Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.01.2012
2
0
0
42
Kao sto ce te vec videti po pitanjima, nov sam. Kada porucim semenke iz Aliena da li su obavezno zenske (ako to nije naznaceno)? Sta bi znacilo Female a sta feminised? I sta mislite o izboru za prvi put, mislio sam da uzmem White Widow, Neville Haze Hybrid i Big Bud Super Skunk? HVALA
[h=2][/h][h=2][/h]
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....nije obavezno da su zenske odnosno cure, ako su sjemenke regular onda su mjesane a ako su feminised ili ti feminizirane onda ce bit cure ili ti female.......a za prvi put bi ti preporucio neko sjeme iz paketa dok se malo ne ufuras i shvatis kak to ide jer postoji mogucnost da ti grow neuspije i onda je to bacen novac......
 
07.01.2012
3
0
1
AndrijaJ je napisao(la):
Već mjesec dana pokušavam otići u Sloveniju po neke sjemenke, jer mi se ove domaćice gade i neda mi se više trošiti par mjeseci na njih.... Mislio sam ići u subotu al vidim da većina dućana koji bi ih mogli imati ne radi subotom... Pa sam odlučio uzeti slobodan dan... Na mail ducani ne odgovaraju, pa bih zamolio za pouzdanu informaciju kuda da idem ?



Sto se tice Slovenije odgovori su ovakvi: "Od nove godine je zabranjena prodaja sjemenk u sloveniji, tako da se ne može nista naručit."
 
07.01.2012
2
0
0
44
Ljudi veliki pozdrav,procitao sam skoro pa ceo forum i divim vam se,svaka cast...
Naucio sam dosta toga citajuci forum pa sam bas zagrejan da udomim par nama omiljenih biljcica. :)
Mozete mi reci ko salje semenke za Srbiju,i za koje je seme najbolje da se opredeli jedan pocetnik ? :)
 

KLOKI95

Banned
Banovan
11.01.2012
1
0
0
29
Ako neko iz Srbije bude uzimao seme za ovu sezonu, molio bih da mi se javi jer mi treba 4-5 semenki pa ne bih narucivao sad za toliko..
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
NO SOUP FOR YOU! Come back, one year! :icon_lol:
:wave:
I slobodno se vrati kada napuniš 18 i budeš malkice pametniji, za početak čitajući pravilnik foruma i stranice.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
mr.dr.Smok je napisao(la):

Smok je u pravu, pitao sam snail i evo odgovora
"kod nas u Sloveniji još nije istina. Kažu, da če se skoro ostvariti ali se još nije, tako da jih možete kupiti."
 

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
mazar je napisao(la):
Smok je u pravu, pitao sam snail i evo odgovora
"kod nas u Sloveniji još nije istina. Kažu, da če se skoro ostvariti ali se još nije, tako da jih možete kupiti."

upravo se vratih iz slo, naravno sa sjemenkama :)
Hvala na informaciji :)
 
17.01.2012
4
0
1
37
Pozdrav svim korisnicima ovog foruma.
Našao sam ovu web stranicu Marijuana seeds from 420-The best quality F1 Marijuana seeds za koju ako ju provjerite na google-u korisinici kažu da je pouzdana.
Te sam odlučio da si možda nabavim par sjemenki.
Otišao sam da pogledam načine plačanja i vidio da se može platiti Credit Card, Cash, Money orders/ checks (must be international), Bank Transfer.
Marijuana Seeds Payment Methods
Pošto nisam u situaciji da mogu platiti kreditnom karticom moram proati s nekim od ostalih načina.
I sad mene zanima da li je netko možda ima iskustva s takvim načinima plačanja i ako bi mi mogli možda nekim slučajem pomoći s instruckijama što se točno mora napraviti.
Hvala na pomoći.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
poruci sta te zanima i selektuj Cash, dobijes mail sa adresom na koju posaljes lovu, kad dobiju oni salju seme... citaj druze, sve ti pise na tom sajtu: :To order with cash just use the cart and choose cash at the end we will email you full instructions."
 
09.01.2012
2
0
0
37
A čitala sam i ja negdi da će i Slo zabranit trgovinu sjemenkama, i to od nove godine...vidim da je AndrijaJ uspio još kupit, a koliko će se još dugo moći i dal se ziher još može...za kojih tjedan dana planiramo u slo po njih, prije nam obveze ne dozvoljavaju, pa valjd će još trajat rasprodaja ;-)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
najcesce se postarina plati uz narudzbu semena, dakle kada narucis sta te zanima platis i postarinu, pa posiljku samo preuzmes kada stigne (il pokupis iz sanduceta)... moguce je da platis postarinu po preuzimanju ako narucujes unutar drzave
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
evo citam prvu stranicu i vidim svi pricaju kako je ******* dobar a ja nemam pojima ko je to ni sta pa bi molio pm ako nekom nije problem. hvala :D
peace out!
 
09.09.2010
25
2
3
41
Jel ima netko informaciju dali se još u slo može kupiti sjemenki?
Na svim stranicama piše da je ˝prepovedano˝ a ja ovu subotu imam slobodnu i baš bi se zaletio po sjeme pa da ne idem za k.... zdravlje.......