[NAGRADNA IGRA] Naj naj Vutra.org grafit!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pa ipak je bilo malo truda,vremena i hrabrosti,i napisano je,i sve da nije za nagradu za reklamu je,hehe!
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
I ja uradio al se skoro nista ne vidi, ovo bi trebalo da bude nesto kao bivse zemlje Jugoslavije i natpis preko svega, ko moze da skonta svaka mu cast....jbg nemam iskustva sa grafitima.........

 
22.02.2009
2
0
0
45
izvinite zbog glupavog pitanja, a jel moze neko da mi objasni po kom sistemu se pusi iz bonga?

Ne kapiram gde se stavi granje?

Jel dim ide gore a vuce se na ono malo sa strane? Oprostite mojoj neukosti :)
Varim godinama, a pojma nemam za alternative rizlama-
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
vila je napisao(la):
Jel dim ide gore a vuce se na ono malo sa strane? Oprostite mojoj neukosti :)
Varim godinama, a pojma nemam za alternative rizlama-
Obrnuto,ali ako variš godinama ka šta kažeš i ako imaš dovoljno napuniš ono gore tj.ono debelo skroz pa vučeš kroz ono malo sa strane:signs046:
I zašto tu takvo pitanje?
 
15.09.2007
10
3
3
ne vidim post moj :S

bilo bi dobro da se moze na platno ili na poveci papir npr 2mx3m xD
posto nemam zida ...
 
24.01.2009
2
0
0
43
HazeSeeker je napisao(la):
napokon.... napokon....napokon
genjo svaka cast ...samo je to falilo na forumu ...nagradne igre , natjecanja i promoviranje vutre na vishoj razini
respect!
vidim da si dobro raspoložen, pa me zanima kakva je kod tebe situacija sa ganjom. kod mene je totalni zajeb, ajded budi dobar pa mi javi:sick:
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
bakajoko je napisao(la):
bez uvrede, al to nisu grafiti već obične škrabotine :sick:

ajd ti napravi nesto... ovo je do sad najkonkretnija akcija i svi koji ista naprave svaka im cast...
 
11.09.2007
1
0
0
36
evo ja dobih ideju da odem na trg bana jelačića i na njemu trknem jedan grafit, uslikam i zbrišem prije neg murja dođe...hehe...ma šalim se, dobra igra dobra nagrada dobra ideja čestitam, bit će nešto i od mene
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
DirtyD je napisao(la):
ajd ti napravi nesto... ovo je do sad najkonkretnija akcija i svi koji ista naprave svaka im cast...

grafit je jedno ovo je drugo...grafite mi je uvijek bilo lijepo vidit, barem ih po splitu ima koliko hoces, al kad vidim obicne natpise (skrabotine) najradije bi nasao onog ko je to napravio i otjerao ga u prvi ducan da kupi boju i oboja zid koji je upropastio...
 
01.02.2009
0
6
0
38
daj ak ima tuzlaka, imate zidova po parkovima, gdje je dozvoljeno crtat, i onaj zid prema gradini...
 
13.10.2008
29
0
0
79
trebali ste ranije poslati mejlove ljudima jer nisu svi svaki dan na ovom forumu..imam ideju, nadam se da cu je uspeti realizovati za ova 2 dana!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.