Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ev upravo narucio u fetura doo HPS 4oo i sve skupa s prigusnicom balastom starterom i grlom izaci nesto manje od 6ookuna. mora se naruciti (ceka se dan ili 2). ekipa tamo super ispravna pa ako se neko pita di nabavit svjetla lampe a nebi narucivao preko neta evo vam rjesenje. naravno ako se u okolici osijeka.
@makaveli hvala na info.
pozz
 
28.09.2008
1
0
0
50
balcan_smoke je napisao(la):
prvi u srbiji koji se reklamiraju kao grow shop
ali nikako prvi koji imaju opremu

u subotici odlična firma već godinama radi sa profi opremom za agronome
i možda su čak jeftiniji jer drže opremu koja dugo dugo traje
ove stvari pravljene za vutraše nisu ni upola izdržljive kao ove za poljoprivredu
a sada su raširili posao i ima ih svuđe


a da su komleti za dz ne bi rekao,ali ni ne deru

ušao čeda u skupštinu pa se može
sad bi citirao prty beegee ali nema smisla
ko zna zna
Hoya ima samo merne instrumente, a *********** sve ostalo sto treba.
 

sch

04.03.2007
39
0
0
38
i čini mi se da su dosta skuplji, hehe, a vidim, ima i ukrasnog bilja... jel ko naručivo šta sa tog www.*********** ??? jel to pouzdano mislim i to?
 
24.08.2008
2
0
0
49
pozdrav svima!

da li neko mozda zna koje marke su ta svetla kod hidroponike?

edit:
videh sad na fotografiji philips, jel tacno?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Evo što se tiče SA, raja iz Sarajeva:
imate novu dobru prodavnicu preko puta "Kino Radnik":
Rasvjeta D.O.O Alipašina ulica
SPOT '97 Zagrebačka (Kovačići - Grbavica)
et' iiii jah' obično kad tražite opremu, prodavači nisu često pravi (sa školom i sl.) nego radi kako ko stigne, pa preporučujem da kad dođete i tražite bilo koji komplet, da umjesto termina "HPS" koristite "Natrijeve lampe", prije će vas razumjeti prodavač/ica tako da ćete negdje gdje stvarno ima HPS lampi, oni vam kažu da nemaju te lampe a čisto radi ne znanja ništa više.

Tako su isto i u SPOT-u, dok nisu se "uhodali", sad čim im spomeneš odmah znaju za šta treba lampa, i ostalo.... tako da vas već sve spremno čeka na "Dolac Malti" - naselje gdje samo uz potvrdu podignete komplet (sve sređeno, povezano, samo u struju... :)) koliko puta sam samo JA bio :) a inače, od prije poznajem onog jednog čupavog električara (tj. sa repom :) )

Pozz...
Elem, opet se ja raspričah, a htio sam samo naglasiti, da imate i jednu dobro opremljenu radnju koja se zove "Rasvjeta d.o.o" preko puta Kino Radnika, u ul. Alipašina, ne možete fuliti.
Ne znam za cijene, ali čuo sam reklamu preko radia, i baš fino spominje razne HPS lampe... pa zato :)

Pizzz
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
Flegy je napisao(la):
jel zna ko jel ovi prodaju na malo ? http://www.tez.hr/_hr/katalog/propaljivaci/

da neidem opet đaba do zga :)

evo da odg sam na svoj post nadam se da je i to dozvoljeno :icon_mrgreen:
ovako danas sam zvao http://www.tez.hr i kazu da za 10 dana ce uvesti malo prodaju da ureduju prostor za malo prodaju...znaci da ce se sve moci naci u toj trgovini sta je potrebno za rastvjetlu....a i elektronska posta im je malo cudna mogu vam reci il meni nesta nije sljakalo il je to bilo do njih al zato ja vise volim kad se zvrcne :181:

Adresa
HR-10000 Zagreb
Folnegovićeva 10

:email:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
sta vi mislite koja bi bila razumna cijena za hps 400 + homemade reflektor + ventilator (onaj veliki kucni) gro mi ispo zajeb pa evo da izvucem neku paru iz tog... ono radio je neka 3 tjedna na 16/8.
znaci sve spojeno sam ustekas i przis... ono zanima me kolko bi vi dali para za to...

ovo je prije neg sto je reflektor stavljen a ovo je reflektor
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Džaba drug, da nije radila nikako, čim kupiš nešto, odmah ti to pola cijene gubi....
Ne znam, plafon (ovdje) 50-60€ (tu ne računam vent. iako je nov 10€)...
zavisi opet gdje si, i dal' odmah nekom treba...)
..
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
Bezze_Sa je napisao(la):
Džaba drug, da nije radila nikako, čim kupiš nešto, odmah ti to pola cijene gubi....
Ne znam, plafon (ovdje) 50-60€ (tu ne računam vent. iako je nov 10€)...
zavisi opet gdje si, i dal' odmah nekom treba...)
..

pa ono nije da gubi 50% cjene, mozda 20% ak i toliko
neke takove stvari sam prodavo i po visoj cjeni neg sto sam kupio (svi bi na gotovo pa nek to i plate)
a sad cijena neznam... ono glupo mi nekog spalit i jos tu na forumu bio bi ko :shit2: se osjeco...
pa ono s nekom dostavom u slavoniji nekih 100 evrica taksta...