Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
I ja sam nedavno dobio od GHS-a, isto 8 dana, bez problema.Fora im je ono sa štapićem za uši i kartonom.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
E ovako poslao sam pare 22og novembra, iscimao ih 6 decembra i rekli mi da su poslali,
evo sad je 17ti i nema nista, prosli put je stiglo za 21 dan a sad evo 26 dana i nista,
bolje da mi BB nije proso nego ova Udovica, bas sam se radovao, nadam se da ce stici,
gde na moju sirotinju, jedva sam sakupio i za ovo :(


edit. ne znam ako sutra nema nista, dal da ih iscimam, ne znam sta da im kazem,
dal bi opet poslali, prosli pout su mi rekli da bi al sad nisam pametan,
jel neko imao ovakva iskustva, da su mu slali 2x?
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Poslao sam im mejl juce oko podneva i odgovora nema, prvi put kad sam narucivao su
odgovarali i brze i na skoro sve a sad nista. Evo sutra ce mesec dana od kad sam slao pare a 15 od kad su rekli
da je poslato i nista. Ovo ti ubije volju da vise ikad narucim, sta za neko vreme cu naruciti opet i
nista. Dal bi poslali jos jednom ili tesko?
ps. osecam se jbn bespomocno i tuzno... :(


edit. evo sta su mi odgovorili pre par minuta, ko da su citali vutru pa odg :D
"we sended your order, but with serbian customs we can't guarantee arrival, its not an easy country to ship too.."
 
21.12.2012
17
5
0
36
neko seme sam gledao na UK sajtu imaju sve vrste i podvrste,vrlo dobra stvar ali sam se razocarao,jer ako narucim sve vrste kosta ce me 3000 funti :/
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ZASTO bi narucio SVE vrste?
svasta...

Uzmes lepo renomiranog breedera,narucis 30 semenki i uzivas-ako bas hoces megalomanski...mada i sa 5,10 semenki prolazis super..

@weed4life-au...sad si me zabrinuo....I meni su odgovorili pre 3 dana da je poslato('we sended the order' haha),i to sam se bas iznenadio,poslao sam im pare pre manje od 10 dana....
nadam se da ce da prodje....

kakav rulet,majq ti....
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
kad kazu da su ti poslali ako ti ne stigne za 8-10 dana, tesko da ce ti i stici, meni su to rekli
6og decembra i evo nista nije stiglo, sigurno je smrdljiva srpska carina konfiskovala
pismo(jbn 5 semenke). Pitacu ih danas dal bi opet poslali, ako ne vise preko Aliena ne uzimam,
mozda ako sledeci put narucim cu preko Slovenaca mada i tu je carina al opet je manje sumnjivo nego kad
stize iz HOlandije/Belgije.
Kazu rizican period od marta do juna a meni tad proslo a sad nije,
mada nada poslednja umire, nadam se pisamcetu ali...
 
21.12.2012
17
5
0
36
Vidite sta se desava ti das pare a oni ti ne posalju,zato cu ja sve sorte jer radim to zbog skladistenja semena a inace volim razne boje i velicine biljaka ja ne konzumiram marihuanu niti duvan niti alkohol.Ja to radim samo iz ljubavi prema biljkama i oblicima,kao sto neki sakupljaju automobilcice tako ja sakupljam biljke.Cak sam hteo prilikom izrastanja da pokupim seme vakumiram obelezim i sacuvam,a biljke da pocastim tecnim azotom i da stavim u zamrzivac da cuvam ali izgleda da nece to da uspe. Ako se desi da pocnem da uzgajam sve vrste imao bih prinos 2kg/m2 a staklenik mi je 60m2.Odma mi daju ovde ban i kazu ajde Pablo Eskobaro fajront,neide ljudi. Seme se salje u seme pasulja,postoji replika a tu su mikro kutijice.Meni su slali tako seme duvana koje je nesto sitnije od marihuane.
Semena:

big bomb feminized
blue treacle automatic feminized
white widow x chroic
white dwarf x critical mass
big bomb x big bud
blue cheese
pineapple chunk
auto ak47 x lowryder mix
cheese bomb feminized
indoor mix
super cheese
60 day wonder feminized
anunnaki
c13 haze
cannadential feminized
dna lemon skunk
exodus kush
haze hashplant
holy grail kush
black berry feminized
black jack feminized
eldorado feminized
full moon
full moon feminized
hawaii maui waui feminized
jock horror feminized
new york power diesel feminized
sativa seeds jock horror auto
sativa seeds new york power diesel
sativa seeds raspberry cough
sativa seeds royal flush
sativa seeds urban poison
afghan haze
afghan skunk x afghanhaze
angel heart
dreamtime
early queen
la nina
mr nice seeds critical haze regular
mr nice seeds neville's haze
nl5 haze x skunk
shark shock
spice
super silver haze
i mnogo mnogo drugih vrsta...
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Upravo me je zvao lik iz Aliena i pricali smo citavih 7 minuta, reko je da je poslao
danas po drugi put(spominjao je nesto tracking, sigurno da prati posiljku),
razumeo sam ga mada je veza prekidala i cepala mu reci, lik je verovatno nesto
pusio posto se smejao s vremena na vreme dok je pricao.
Kaze car bilo bi lakse da ste u Evropskoj Uniji a ja njemu
mi bi rado al nas vi ne primate xD
Ne mogu da se zalim, poslali su jos jednom pa ce valjda do N.G. stici,
nece valjda opet bas moje pismo carinici naci...
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
weed4life je napisao(la):
Upravo me je zvao lik iz Aliena i pricali smo citavih 7 minuta, reko je da je poslao
danas po drugi put(spominjao je nesto tracking, sigurno da prati posiljku),
razumeo sam ga mada je veza prekidala i cepala mu reci, lik je verovatno nesto
pusio posto se smejao s vremena na vreme dok je pricao.
Kaze car bilo bi lakse da ste u Evropskoj Uniji a ja njemu
mi bi rado al nas vi ne primate xD
Ne mogu da se zalim, poslali su jos jednom pa ce valjda do N.G. stici,
nece valjda opet bas moje pismo carinici naci...


e ako ga nasi provale onda si ugasio,zaboravio sam ti reci i mene je tako lik zvao njihova carina vraca neda da prode jer vec znaju sta je daj boze da ti prode ako ne nece ti vise slati i na kes zaboravi

sretno pozz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
Stoka je napisao(la):
Vidite sta se desava ti das pare a oni ti ne posalju,zato cu ja sve sorte jer radim to zbog skladistenja semena a inace volim razne boje i velicine biljaka ja ne konzumiram marihuanu niti duvan niti alkohol.Ja to radim samo iz ljubavi prema biljkama i oblicima,kao sto neki sakupljaju automobilcice tako ja sakupljam biljke.Cak sam hteo prilikom izrastanja da pokupim seme vakumiram obelezim i sacuvam,a biljke da pocastim tecnim azotom i da stavim u zamrzivac da cuvam ali izgleda da nece to da uspe. Ako se desi da pocnem da uzgajam sve vrste imao bih prinos 2kg/m2 a staklenik mi je 60m2.Odma mi daju ovde ban i kazu ajde Pablo Eskobaro fajront,neide ljudi. Seme se salje u seme pasulja,postoji replika a tu su mikro kutijice.Meni su slali tako seme duvana koje je nesto sitnije od marihuane.
Semena: ...

