajte onaj komplet grow box od 400w! Extra!!!
Bio danas imaju sve i nisu skupi u radnji imaju vise stvari nego sto imaju na sajtu i izuzetno su ljubazni
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
i ja čuh da imaju svašta i nisu skupi
navikao sam da u aqva shopu,elektro radnji i poljoprivrednoj apoteci sve uzimam
i teško da se mogu odviknut
mada je ovo super
uđeš izađeš i gotovo
 

Lucifer

Aktivan Član
13.06.2008
56
0
0
41
Gdje u HR naručiti kvalitetan ventilator (tih a snažan) za montažu u boksu, tj. hlađenje cooltuba i filtriranje zraka kroz filter? Ako netko zna nek javi...

Planirao sam prvo sa dva venta od 125 mm, za računalo, čak sam ih i nabavio samo bi onda morao smišljati kako ventove namontirati a i pitanje je dali su dosta jaki.

Inače za boks sam si uzeo Growbox L 1 × 1 × 2 m i mogu samo reći da je extra. Preporučujem svima.

POZ
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
hidroponoka nema boljeg mesta za nabavku svega za grow prvi u srbiji sto se tice toga i jeftini su to mi se svidja imaju dobre komplete za DZ bukvalno.
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
ewo jedna informacija da u Rijeci ima za kupit HPS od 50,75 400, 600w....i swe potrebno za nju tako da sa svime dodje oko 5 glavi...


Lucifer je napisao(la):
Inače za boks sam si uzeo Growbox L 1 × 1 × 2 m i mogu samo reći da je extra.

šta je bilo sa škrinjom?:))
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
prvi u srbiji koji se reklamiraju kao grow shop
ali nikako prvi koji imaju opremu

u subotici odlična firma već godinama radi sa profi opremom za agronome
i možda su čak jeftiniji jer drže opremu koja dugo dugo traje
ove stvari pravljene za vutraše nisu ni upola izdržljive kao ove za poljoprivredu
a sada su raširili posao i ima ih svuđe


a da su komleti za dz ne bi rekao,ali ni ne deru

ušao čeda u skupštinu pa se može
sad bi citirao prty beegee ali nema smisla
ko zna zna
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Neznam po meni je sve super sto se tice cene vidim da gresim jer neznam za to u subotici prvi put cujem pa ako bi mogao da napises njihov sajt ako imaju da vidim razlike u cenama i da li se isplati uzimati preko njih.Mada meni je blizi dorcol autobusom ni 10 minuta do tamo.
 
18.07.2008
7
0
0
38
na sajtu hidroponike u Beogradu prodaje se kit za 250 evra... da li je ok za pochetak uzeti to, ili mi neko mozhe reci posebno shta od njih kupiti?
Hvala
http://www.***********.com
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
Pazi oni satori koji su kod njih tamo namesteni su idelni za klonove ili za 2-3 biljke e sad zavisi staje problem ako nemas prostora a mozes da drzis sator u gajbi i ne zanimate dal ce neko videti onda je totalno ok ali ako ti dolaze ljudi ili neko ko mozda nebi trebalo da vidi onda je problem kako nekom objasniti da imas sator usred stana :) za to je bolji skonjeni orman koji napravis cena ormana takve velicine nije vise od 50 evra jedino sto moras da se cimas do raznih stovarista i trazis najjeftinije daske