[NAGRADNA IGRA] Naj naj Vutra.org grafit!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bogdan42

Banned
Banovan
17.12.2008
40
0
0
35
nista to ne valja crtaj novo!!salim se dobar si!!e a da mi se ne isplati da kupim negde bong ako ima, nego da potrosim silne pare na sprejeve!! zato ja mislim da je bolje da se crta na papiru!!pa ko mu jebe pas mater!!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
mexar je napisao(la):

eto sam slovo r i slovo t popravim i ide na zid :181:


Super izgleda. Ne znam kako ce na zidu. I ljudi ne morate kupovat 10 sprejeva. Jedan moze sasvim uradit sto treba. U svakom slucaju mnogi su masili poentu svega ali ajde...nesto nagradne igre i bas nisu za nas :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma i meni čudno mnogo uspoređuju cijenu sprejeva s cijenom bonga što mi je krajnje nepotrebno mislim ono ne radi se uopće o cijeni.
Oni koji crtaju grafite crtaju ih uglavnom dosta često i ovo je prilika da nacrtaju grafit za drag im sajt dizajna kakvog god žele i možda još i dobiju nagradu. Mislim kakve veze koliko šta košta a i što Genjo kaže ako želite nacrtati a cijena je problem ne morate kupovat 10 montana kupite dvje tri i izvedete neki jednostavan dizajn i valja
 
04.01.2009
7
0
0
31

eto ova skica ide na zid za jedno tjedan 2 da najdem di je baciti i skupim nes para za doze :sun2:
lijep pozdrav iz rijeke
 

bogdan42

Banned
Banovan
17.12.2008
40
0
0
35
pa gde si naso da organizujes nagradnu igru za indomane!!aj ja seve sto kupim odma uporedim koliko sam mogo da zavrsim za te pare!! zanci 3 spreja to je oko 1000 kinti dva keta opusteno!!8))
 

bogdan42

Banned
Banovan
17.12.2008
40
0
0
35
salim se ja ma niko nas ne tera da se igramo,ko nece ne mora, ko oce nek izvoli!!a bong je vrhunska stvar svako od nas bi pozeleo da ga ima to garantujem!!:)
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
mexar je napisao(la):

eto ova skica ide na zid za jedno tjedan 2 da najdem di je baciti i skupim nes para za doze :sun2:
lijep pozdrav iz rijeke
uuu jebeno izgleda graf, svaka cast!!!!:thumb:
pozdrav iz susjedstva.
 
27.05.2008
24
0
0
34
Evo ja sam malo sarao po Pozeskoj (oni iz Bga znaju koliko je prometna) i isao sam po principu "ne znam al ocu" i kvantitet naspram kvaliteta jer nikad nisam crtao, pisao....a koliko kapiram poenta je u reklami, vidjenosti...cak sam i pokusao nesto ozbiljno da nacrtam xD

 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
šo jes jes,spaljen si ka i avatar
al bitce da je prajs tvoj
**** imash ocigledno
jedino ti mogu zamerit sto si nekom ispod prozora šarooo:icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.