Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LegalizeIT

Aktivan Član
22.12.2010
84
3
0
34
Bezze_Sa je napisao(la):
Ostavi se sarkazma drug..... baš ništa pametno nemaš napisati??? c c c c
Previše si paranoičan...
Ne znam baš da je bio sarkazam, ali ajd tebi na volju...
Očajnički "ganjam" high-tower već par sedmica i nigdje ga nemrem naći kužiš, ma ne mogu ni midi tower-a naći a kamoli high... Ko' dinosauri su izumrli... Ne bi dzaba trazio ovdje, da imam igdje drugo, pretrazio svaki servis u gradui opet nish... jbg...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Traži pod big tower,prvi put čujem high tower.Ima ih svugdje,samo je i nešto big cijena.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
:) heheh sorry drug, fakat mi je ono bilo kao sarkastično upravo što si spomenuo "High Tower", to me malo zbunilo :)
nema ljutnje... ;)
 

tomas

Aktivan Član
05.12.2010
65
20
0
45
Interesuje me đubrivo FloraNova Bloom. Da li ima negdje u Beogradu da se kupi osim u ***********(1l 30e)?
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
ako su zvjezdice valjda ima razlog

neznam da li je netko znao za ovu stranicu, ali tu ima svasta gore. Iskljucivo je internet prodaja!
Imaju sjemenke, opremu, a sto je mene najvise obradovalo, imaju j**** bijelo crnu foliju i nekakvu "diamond foliju"! I sto je najvaznije domaca je stranica.
Pa evo, ja za ovo nisam znao, a ako netko je neka podjeli iskustvo.
 
06.02.2011
4
8
0
61
Danas bio na Jakuševcu i pronašao posudu za špagete dimenzije 100 x 320 x 5 ova ima malo plavkasto staklo ali pošto je koštala 20 Kn ili nešto ispod 3 E uzeo za CT.
Pitanje da li smeta što nije čisto staklo? Inače rečeno mi je da svake nedjelje su tu i da uglavnom uvijek ima tih staklenki. Imali su i čistih i još su bile više, oko pola metra ali prodano.
http://img826.imageshack.us/img826/7663/snap1y.png
 
08.04.2010
11
0
0
43
Župan je napisao(la):
lijepo molim...
trazeci po forumu nasao sam kako se spominje neki shop u mariboru koji navodno ima sve i svasta, ali se niti ime niti link nigdje ne spominje zbog reklame.
stoga lijepo molim tko zna da mi posalje link na PM.
hvala i pozzz!

ima u mariboru, ne znam sad dal smijem napisat kak se zove tu,
ali imaju sve sto trebas - growboxeve, komplete lampi, komplete ventilacije, folije, karbon filtere, sjemenke raznorazne, onda razne mjerne sprave, od timera do higrometara... uglavnom sve sto trebas na jednom mjestu. PMaj me za vise infoa pa ti posaljem link...
 
20.02.2011
10
1
0
34
ne znam kakva su pravila foruma, smijem li ti napisati, uglavnom imas u Sarajevu
To ti je na Grbavici, bukvalno odmah prije OHR-a radnja se zove "SPOT '97"
tu sam ja kupovao ako zivis blizu potrazi.. nadam se da sam pomogao!

ako sam prekrsio neko pravilo neka admini obrisu post!