mozes li jednostavnije da kazes sta hoces i imas li uopste predstave koliko je seme kanabisa, ako je seme duvana nesto sitniji od semena kanabisa, to kao da kazes da je seme maka nesto sitnije od semena kanabisa... sta ti znaci onaj dugacki spisak... sta ti znaci onaj post u galeriji bez komentara... aj fokusiraj se malo na to sto pises, pablo
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Ne znam zasto kazes da sam ugasio, pa i da nadju na carini nek dokazu da sam ja narucio,
svako je mogo u moje ime i na moju adresu da naruci...
Lik je bio krajnje ljubazan i reko je da ce poslati jos samo jednom sto je i vise nego okej,
a ova nasa carina je izgleda najgora u regionu sto se tice toga pa mi je reko
da cak i razmislja dal da uopste vise salje za Srbiju!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Stoka je napisao(la):
. Ako se desi da pocnem da uzgajam sve vrste imao bih prinos 2kg/m2 a staklenik mi je 60m2.Odma mi daju ovde ban i kazu ajde Pablo Eskobaro fajront,neide ljudi.
sto je negde i logicno,vec hodamo po 'tankom ledu' a poslednje sto treba na forumu je komercijalno uzgajanje-a priznao ti ili ne,na 60m2 mos' samo komercijalno uzgajati...
nije da te ne razumem,i ja mastam o kolekciji,ali treba biti realan-i da narucis toliko semenki,sanse su ogromne da padnes na carini,realno,to se ne moze ustealthovati,da ga 'ebes...jedino da se otputuje tamo i pazari licno-sto je i najbolje resenje,ako se vec trosi toliko para
 
21.12.2012
17
5
0
36
Licno sam i razmisljao,ne samo seme vutre,tu je zelena salata,paradajz,vise sorti krompira,kelj,ima tu jos mnogo semena.Imam ovde coveka sin mu zivi u Londonu,a on taksista i stalno ide tamo pa cu preko njega,i da dodam i seme koke je tu ali zato mora sve lepo da se prenese jer se to seme susi pa se ljusti,koliko sam saznao od proizvodjaca.
Proverio sam validnost istih sa foruma 420 znaju za te likove,i vrlo su pouzdani na licno preuzimanje.
Vutru treba sadim sa boranijom u leju,nesto napolje nesto unutra,uz boraniju ide sativa isto su visoki da se malo druze,boranija nije to videla.
Na sajtu svet biljaka sam aktivan ali tema vutra je tamo zabranjena ima koji znaju.
Neko me pitao da nemam predstavu koliko je seme kanabisa tu kao kikiriki nesto manje,ja hocu da kalemim kanabis da pravim vrste sa najvisim procentom THC,da pravim kolace.
Voleo bih da posluzim ceo mup,drugar radi tamo,a vole me svi jer sam mamina maza,da probaju moje kolace da se malo urade,reci cu im da kolaci obaraju pritisak i treba popiti kafu uz kolace.Prica o pandurima je vrlo delikatna,kad ih zovem nema ih citav dan pa moram lopovima da kuvam kafu i sluzim s rahatluk.
Dalje me pitao neko na cemu sam,ili je to tako prirodno.Ja sam na specijalnim HAARP talasima,to jebbe nase kokoske pa nose kockasta jaja prijatelji moji.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
Stoka je napisao(la):
... Ja sam na specijalnim HAARP talasima,to jebbe nase kokoske pa nose kockasta jaja prijatelji moji.

lici mi da se mnogo muvas oko barajeva... il samo igras talasima niske frekvencije

p.s. da li imas utisak da si malo skrenuo sa teme
 
18.12.2011
27
1
3
34
Meni su opet poslali iz GHS-a pismo i ako i sad ne stigne,definitivno ne narucujem vise. Previse je rizicno po meni da se narucuje u Srbiju. Koliko vidim vama u Hrvatskoj sve stize,nama skoro nista..
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
A ti si direktno narucio sa GHS sajta, nisi iso preko Aliena? I meni su poslali u petak opet,
videcemo dal ce da stigne... Nego ova nasa carina ebe, sigurno su dobili naredjenje da ne pustaju,
mora se nekako popuniti budzet a ako puste seme ti neces da se cimas neko duze vreme sto
im ne odgovara... A u Hrvatskoj postoji sajt koji prodaje seme, kontam da je legalno,
ja sam pitao dami posalju ali kazu ne salju za Srbiju jedino ako imam nekog u Hrvatskoj pa
da mi on posalje...

ps. meni kad su prvi put poslali, adresa je bila iz Belgije :D
ma nisu carinici glupi, znaju oni svoj poso, sad nekom prodje nekom ne, ako
ga ne mrzi da detaljno proverava prodje, izgleda da ih trenutno ne mrzi :D