Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
još jedan padobranac... na ovom forumu postoji opcija Search (kao i na svim drugim forumima), tamo fino ukucaš "naručivanje sjemenki preko neta" i doživjeti ćeš čudo...
 
05.04.2012
12
0
1
48
DJFlyHigh je napisao(la):
ima hrvatska :) ja narucio sjeme preko njih i doslo za 2 dana :) ko bog :)
jel zna neko adresu tog sajta iz hr, znam da je reklamiranje zabranjeno ali nemogu preko googla da nadjem nista pa ako moze preko pp, hvala unapred
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
danas sam dobio mail od aliana opet im se vratila posiljka to je drugi put po 30 dana cekam

kazu da im dam neku drugu adresu pa ce probati ponovo inae telefonom me zvao lik i poceo na engleskom izgubio sam se pa sam mu jedva nabo nesto da neznam engleski

napisao sam im mailom da mi posalju pare nazad necu vise da salju pa videcu hoce hteti neznam jel su nekome vracali!

u mnogo slucaja padne na njihovoj carini pa oni nedaju dalje eto kod mene 2x vracaju mozda bi kod nas i proslo
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
obrisao sam neke mailove nesecam se pisali su nesto o carini mislim da su spominjali da njihova carina vrati

ma samo nek mi vrate kes i u ku... vise i posta i sve!
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
meni ako ne prodje sad, i ako se paket vrati ja cu im reci da
sacekaju dok se outdoor zavrsi(znaci posle 9meseca) pa tad da
salju, sigurno ovi nasi prave problem, ne verujem da njihova carina
zaustavlja, ja bi ti preporucio da sacekas da prodje outdoor...
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
pa ako nece da vrate kes moracu tako odvaliti neku adresu i nek posalju al bas tako tamo u septembru

neverujem da nece da vrate lovu nisu valjda tolike skotine
 

boli me ufo

Aktivan Član
03.01.2012
57
25
18
54
jel postoji mogućnost da se naruči preko aliena na način: iz hr pošaljem novce poštom i sve iz hr riješim, a pošiljka mi stigne u slo?
i, da li će biti problema sa slovenijom, kako ima "problema" sa hrv oko carine (pošto je u slo legalno prodavat sjeme)...
hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
not smoke je napisao(la):
to samo pise kod nas kad kupis "kosmodisc" nemaju oni taj standard mi smo postenjacine hehehehehehe

doduse ne znam ni od koga si porucio, nebitno, ali na sajtu ozbiljnijh seedbanks lepo pisu uslovi i da li ima ili ne povracaja novca,
treba i to ponekad pogledati (obicno pod returns policy ;)

edit
ovo naravno nije upuceno direktno not smoke, vise onako kao uz temu narucivanja, sta jos pogledati sem sta nude i koliko para :)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ma iz aliana sam uzeo napisao sam im pa videcu sta kazu ipak su ozbiljniji shop svaka im cast nisu oni krivi ljudi rade svoj posao extra
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
boli me ufo je napisao(la):
jel postoji mogućnost da se naruči preko aliena na način: iz hr pošaljem novce poštom i sve iz hr riješim, a pošiljka mi stigne u slo?
i, da li će biti problema sa slovenijom, kako ima "problema" sa hrv oko carine (pošto je u slo legalno prodavat sjeme)...
hvala

moze, ali nemam pojma za carinu...
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
boli me ufo je napisao(la):
jel postoji mogućnost da se naruči preko aliena na način: iz hr pošaljem novce poštom i sve iz hr riješim, a pošiljka mi stigne u slo?
i, da li će biti problema sa slovenijom, kako ima "problema" sa hrv oko carine (pošto je u slo legalno prodavat sjeme)...
hvala

a druze sto ne bi ti narucio iz hrvatskih growshop-ova, tako nemas posla sa carinom,
bar vi Hrvati imate tu opciju, mi Srbi nemamo ni to :)
 

boli me ufo

Aktivan Član
03.01.2012
57
25
18
54
@ power: tnx, budem probao onda
@ weed4life: neznam.... nemam neku posebnu adresu na koju bi naručio (u slo imam), nisam siguran dali je dobra kvaliteta ovih naših šopova...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Molim vas da ne nastavljate javnu diskusiju o naručivanju sjemenki sa sajtova koji krše zakon RH. Ne sviđa se ni meni to, ali radi naše sigurnosti ne promoviramo nikoga tko krši zakon. Jednostavno :)