Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Je prijatelju, od 6 reg i 2 fem ocekujem 3 zenke, pa koja god uspije bude mozda i selektivnog krizanja na kraju sve ovisi kako bude islo i koliko budem zadovoljan
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Pick n mix je, ali TGA nudi samo i iskljucivo reg sjeme. Posto mi je prvi ozbiljni grow planiram odraditi maksimalno kvalitetno :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ma sve stoji samo bih ja pre uzeo 2 vrste sa po 3 menke il 3 vrste sa po 2, ovako naravno moze biti zanimljivo za oprasivanje, ili bar sacuvaj polena za neke druge dane ako budes mogao da odvojis muske, sretno, mozda ti dobijes i 5 cura, al opet, sve sto bude musko neces znati kakav zapravo rad ima
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Istina, pokusati cu sacuvati polen u svakom slucaju. Vidjet cemo uskoro sto sam dobio... imas pravo sto se muskih tice ali radim iz gusta pa mi nije problem ni njega "odgojiti" odvojeno :D

bio bi red zapaliti, umori me ovo :D
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
Znaci ako odaberem opciju send cash za srbiju,posaljem pare onako u cd,postoji velika mogucnost da me navataju nasi pajkani kada mi stize seeds????????


i dali da kada saljem kazem im preporuceno ili ne???
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
salje posalji u obicnoj koverti, ja uzmem beli papir za stampanje i tu stavim lovu a nek ti posalju
obicno, tako ce postar ubaciti posiljku u sanduce. Preporucena posiljka se potpisuje prilikom prijema iste.
Sto se tice zandara ne znam, meni kad sam 2 put narucivao nije stiglo iz 1 puta, poslali su opet i
tad je stiglo, znaci carina je garant zaustavila posiljku e sad dal je obavestila pandure ili ne
ko ce o tome sad razmisljati i stvarati dodatnu paranoju :D
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
znaci ipak postoji mogucnost ali bitno je nerazmisljati o tome i navuci sto veci maler na sebe...ma uradicu pa sta bude da bude...
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
da, razmisljaj pozitivno i sve ce biti okej, znas onu "kakve su ti misli takav ti je zivot", kontam da
najgore sto ti se moze desiti je da ostanes bez para/semenki....
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
ako može jedno pitanjce, dali još funkcionira ono naručivanje menki iz SLO preko kan org mislim dali je tko skoro narucivao probao sam ali nitko se nejavlja.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ne diraj kan. org...
nisu ostavili dobre dojmove na forumu... nemoram dalje pričat, ali moja preporuka je, mani ih se...

Molim vas da kada opisujete pošiljke da ne pišete sa koje adrese je slana pošiljka, i nepotrebno je otkrivati neke detalje, kao što su to radili WeeDIĆ i loop...
čista bezobraznost i neprofesionalnost naših članova... nikoga nije briga što piše na kuverti i od kuda je poslano... ako je stiglo, stiglo je i gotovo...

dovodite u glupu i opasnu situaciju sami sebe, ovaj forum i ekipu od koje naručujete sjeme...

pamet u glavu sljedeći put.....!!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crunkisi

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
najbolje naručivat preko *********** ako ste iz hrvatske jer ti dođu u roku manje od tjedan dana nazovu te telefonski i sve je brzo rješeno :)


ma nisam to pitao dali je najbolje, nego sam probao naruciti ali ne salju nista niti se javljaju na meil vec jedno mjesec ipol dana iako sam prosle godine narucio i stiglo sve u redu u roku od par dana, pa me zanima dali netko u skorije vrijeme narucio u HR a da mu je stiglo i bilo sve u redu............jedino sam od tamo narucivao do sad pa neznam dal su ga mozda copili a iz inostranstva necu da narucujem dok neudjemo u EU pa cu sam da idem po to jer imam frenda koji cesto ide pa bi otisao snjim......jer nemam putovnice a neda mi se sad radit i bezveze placat kad od 1.7 mi vise nece trebat....

ne diraj kan. org...
nisu ostavili dobre dojmove na forumu... nemoram dalje pričat, ali moja preporuka je, mani ih se...

Molim vas da kada opisujete pošiljke da ne pišete sa koje adrese je slana pošiljka, i nepotrebno je otkrivati neke detalje, kao što su to radili WeeDIĆ i loop...
čista bezobraznost i neprofesionalnost naših članova... nikoga nije briga što piše na kuverti i od kuda je poslano... ako je stiglo, stiglo je i gotovo...

dovodite u glupu i opasnu situaciju sami sebe, ovaj forum i ekipu od koje naručujete sjeme...

pamet u glavu sljedeći put.....!!!!!!

Sid daj mi reci dali imas neka losa iskustva s njima ili? ako hoces mozes mi odgovoriti i na PM ako neces u postu....hvala
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ako se ne javljaju, bit će da nešto ne štima. Inaće imam samo dobra iskustva s njima, ali ovo ne smrdi na dobro što se ne javljaju. Radije nemoj, ako mene pitaš. Bit će toga sad sve više kod nas, malo strpljenja i nadoći ćemo ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Sid ne znam kako sam ugrozio forum time sto sam reko da je stiglo iz te i te zemlje, nekima jednostavno treba da se nacrta,
a citajuci temu sam video da su i neki drugi ranije pisali slicno, ako ugrozavam time sto sam rekao info o posiljci sta treba onda
da ocekujem za vodjenje dnevnika, uglavnom hteo sam da pomognem a ispao grbav...
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Evo i meni covek ponudio seme besplatno, mozda i postane sponzor foruma ako se dogovori sa Genjom,
a prvo sto mi je palo napamet je da semenu prolazi rok pa da ga ne bace, u ekonomske aspekte
koji bi kasnije povoljno uticali na prodavca necu da zalazim al ih ima sigurno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Sto se tice kana. orga. Jos uvijek salju po Hrv. I ostalim ex yu zemljama. Diskretno I sigurno. Samo kontaktirajte na mail koji je na sluzbenoj stranici. Ako trebate pomoc, kontaktirajte mene u PM.