Najdraže slastice kad ste naduvani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.06.2010
34
1
0
32
slično nešto je i kod mene :D
slastice koje obožavam: kinder bueno bijeli, milka noisette, sladoledi, razni kolači, pahuljice razne
a od hrane, pa svašta, sendviči su mi najdraži, sa svime i svačime, kad si gladan, ne biraš :D
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Pravi stoner bi pojeo presovanog komarca nakon par dobrih buksna :D

Samo za vas specijalitet veceri : Niklovano mače.

Jednostavno,jedem sve sto mi padne pod ruku. Par puta sam stvarno iznenadio sebe. Griz sendviča->griz torte->griz sendviča->mleko.
Uh...I sad cu pojesti sve sto zateknem u frizu.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
To to, te nesmislene kombinacije su najjače, ja znam pojest čokoladu, pa sendvič, pa kolač pa ono što je od ručka ostalo.... i sladoled hahahaha
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
vocni jogurt (inace ja preferiram od breskve, al dori su i ostali) s čokoladnim musli s tamnom cokoladom
od tog se rastopim :ludaci_lol:

eee
i gje se moze kupit maslac od kikirikija u svima nam dragoj RH lol
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Neukusan je, to mu je prezime. Žešča seljačina, izražava se u medijima kao pastir koji čuva ovce. Splitski šerif. Tu i tamo napravi nešto dobro za grad. Sestra mu glumi desnu ruku. Trebate vidjeti te ispade na TV-u. Novac ipak sve dopušta. Narod ga uglavnom voli kao da dijeli bogatstvo s njima, ili se tome nadaju. Nada ipak umire posljednja. Do onda...živio Split:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corzy

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
Greenpower1 je napisao(la):
Neukusan je, to mu je prezime. Žešča seljačina, izražava se u medijima kao pastir koji čuva ovce. Splitski šerif.... Sestra mu glumi desnu ruku. ....

25r30wi.gif
to Green :thumb:sestra glumica a on gradski šerif :rofl:
 
02.09.2011
1
0
0
34
Slano: pizza sa gomilom svega preko nje
Slatko: kombinacija eurokrem, plazma, mleko
A kad se nema para onda sta nadjem sve jedem :b_jump: