Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.02.2008
29
0
0
36
-hate camel- je napisao(la):
Jedna dobra vijest za Zagrepčane, navodno ce Smart ***** shop otvoriti Grow shop u Tratinskoj na Trešnjevci ovih dana!
Bas jucer prolazio tramvajem kroz Tratinsku i vidim da se otvorio Grow Shop, zurilo mi se pa nisam stigao vidjet sta imaju unutra, ali svejedno dobra vijest za growere.
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
Zna li netko gdje ima za kupit HPS kompleta u Sarajevu, Mostaru ili Dubrovniku? Ići ću tom rutom ovih dana pa kad već idem da odmah i kupim.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
nEphNiO je napisao(la):
Zna li netko gdje ima za kupit HPS kompleta u Sarajevu, Mostaru ili Dubrovniku? Ići ću tom rutom ovih dana pa kad već idem da odmah i kupim.
Jel polovno? ili novo ?
Ako misliš novo, najbrže ćeš sve završiti u SPOT-u (SPOT '97") tako se zove radnja... znaju prodavači sve, znači sve će razumjeti, i znaće zbog čega kupujete :) jer su prodali nevjerovatan broj i lampi, i prigušnica!!!! Skupi su zato što sve imaju odmah, plus gratis sve spajanje (što nije na odmet kad se kupuje 1 000W set !! :) heheh) .... samo što su skupi, dok u "ELSA TRADE", odmah iza njih, dijeli ih ulica bukvalno (inače obje radnje su kod OHR-a u Sarajevu) - nema fule... samo što je "ELSA TRADE" dosta jeftiniji.... neke stvari su jeftnije, kao npr: MH 400W 63km je u "Spot '97" dok u "ELSA Trade" je oko 45km... ali problem kod Elsa Trade, što moraš nazvati dan prije da ti pripreme, jer to nije nešto što im ide svaki dan, - za sklapljanje ne znam - nisam siguran, ali su mnooogo jeftiniji...
Evo 100% što znam:
komplet set od 250W (imaju i MH) je oko 50km jeftiniji... digitalni tajmer 19km u Elsa Trade dok 30km u Spot-u... sad ne znam za prigušnice, .... prije možda 5-7 dana plafon, uzeo sam komplet set od 400W (sve ćeš naći ovdje:evo linka: Elsa Trade) i mapukako do njih i kontakt..Prodanica gdje sam ja uzeo je ova u ulici "Emerika Bluma" tu imaš znači sve za box. Od početka do kraja :).... Nazovi i oni će ti spremiti SVE šta zaželiš :) Imaju čak i lance raznih debljina... Bukvalno SVE što je potrebno, od početka do kraja pravljenja BOX-a.

ako hoćeš polovno, javni se na PM... Imam jedan skoro nov (1 grow urađen, nigdje niti jedne crne tačkice na lampama (HPS i na MH)
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
E hvala puno što si odvojio vremena i napisao. :)) Ma uzeo bih novo, da se kanije ne bih cimao ako nešto ne valja, jer imam samo loša iskustva s polovnim stvarima. :)
Baš bi mi trebao jedan komplet set od 250W HPS, ostalo me ne zanima, ali hvala na info. A sad, dali možda znaš kako se kreću cjene u SPOT-u za HPS komplet ovog kojeg ja tražim, mislim da mi novac neće biti problem, ali za svaki slučaj da znam koliko da izdvojim,. Malo mi je problem zvati i naručivati u onu drugu trgovinu jer ne znam ni točno kad idem, a i u prolazu sam (ne idem sam) tako da baš i nemam puno vremena. Hvala još jednom
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
nEphNiO je napisao(la):
E hvala puno što si odvojio vremena i napisao. :)) Ma uzeo bih novo, da se kanije ne bih cimao ako nešto ne valja, jer imam samo loša iskustva s polovnim stvarima. :)
Baš bi mi trebao jedan komplet set od 250W HPS, ostalo me ne zanima, ali hvala na info. A sad, dali možda znaš kako se kreću cjene u SPOT-u za HPS komplet ovog kojeg ja tražim, mislim da mi novac neće biti problem, ali za svaki slučaj da znam koliko da izdvojim,. Malo mi je problem zvati i naručivati u onu drugu trgovinu jer ne znam ni točno kad idem, a i u prolazu sam (ne idem sam) tako da baš i nemam puno vremena. Hvala još jednom

