Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.09.2008
1
0
0
50
b r a i n c h i p je napisao(la):
Tema je otvorena da bi se na jednom mjestu skupile informacije o prodajnim mjestima na kojima se mogu pronaci proizvodi potrebni za uzgoj drage nam biljke, da se novima olaksa pocetak, i izbjegne pitanja tipa: ''Gdje da kupim HPS".

Molimo pridonestite svojim zanjem.

Svaki offtopic ce biti uklonjen.
U *********** su dobili Clonex - ima dve vrste
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
zelenikawasaki je napisao(la):
pa ono nije da gubi 50% cjene, mozda 20% ak i toliko
neke takove stvari sam prodavo i po visoj cjeni neg sto sam kupio (svi bi na gotovo pa nek to i plate)

Ah, uvijek ima svakakvih ljudi... a istina je da bi dooosta njih platili samo da ne moraju spajati sve to, i naravno to vrijedi (mislim diže cijenu).... ali ono ja sam rek'o za ovdje kod mene....
Iako nije neka matematika spojiti sve to, pogotovo kad imaš shemu, ali opet....
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
jel zna netko mozda gdje bi se na podrucju slavonije mogle naci
clf od 200-250w....
vidim da ih po st i zg-u ima al to mi je daaaaleko pa ak neko ima informaciju...
fala.
pis.
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Ako mislis na foliju koja je onak krom pa reflektira svijetlost...imas u bauhausu .Tamo sam kupovao.Cak mislim da sam i u Pevecu vidio.

A ako trebas foliju za oblijepiti cijeli box..uzmi bijelu.Nju definitivno imas u opet Bauhausu :) ali i u drugim centrima.Rasirenija je ...

goglaj :)
 
20.12.2008
26
0
0
54
Che* je napisao(la):
Ako mislis na foliju koja je onak krom pa reflektira svijetlost...imas u bauhausu .Tamo sam kupovao.Cak mislim da sam i u Pevecu vidio.

A ako trebas foliju za oblijepiti cijeli box..uzmi bijelu.Nju definitivno imas u opet Bauhausu :) ali i u drugim centrima.Rasirenija je ...

goglaj :)

Mislio sam na onu kao na *********** .... s jedne strane je crna a s druge bijela tako da bi s njom sredio cijeli grow box iznutra tako da ne moram klepat ploce nego samo nju stavim na konstrukciju i imam fino reflektirajuce okruzenje i kasnije totalnu mrakacu kad zatreba 12/12.
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Gramat+Bauhaus, lipa-promet i naravno SPONZOR SITEA: www.***********
Sve u svemu 5 min guglanja...

Edit: Heh sad vidim "sad cu probat to posadit"... odgovor na sljedeće pitanje: Pročitaj bar malo stickya u Unutrašnje uzgajanje, Dnevnik uzgoja i Oprema za unutrašnji uzgoj.:thankyou:
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
36
pregledo sve poljo apoteke po gradu i nigdje nemogu naci lukmus papir (trakice za Ph) i u jednoj apoteci mi zenska kaze da pogledam u ljudskoj apoteci disu ljekovi pa mi malo bed, pa dajte mi recite koje bi trgovine otprilike bi mogle imati taj papir ili bas ljudska apoteka ima.
hvala
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
ne
mislim na pet shop
te trakice služe za kontrolu kvalitete vode u akvarijima koštaju oko 30 kn tamo ćeš ih nać