Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.09.2008
1
0
0
39
Zdravo svima,
Proveo sam dosta vremena na sajtu jer sam veliki uzivalac marijane i voleo bih da i sam probam da uzgajam biljcice (naravno u medicinske svrhe :)
Posto sam proucio sve o uzgajanju, i resio da narucim semenke preko alliena, ali mi nesto baguje komp i svaki put mi se zatvori sajt.
Onda sam probao preko nekog drugog seed shopa everyonedoesit.com i nakon odabira vrste i skidanja kinte sa mog racuna posalju mi mail da je transfer faild i da moram da im posaljem kintu u kesu, a novac mi nije vracen na racun!
Zalio sam se preko meila ali njihovo objasnjenje je da su se povukli jer su imali sumlju da se radi o prevari. Rekao sam im da su oni prevaranti i da mi vrate lovu ili posalju robu, ali to nije dalo rezultata.
Ljudi ovaj sajt izbegavajte i budite oprezni kada kupujete semenke, ja znam da od sada hocu.
P.S. Semenke jos nisam nabavio, jer necu vise da dozvolim da neko na ovako glup nacin namagarci. Drugar mi ide na prolece u holandiju pa ce licno da mi kupi... Ali to je tek na prolece :)
Pozdrav
 

markokurizarko

Aktivan Član
24.09.2008
119
477
63
37
bok ljudi.evo imam jedno pitanjce u vezi narudbe.prije 11 dana sam narucio seme preko aliena.poslao order i novce postom(avionom).Mene sad zanima da li bi od njih putem maila trebao dobiti ikakav odgovor da im je to pismo stiglo i da su mi oni poslali ono sta sam narucio
jos jedno pitanjce za ekipu iz hr.za koliko vam dana stigne pismo od dana kada ste poslali order?
 

Lucifer

Aktivan Član
13.06.2008
56
0
0
41
Doci ce bez brige budi, i ako si napiso da si član foruma pošalju ti i poklon sjeme, ja sam dobio 5 Sour Jacka.... Bar mislim da je Sour Jack, na vrećici je pisalo SJ

Nego zanim me jel isina da sjeme treba sklaištit u frižideru, uvijek sam mislio na mračnom i suhom mjestu da je naj...
 

markokurizarko

Aktivan Član
24.09.2008
119
477
63
37
evo konacno su stigle menke:b_evil:.5 fem white widow.dodali su i 5 gratis menki.na vrecici pise SJ pa predpostavljam da se radi o sour jack-u.e sad da li su regularne ili fem neznam.kaj vi mislite?
 
18.10.2008
45
0
0
42
pozdrav

zanima me da li je neko kupovao od ove banke ikad i ako jeste da li je bilo sve kako treba.Ja sam planirao da uzmem od njih sljedeci put mix po 5 komada od 2 vrste.

Evo recimo white widow 5 komada femki kosta 25 eur

mislim da je cijena pravo povoljna,samo bi volio jos cuti nekoga ko je uzimao od njih ranije.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Narucio sam semena sa aliena karticom,i rekose mi 06.10 da su ih poslali.Prodje evo 2 nedelje a semena jos nema.Prosli put sam ih dobio za 8 dana.Jel neko jos cekao ovoliko dugo?
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Danas je 16 dan i postar je dolazio u zgradu i opet nista.Nerviram se jako.Se sam nabavio sem semena i samo to cekam.Majku im njihovu ako su nesto zajebali.
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
volim hazeove njam njam.
malo me vuku cijene fem sjemena s greenhousea...king kanabisa, ajatola vutre, 50 cent žiže...zvuči fino...čoek i onaj njegov pobočni svladavaju tigrove bore se sa zmijama otrovnicama, i to sve zbog NAS...100 % germinacija, 300 % hermafrodit free, 500 % 600 grama...
al pričam s pajdom koji mi kaže da mu od 5 špica proklijala 1
pa sad jbg
jel ima još neko iskustva s njima da me dodatno odgovori ili nagovori?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
greenhouse ima najjaču reklamu...koga drugog se može vidit da su počeli sa youtubom, pa tim njihovim filmićima kako idu po džunglama, planinama, africi itd. i onda nude sjeme po bagateli feminizirano za 15tak eu??? al za njih sam od masu ljudi čuo da nikako nisu zadovoljni greenhouse-om, pogotovo da imaju visok postotak hermafrodita... ima toliko firmi koje su svejedno jeftine (i to još fem sjemenke) a imaju dobru genetiku...ili možda iskeširat 15tak-20eu više pa dobit nešto kako spada. isplati se
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
već sam 2 puta naručivao s Aliena i sve stiglo dobro, ali nikad nisam dobio freebies.
gdje to trebam napisati da sam član foruma?
prije nego što im pošaljem narudžbu u komentar?
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Poz svima.Treba mi jedan savet.Narucio sam semenke sa aliena i rekli su mi da su ih poslali pre jedno 25 dana.Nista nije stiglo na adresu,pa im ja prekjuce poslao opet poruku da nisam nista primio_Oni mi danas odgovorili da nije do nih i da treba da odem u postu da proverim.

E sad,malo mi je frka,jer sam ovih dana citao dva puta u novinama da su navatali likove u postama dok su preuzimali semena.Al kontam da su to ovi sto su dobijali u paketima pa carina uzimala da carini i onda ih izvalili.Neverujem da otvaraju svako pismo.

Sve nesto kontam odem u postu i kazem jel ima mozda neka posiljka na moje ime,a oni kazu ima ima samo sacekaj maloi CAP,panduri.Naravno mala je verovatnoca toga ali opet mi malo frka,jer toliko dugo cekam i nista.Niti postar niti ono pozivno pismo da me nesto ceka u posti.

Sta vi mislite?
 

ZNX

18.08.2006
13
0
1
Evo moram pohvaliti, kanabis. org. Naručio sam u ponedjeljak, došlo mi već u četvrtak. Prethodno me kontaktirali na mobitel i na mail da su poslali narudžbu. Platio pouzećem i to je to.

Svakako preporuka!
 
17.10.2008
7
1
0
45
Pozdrav ljudi evo narucio sam prije 8 dana sjemenke sa aliena, i prije dva dana posaljem ja njima na mail upit sa brojem narudbe dali su primili moje novce postom i dali su poslali sjemenke, i stize odgovor za dva dana i glasi ovako Not sure, could be, dont keep track of cash payments.

Online Alien

IPB Image

dali je to neka njihova poruka koju krije jos jednu poruku izmedjiu redova, hmmm zbunjen sam.