Pa ako je do "zgrade" samo, "ELSA TRADE" je iza SPOT-a odmah, bukvalno 10m ih dijeli, manja uličica... tu ti je mnooogo jeftinije i mislim da se isplati jer imaju baš sve, od lanca, tajmera, do prigušnica, lampi i sve... ako ti treba od 250W, nema potrebe da zoveš, (možeš da vidiš cijenu) ... mislim da od 250W set (prigušnica, lampa (hps), grlo, i kablovi) nije sigurno više od 50€!!! Iii ima odmah u radnji, neki dan bio kupovao lanac, i vidio da ima ... samo 400 i više moraš nazvati kasnije...
Inače u spot-u sam prošle godine uzeo 400W set (prigušnica, hps i mh lampe, grlo, kablovi, kablovi, sve mi sklopili - ja samo u struju i to 175km (podijeli sa 2 i dobiješ €)

Kako god, ali mislim da ti je bolje u Elsa Trade-u uzeti, SPOT je na glavnoj ulici, tj. vidi se sa glavne ulice, dok Elsa Trade je iza SPOT-a, dijeli ih samo manja uličica...

Ako ti treba od 250W, ne moraš ništa naručivati u obje radnje imaš ih odmah, sad samo pitanje je sastavljanje... ali SPOT je mnooogo skuplji, baš mnogo... Ali naravno ti kupuješ ... :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ako hoćeš, javni mi dan - dva, koliko možeš prije, ja ću ti srediti da ti sve bude spremno, mislim čak i spojeno ako hoćeš... samo javi tačno da znam kad prolaziš kroz SA
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nEphNiO

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
Oke, hvala ti puno još jednom. Znači, ako budem htio HPS 250W komplet, ima ih odmah i u jednoj i u drugoj trgovini? Ne moram ništa zvati i najavljivat dan prije? Samo odem do njih, i oni mi prodaju? Ako je tako, onda ću naravno otići u Elsa Trade,,. :) Sastavljanje mi nije problem, od milja me zovu električar.. ;) I da, ako znaš otprilike cijene tog kompleta u Elsa Trade?
 
24.08.2010
15
5
3
Freemankv je napisao(la):
Gde mogu naci HPS 400W+prigusnica u Srb najeftinije.Ili ako neko o vas prodaje PM-j te me

*********** druze, nema sta nema a i cene su veoma korektne. Ako hoces da rizikujes probaj po oglasima, moze i tako da se iskopa nesto jeftino a ok.
Pozdrav!
 

Dr Grow

Aktivan Član
24.04.2011
65
6
0
39
Cannabis d.o.o.
Partizanska cesta 30,
2000 Maribor, Slovenija
T: +386 (0)40 555 962
E: info@headshop
Sve za Grow i više, a koga zanima online nabavka u Hrvatskoj googlajt" cannabis ....."
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
LucidDream je napisao(la):
Ako budeš ljubazan prema sebi i pogledaš prethodnih DESET stranica,naći ćeš svakako nešto o tome ;)
Matori mojne mracis ovde sam dosao po pomoc a ne sarkazam dosta mi je toga po kuci :(
Ipak sam ja nov svemu ovome tako da bi mogao malo da mi progledas kroz prste !
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
38
Mene zanima di kupit u zg dobru zemlju?kazu u baumaxu composana al ph je 5-6,5.nije li to malo pre malo.trazio sam po dosta mjesta i jedino sam na placu nasao neku jeftinjacu sa ph 6-7.vec je netko pitao tu al nije dobio odgovor.