Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
leprozzz je napisao(la):
E pitanje je sledece, da li je neko narucivao sjeme za BiH, tacnije RS i da li je sigurno koliko i u Srbiju.. I koristite li Shipping metodu Seeds ( od 7 eura onu ) :D eto par pitanja za pocetak, a dalje kad narucim ;)

nisam porucivao preko njih ali mislim da ta opcija od 7e (Seeds - Graines - Zaden) ukljucuje regular mail, dakle, postar samo ubaci kovertu u sanduce, a ona od 8e (Seeds Signed) je preporucena posiljka, znaci ima tracking number i moras je potpisati po preuzimanju.
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
molim odgovore na ova pitanja, cekam preko mjesec dana i pun mi je k svega.


1. dolazi li posiljka iz aliena u sanducic?
2. dolazi li putem Hrvatske Pošte (HP)?

- znaci ja sam narucio na adresu na kojoj vise ne stanujem.
- 7 dana nakon sto sam poslao novac na tu adresu je stavljeno moje prezime, na mali sanducic u zgradi.
- u sanducic nikad nije stigla posiljka, a ni ceduljica s kojom ju mogu podici u posti
- prije par dana Alien pise da imam srece, da im se posiljka vratila natrag

sta da radim? negdje na 15 stranici ove teme vidim da covjek govori da mu je policija upala na vrata 2 mj nakon narudzbe. dakle narucivanje na adresu growa ne dolazi u obzir. a frendovi su jebene picke koje se ne usude primit na vlastitu adresu iako su cisti. dakle moram opet slati na staru adresu i nadati se da ce postar ovaj put ubaciti nesto u sanduče. (u medjuvremeno dok sam cekao sjeme, u to sanduce su mi dosli nekakvi neplaceni racuni, tako da to valjda štima).

cini se da je jedino obrazlozenje za propast moje posiljke prekasno postavljanje imena na sanducic, znaci da je stiglo prije toga. ili?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
milutin je napisao(la):
...cini se da je jedino obrazlozenje za propast moje posiljke prekasno postavljanje imena na sanducic, znaci da je stiglo prije toga. ili?

moguce da je postar dosao dan pre nego sto si okacio ime na sanduce, tako da... cedulju u sanduce inace ubacuju jedino ako je posiljka preporucena (registered ili ti signed)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
milutin je napisao(la):
molim odgovore na ova pitanja, cekam preko mjesec dana i pun mi je k svega.


1. dolazi li posiljka iz aliena u sanducic?
2. dolazi li putem Hrvatske Pošte (HP)?
1.DA
2.DA
milutin je napisao(la):
cini se da je jedino obrazlozenje za propast moje posiljke prekasno postavljanje imena na sanducic, znaci da je stiglo prije toga. ili?
Najvjerojatnije, ja sam poslao pare u četvrtak - idući petak ujutro pošiljka je bila u sandučiću, vjerojatno si zakasnio jedan dan sa stavljanjem imena na sandučić. Inače, uredno mi je stigao i drugi dio pošiljke 7 dana kasnije tako za naše sponzore veliki :thumb::thumb:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
milutin je napisao(la):
molim odgovore na ova pitanja, cekam preko mjesec dana i pun mi je k svega.


1. dolazi li posiljka iz aliena u sanducic?
2. dolazi li putem Hrvatske Pošte (HP)?

- znaci ja sam narucio na adresu na kojoj vise ne stanujem.
- 7 dana nakon sto sam poslao novac na tu adresu je stavljeno moje prezime, na mali sanducic u zgradi.
- u sanducic nikad nije stigla posiljka, a ni ceduljica s kojom ju mogu podici u posti
- prije par dana Alien pise da imam srece, da im se posiljka vratila natrag

sta da radim? negdje na 15 stranici ove teme vidim da covjek govori da mu je policija upala na vrata 2 mj nakon narudzbe. dakle narucivanje na adresu growa ne dolazi u obzir. a frendovi su jebene picke koje se ne usude primit na vlastitu adresu iako su cisti. dakle moram opet slati na staru adresu i nadati se da ce postar ovaj put ubaciti nesto u sanduče. (u medjuvremeno dok sam cekao sjeme, u to sanduce su mi dosli nekakvi neplaceni racuni, tako da to valjda štima).

cini se da je jedino obrazlozenje za propast moje posiljke prekasno postavljanje imena na sanducic, znaci da je stiglo prije toga. ili?

banuli mu zbog dilovanja sigurno.i ja se malo cimam mada sam 2 puta vec slao i stiglo mi u sanduce.ali sad se razmisljam da ne narucujem nego da zapalim u bec

imas one jednodnevne vikend ture 40e sa kombijem se ide.lepo uzmes tamo u radnji i boli te kara.treses se zbog 40e
 
03.02.2012
2
0
0
30
Moze li mi ko pomoci evo vodim pregovore sa Alien(om) da ubaci Crnu Goru u listu dostave,ali bojim se bezuspjesno a i moj engleski nije bas jak pa ako ko od administratora moze da mu fino objasni problem!I pokusa da ga nagovori da ubaci Crnu Goru u listu dostave!
 
27.01.2011
44
15
8
36
Drustvo imam mali problem .Poslao sam alienu pare u ponedeljak ,i u mailu sam rekao da mi jave kada im lova stigne .Mail mi nisu poslali pa sad ne znam sta da radim,kako da znam da li je pismo uopste stiglo do njih?
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
uf puno je to para za se zezat tako po meni..neznam sretno ako ti prvi put,al opusteno u cekanju...
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Ljudovi, naručeno prošli tjedan iz Aliena EasyRider Fem 5 kom (za početak, za skupit grow ekspirijens) i Mandala Mango Zamal 10 kom (za growat kasnije)... danas poslala pare poštom, avionski, jer ne želim imat trag plaćanja s karticama.. ta moja pošiljka s parama je težila 24 g ...e sad, sve mi je bilo ultra easy oko tog, dok nisam pročitala negdje na forumu da pošiljke preko 50 grama otvaraju na carini... tak da evo sad pitanje za ekipu koja je već naručivala 2 vrste sjemena odjednom...jel moguće da ta pošiljka sa sjemenjem prelazi 50 grama? Ne znam kakve su te plastične posudice u koje oni to pakiraju, ali postoji li mogućnost da kuverta s mjehurićima + 15 sjemenja + posudice zajedno imaju više od 50 g?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
jok sestro, sad ce da izmerim
edit:
evo, na gomili imas kovertu, razlicita pakovanja i ukupno preko 20ak semenki, ukupno 17 gr. opusteno dakle ;)
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Brate, hvala ti ko bratu :). Tako ekspresno si mi olakšao dušu. Sad samo treba imati toliko strpljenja dok ne stignu u sandučić.