NAGRADNA IGRA: Vutra radio traži pjevačku zvijezdu VOL.2 !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Bogami,bice zanimljivo sutra... :b_woot:
A zanima me bas,koliko je bilo takmicara prosli put? Mislim na proslo takmicenje?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
prijatelj.png
:dada spektakl!! :D


Jedva čekam :)




Evo jedan :respect: za našu jedinu natjecateljicu i jedna glazbena numera da se malo opusti prije natjecanja,sutra je petak,pa da se lakše dočeka petak popodne i navečer,Sativa Diva :thumb:
http://www.youtube.com/watch?v=UEI5vcZzJRs
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
03.07.2009
1.740
2.317
188
Možda je i došlo do pogreške ali ne griješim kad kazem da je jos 51 minuta ostala da nesto okacite meni u inbox i tako se prijavite. :)

Svim natjecateljima zelim sreću i rumene obraze :D

Slusatelji budite veceras s nama zagrijavanje krece od 19:00 a mozda i prije.

:mexican: :zagrljaj:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Večeras 11 vatrenih ne propustite jer nogomet je nula za ovaj spektakl, jest da nismo plačeni kao nogometaši ali nagrade nam više vrijede jer ih nečemo potrošiti na kurve kao spomenuti več da promoviramo prirodu:)
Ipak, najvažnije je sudjelovati!
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Jaaao ima da se ubijem ako ne budem u prilici da slusam emisiju.
Kod mene u blizini na jednom radilistu neki baja sa bagerom jutros navodno ostetio optiku i sad ovi najavljuju iskljucenje neta na par sati u citavom naselju. Puu... :(

Zasad je ok,ali...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Nešto manje od 4 sata do početka nagradne igre Vutra radio trazi pjevačku zvijezdu! Udobno se smjestite i zaplovite valovima vutra radija :)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
ajmo ljudi kladionica!! :D

evo da unaprijed probam pogoditi

1. mjesto osvaja No Joke sa fantasticnom izvedbom pjesme "Nema te", odlicno skinut glas Marijana Bana!! pojedinci se pitaju dali je to bio No Joke ili osobno Marijan Ban, sumnja se na prevaru, oko sebe okupljaju pristaše i pocinju prvi prosvjedi na vutra. org, neki moderatori im daju svoju podršku, stanje je kaotično, stranica je blokirana na 48h do smirivanja situacije, No Joke je pod zastitom Vutragenja i Kobasicatora koji ostro osuduju prosvjede uz napomenu da smo ga sami izabrali, svakih 12min mu se mijenja nick..

2. mjesto osvaja olidoboli sa svojim baršunastim glasom i pjesmom "Avionu slomicu ti krila" ima punu podrsku prosvjednika koji govore da mu je ukradeno prvo mjesto, prosvjednici nakon povratka stranice u normalu pocinju sa skupljanjem potpisa, za ponavljanje izbora "VRTPZ" ..u nesto manje od 12h skupljeno je preko 1500 glasova..

3. mjesto zasluzeno osvaja Siggy sa "Baladom" od Indexa, ovom prilikom se javlja videolinkom, zahvaljuje se na nagradi i upucuje apel za smirivanjem situacije..



utjesne nagrade dobilo je dvoje kandidata a to su: Sativa diva kao jedini zenski kandidat..uz utjesne nagrade dobila je i posebnu medalju za hrabrost, te Dr. Manijak sa pjesmom "Zasadi" koju je sam osmislio.. ovo dvoje kandidata na tajnom sastanku koji je odrzan putem Skype-a kao predstavnici hrabrosti i mastovitosti odlucilo je udruziti svoje snage, snimajuci zajednicku pjesmu koja bi trebala vratiti mir i balans na vutra.org, odlucili su to napraviti u srijedu u 20h uzivo preko Vutra Radija, u meduvremenu dolazi 27 mirovnih snaga sa The Maajke kako bi pomogli pri odrzavanju reda i mira, do onda nam ostaje cekati i nadati se da ce se situacija smiriti sama od sebe, ako ne sve nade su polozene u jednu pjesmu, jednu predivnu pjesmu sative i manijaka koja ce vratiti vjeru u zivot, ljude i ljubav .. :ridinghorse: TO BE CONTINUED