Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.09.2010
2
0
1
35
Bok ljudi
Narucio bi od slovenaca par sjemenki.. uzgajo bi u stanu i mislim si jel pametno narucit na istu adresu? Strah me da mi se ne pojave na vratima za par mjeseci..
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
613
3.229
203
ja sam narucio ,platio karticom na adresu i po imenu, oni kazu jamce diskreciju i sigurnost isporuke, cekam da stigne , pa ti javim kako je proslo :) , vidis po imenu gdje stanujem
 
28.03.2020
12
23
3
37
Piše gore iznad par postova iznad( ne bi smio reklamirati). Da na svoju adresu, plaćao visom. To vam je malo diskretno pismo nemate brige, još sam izabrao full diskreciju (bez reklamnih materijala), mislim da što se toga tiče za 20 tak menki prolazi bez problema i jako je mala šansa da to netko presretne.

Edit: @Cokoladica Sorry nemam još 20 postova ne mogu pm. Da na svoje ime i nisam platio za tracking išlo je untracked.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Cokoladica
06.09.2010
2
0
1
35
Ne kuzim zasto se moji postovi i odgovori drugih ljudi na iste brisu..
Neko je odgovorio da ako ne padnem odma da ni necu kasnije pa me zanima zasto bi netko pao odma ako naruci sjemnke?
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.970
358
Ne kuzim zasto se moji postovi i odgovori drugih ljudi na iste brisu..
Zato sto je to spam :thumb: i ne trebas mi odgovarati na ovo, mislim da ti je jasno:)

Naruci si jednu sjemenku pa probaj ako si toliko istravljen sa narucivanjem:razvaljen::
Imas sponzora i slobodno naruci 3 sjemenke(ovo za jednu mozes ali ti se ne isplati) i obavijesti nas kad ti stignu, da ti cestitamo:thumb: