Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....na vrhu stranice ti je banner sa sponzorom i vrlo povoljnim cijenama HPS kompleta tako da samo klikni gore na EMGD shop i izaberi sto te zanima ili posalji pm covjeku, reflektor mozes napravit od komada lima kojeg kupis u nekom trgovackom centru tipa Bau.... a tamo isto tako mozes kupit i mehanicki tajmer......

.....al da si samo procitao nekoliko stranica ove teme saznao bi sto te zanima, zato bolje se malo potrudi jer ni kanabis ne raste sam od sebe....pozz
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
sluzi za reflektiranje svjetolsti...al pretpostavljam da se nisi ni malo potrudio niti zainteresirao.trazilicu i citanje ti preoporucam dok te nisu nadlezni kaznili
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Sorry, ali nećeš dobit odgovor iz jednostavnog razloga - tko god da prodaje sjeme, na žalost, krši zakon i nečemo ga promovirati iz sigurnosnih razloga. Osim toga, imamo sponzora koji prodaje iste, što znaći da bi sebi lupili šamar jer nam taj isti sponzor omogućava da imamo ovaj forum. Znaš kako se kaže, nema džabe ni kod stare babe :) Neće nam nitko dat besplatno forum, sve to treba platit.

Ali evo ti mali tip :) Google je tvoj dobar prijatelj :p
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ima li tko kakvi info gdje se u splitu moze kupiti perlit vermulit i slicno....??? ajte greda je u ponedjeljak se ide dolje pa da usput kupim i ova čuda
 

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Poz gdje se može kupit CFL 200w u Hr a da nije u S...l W....p,u stvari ima li Philips,Osram ili bilo tko drugi takvu žarulju
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....kolko sam cuo cijene su slicne ko u snailu, ima svega od satora, CT, lampi........ja trazio gnojivo al trenutno imaju samo neke testere i neznaju sta ce imat tocno od gnojiva........
 
08.05.2012
1
0
0
42
pozdrav raja
vidim ovdje svi iz srbije i hr ja sam iz BiH tacnije iz zenice,(mozda jos neko ima)pa da pitam ima li poznatih lokacija za ZE sto se tice prodaje sijalica i opreme,ili neka web shop za BiH
javite
hvala:kauch
 
02.03.2012
35
1
0
33
Pre neki dan išao do Hidroponike, kad tamo puno ljudi. Stao ja pored i bio sam u mogućnosti da čujem po nešto, uglavnom priča je išla u fazonu da se otvara nešto tipa njihova prodavnica u Novom Sadu, ali nisam skontao sve do kraja, tako da kad odem sledeći put, baš ću da ih pitam...
 

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
Pavo Promet i Klima oprema(samobor) imaju isti prigušivač 90 cm 125mm ali nemogu nigdje nači od 30 i 60 centimetara kakve sam vidio u sloveniji
pa ako neko zna na području Zagreba i okolice da se nađu ti manji prigušivači bio bi zahvalan..puno mi je jednostavnije nego plačati cestarinu+vinjetu i tako dalje