NAGRADNA IGRA: Vutra radio traži pjevačku zvijezdu VOL.2 !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Hmmmm, nakon jučerašnje poruke javiše mi se marihuana farmer i dr. Manijak za konačnim sudjelovanjem u nagradnoj igri. Vjerojatno se prestrašili ove neslane šale sa banom :D ...kako god u popodnevnim satima objavljujemo naša 2 nova natjecatelja sa pjesmama koje su otpjevali....

Dr. Manijak je bacio neki fri stajl i to ljepo zaljepio na "ukradenu" matricu :D

marihuana farmer je pravi ganđa farmer pa je svoju prijavu poslao na krivu adresu :D

hehehehe...

Spisak sa natjecateljima će biti okačen pridvečer a svi ostali imate jos cca 2 dana i 5 sati do prijava!!! ne čekajte i pročitajte još jednom boldane riječi u gornjem postu :icon_lol:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Natjecatelji;

8. ganja_farmer - Redemption song (Bob Marley)
9. Dr. Manijak - Zasadi (autorski tekst)


Sudionici;

1. Gazimir - You're making me high ( Toni Braxton )

2. Sale82full - A ti još plačeš ( Majke )

3. Olidoboli - Avionu slomit ću ti krila (Riblja čorba)

4. Sativa Diva - Dite ( klapa Libar )

5. VenloNL - Hoću jednu malu garavu ( Đorđe Balašević )

6. No Joke - Nema te (Daleka obala)

7. Avantura - Sonja ( ITD Band )

8. ganja_farmer - Redemption song ( Bob Marley)

9. Dr. Manijak - Zasadi (autorski tekst a matrica je ukradena i btw PSST! ( :D )

10. Saggy - Balada ( Indexi )

11.

12.

13.
......
.....
.....
Itd, itd itd...

SONJAAAAAAAAAAAAAAA JOOOOOOOOOŠ PONEKAD SAMOOOOOOOOOOOOO.... (pjeva avantura a ja pjevam s njim)...:SONJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ma poludija sam ihaaaaaa

a onda prebacim na prvog kandidata koji mi se danas javija a to je ganja_farmer!!! pa onda tip pjeva; Emancipate yourselves from mental slavery; None but ourselves can free our minds. A ja lud ka šiba iz više razloga...Redemption song najdraža pjesma Boba,,,pa onda u jednom trenu me prođu trnci i zapjevma sa ganjom...derem se u svih 16, a susjedi mi pred kapijom zavijaju; "jesi se opet navija gljivaaaaaaaaaaaa" IHAAAAAAAAAA

a tu je i manijak u punom smislu te priječi...bičare ima da vas izbije iz naslonjača ka sta je izbija mene...

pa ja ne znam sta je ovo...poludilo sve u zadnje vrijeme, prijavljuju se forumaši kao na pokretnoj traci, ma na samom kraju trake dovoljno im je jednu leptir mašnu staviti :D

Vi ostale bičare nemojte misliti da je sve gotovo...JOŠ 2 dana!!!!! PRIJAVITE SE!!!! Inače će se obistiniti ona "fora" sa banom pa ce na forumu obitavati Natjecatelji, Radio urednici, djevi, i pokoji moderator ( za sad ne mozemo izvrsiti udar na sami vrh adminisracije, ipak oni ne pevaju! ha ha...

Ajmo ajmo zajebancije nema, ka sta nema kraja ovom mom ser u c ka njuuuu al sta je tu je...PRIJAVITE SE!!!
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
AHTUNG AHTUNG!!!!
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

PETAK, osim sto je dan za popit metak dan je i kad se odrzava nagradna igra Vutra radio traži pjevačku zvijezdu!!

početak u 21:00 a moze kasniti recimo 15ak minuta

Predtsavit cemo kandidate, njihove prekrasne glasove i tako dalje...

Vode vas Tropiko i Varemengo (ala cemo se raspričati ihaaa đihaaaaa )

Kad poslusamo sve kandidate i kad mi voditelji obavim osta imamo i sta smo "isplanirali" a od plana stoji slovo P.....al ko me uopce pita? :D, biti ce urnebesno, valjda :D ...e kad to sve obavimo onda se otvara ANKETA koja ce biti vidljiva u petak poslje 12 h! Anketa ce biti zakljucana dok ne predstavimo sve natjecatelje a onda urnebesno otvaranje ankete za sve forumase...Stanite u redove jer se ocekuje gužva neviđenih razmjera do sad.

i tka oonda anketa stoji sve do nedjelje

SUBOTA; Emisija Vidra koja ce osim svojim čari predtsaviti i čari groznice PEtkove večeri. To ce nas tehničar Isan sve ljepo posloziti da cete i u Subotu pasti na guzicu i zavatit ce vas trans opet neviđenih razmjera :D

Poslje Vidre kreće AFTERPARTY ČIGRA...što smo pripremili? ostanite uz vutra radio (hehe da vam sve nebi otkrili) njok njok :D

NEDJELJA!!! Ukljucujemo se oko 21:00 i krecemo sa drugim djelom nagradne igre!!! PROGLAŠENJE POBJEDNIKA!!!!

DRAGI slušatelji, i za vas smo pripremili kojekakve "sitnice" koje cete moci osvojiti tokom emitiranja uzivo nagradne igre u petak !!!

to je to za sad, ak okakvih novosti bude slobodno svratite na podforum Vutra radija i,
posjetite našeg sponzora nagradne igre WWW.HEMPATIA.SI
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Matricu sam pozajmio nisam je ukrao. :)
Lepse zvucu zar ne?
Mislim da vlasnik ne bi imao nista protiv sto sam pozajmio.. :sad2: