Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.11.2008
39
15
8
45
Pozdrav.
Recimo hocu da narucim seme od Nirvane, tamo pise:
Send Cash
...
Please don't forget to include your Nirvana ORDER number!

Kada i gde dobijam ORDER number i gde mogu da nadjem da skinem njihov ORDER form kako bih im ga poslao u pismu. Kod nekih seed banaka mozes skinuti ORDER form i njega lepo popunis.
Kako je to kod nirvane, jel moze neko malo detaljnije objasnjenje.
Narucio bih kod njih, jer sam ovde negde na forumu procitao da ne mora nikakva potvrda da se potpise prilikom prijema pisma.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Predložio bi da malo iskulirate to naručivanje izvana
pogotovo iz nizozemske jer se svašta događa u zadnje vrijeme.

Opet ponavljam, sve radite na svoju odgovornost zato pamet u glavu!

:maryjane:
 

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
ja sam narucio preko aliena PPP od nirvane.Odstampo obrazac,popunio i zajedno sa lovom poslo.Posiljka stigla za 10 dana bez problema i nisam moro ici po posiljku.Samo treba odabrat najjeftiniju varijantu posiljke u obrascu.Postar donjeo na odabranu adresu.Pozeljno je ne odabrat kucnu adresu,naravno
 

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
Ljudi koji su naruchivali u skorije vreme od alien-a sigurno su primetili koju foru koristi alien( pod tim ne podrazumevam ono stealth poshiljka ...). Ja zbog budutje sigurnosti netju logichno opisivati kako i sta radi alien sa poshiljkama, mada stvar je prilicno prosta, kad vam stigne poshiljka ukapiratjete i sami ali bih svima preporuchio aliena bash iz gore "nenavedenog" :) razloga + sto na forumu aliena mozete pratiti status vashe poshiljke, navesti da vam je vutra.org preporuchila aliena, itd. Sve ostale kompanije mi dodju mnogo risky...ali nista nije 100 po 100 sigurno, jer po zakonu ovo u sta se mi upustamo su mutne vode hteli to mi da priznamo ili ne
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
ej narode da vas nesta pitam mozda vi znate u cemu je problem.... znaci prije 1tj sam dobio karticu viza kreditnu i aktiviro ju i sada kada sam htio uzeti s njom sjemenke iz nirvane kaze da je odbijena neznam ni sam zasto? ??

a alien neradi do 1.1 a neznam koji jos seed bank probam koji je pouzdan....:email:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Da li si provjerio prima li ta stranica navedenu karticu i kaj ti je pisalo pri pokusaju kupnje?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Nemoj da placas kreditnom karticom.Posalji lepo alienu kesh i budi miran.

p.s. Jel si siguran da je KREDITNA kartica.Mozda je Visa ali tzv. DEBITNA,sto znaci da ne mozes da placas u inostranstvu.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
nemoš, piše ti negdje lijepo sigurno. ako naručuješ iz države koja je u EU, onda šalješ eure
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
danas sam narucio Lowryder#2 sjeme iz aliena (seed - graines - zaden) i to na adresu podrucnog ili kak vec ureda zagreb (10124) sad sam u nedoumici jesam li to trebao napraviti ili staviti 10 000!?

ima netko slicnih iskustava? kad ste narucivali jeste na branimirovu ili na podrucni?
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
hej zdravo....
Ovako imam mali prob oko narucivanja i metoda isporuke sjemena sa aliena..
Znaci zelim naruciti za makedoniju i mislim da bi po defoltu trebao odabrati...seeds-graines-zaden
al mi ovo sa Europe i Outside Europe prvi zbrku u glavi....pih...pih....:ludaci_lol:
e sad ni sam siguran jel se misli na goegrafsku evropu ili na onu fakin union.
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Aman ljudi sta nam rade... Mi Blakanci jesmo dio Evrope, ali nismo dio Evropske Unije (...vecina) to je razlika...
Biraj seeds-graines-zaden, i bole te brige...
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
puno hlava loobi...
rauch08.gif

a ovo za polituku me bas zabole levo jaje, meni je najvaznije kako poruciti, a EU moze da moli da udze kod nas...jel da...?
Potrebni su im nasi resursi, a najvaznije potrebni smo im sami mi ko radna robovska snaga...:ludaci_lol:

sorry na offtopicu....
164.gif

idem malo....
Ghelyon.gif
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Da 'kako ću znat jel debitna kartica', o my... :icon_lol:
Pa ako nije visa classic, mastercard, american, ili diners (kreditne), nego neka maestro ili visa electron, onda je debitna, olitiga kartica od tekućeg računa koji si otvorija, ili deviznog računa. A kreditnima dobiješ nešto ka kredit mjesečni kojeg vraćaš s plaće (koja ti je na debitnoj kartici). S debitnima ćeš teško po netu shopirat