Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ajd jos jednom da probam objasniti, ako porucite obicnom postom samo vam postar ubaci u sanduce (nije u obavezi da vas trazi na adresi, ako imate sanduce ide unutra, ako nema sanduce... moz da radi sa njom sta hoce) ovo je kod aliena opcija Seeds-Graines-Zaden, ako porucite preporuceno (uvek je koji evro skuplja opcija) postar mora da vam donese na vrata, i morate da potpisete po preuzimanju, ako vas nema na adresi trebalo bi da ostavi cedulju u sanduce i onda morate ici na postu po paket, tamo isto preuzimate uz potpis. ako vas nema u posti 5 dana (najcesce) posiljke se vraca posiljaocu. ovo je opcija kod aliena Seeds Signed mislim na opcije pod Select a shipping method


@the Dreamer, jesi me nasmejala
the Dreamer je napisao(la):
...ako ne dobijem nikakv info do idućeg ponedjeljka onda lagano počinje yellow alert faza :flamed:...
 
07.03.2012
20
1
8
33
PowerSeed je napisao(la):
ajd jos jednom da probam objasniti, ako porucite obicnom postom samo vam postar ubaci u sanduce (nije u obavezi da vas trazi na adresi, ako imate sanduce ide unutra, ako nema sanduce... moz da radi sa njom sta hoce) ovo je kod aliena opcija Seeds-Graines-Zaden, ako porucite preporuceno (uvek je koji evro skuplja opcija) postar mora da vam donese na vrata, i morate da potpisete po preuzimanju, ako vas nema na adresi trebalo bi da ostavi cedulju u sanduce i onda morate ici na postu po paket, tamo isto preuzimate uz potpis. ako vas nema u posti 5 dana (najcesce) posiljke se vraca posiljaocu. ovo je opcija kod aliena Seeds Signed mislim na opcije pod Select a shipping method

Thx. Naravno da mi vise odgovara Seeds-Graines-Zaden. To me je najvise zanimalo. Samo cu jos da vidim 'ocu li karticom ili postom. Poz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
karticom je brze, lakse i sa manje rizika, ne znam da je ikad iko imao probema zbog toga, odmah dobiju pare i stize ti za nekih 7~9 radnih dana, nekad i brze, naravno, kod opcje Seeds-Graines-Zaden posiljka se ne "prati", tako da... teoretski moze da se "zagubi"
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Corto Maltese je napisao(la):
Stigao mail od Aliena da su primili lovu :b_jump:

Hm, znači to je 10 dana od slanja love... onda ja neću ići u yellow alert do idućeg četvrtka :icon_lol:

EDIT:
Ne mogu vjerovati, i ja sam dobila mail da su već poslali narudžbu! :icon_eek: Izgleda da sad neće bit nikakvog alerta, samo da stigne u sandučić!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
naručeno sa Aliena 10 komada Mandala satorija, 3 komada Dutch passion Skunk #11 i 3 kom Think Different :)))

plaćeno karticom
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
metalmaniac je napisao(la):
naručeno sa Aliena 10 komada Mandala satorija, 3 komada Dutch passion Skunk #11 i 3 kom Think Different :)))

plaćeno karticom

odlicno, nego kako si iscimao od aliena 3 skunka i 3 TD, vidim tamo da je skunk od 5 a TD od 7 komada paket, to moze i drugacije, na komad, mozda nisam dobro gledao?
 

don

17.03.2011
10
1
0
33
Poz ljudi evo ja danas porucio seme preko ************-a sutra uplacujem novac pa za jedno 7dana javljam dal je stiglo :D
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Kada si im poslao email?

Moraš imati malo razumijevanja, sada je praktički početak sezone i ljudi naručuju punom parom.

Između 24-48 sati bi po meni sigurno trebao dobiti odgovor.
Ne brini, svi govore da imaju odličnu komunikaciju, nemaš razloga za paniku :)

Pozz
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
jaksa8 je napisao(la):
pozz....dali alien javi kad posalje sjemenke ili ne.....poslo sam im mail ali nista neodgovaraju....

ja sam im jučer uplatio novce i još nisam dobio potvrdu da je uplata sjela i da je pošiljka na putu...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Kao prvo veeeelika zahvala Powerseedu,
A sad da izvijestim – naručio od jedne engleske kuće sjemenke i točno kako mi je PS rekao, došlo za 6 dana u kutiji od cda;))