Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.03.2013
15
19
3
ekipa imam mali problem ako bi netko mozda znao o cemu se radi i dali bi se trebao zabrinut jos vise posto mi nije bas svejedno vec :D
ugl, narucim sjeme s kan.org, u cetvrtak je poslano prioritetno i reeno mi je da ce u petak stici, medutim nije stiglo u petak, a posto je vikend bio znaci stiglo mi je danas, sve ok donjeo postar pismo potipisao i platio,.. nakon nekih pola sata mi dolazi postar i pita jesam otvorio paket, reko jesam.. i trazi da mu dam onaj broj posiljke ili sta je vec to sto bude zaljepljeno na kuverti i ima barkod na sebi onaj bijeli papiric.. tako da je otrgnuo taj dio i ponjeo sam sobom, kaze kao treba nam samo to sve je u redu...

koji ***ac?

pozz
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
desi se da posljika zapne pa se dese ovako malo duza cekanja...ako te tjesi kad ti padnu sjemenke plavci odmah dolaze po primitku ...odnosno u vise slucaja sam cuo da su dosli odmah sa paketom tako da mislim da se nemoras sekirati previse ;)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Nemoj brati paniku... evo jednog slucaja s njima...

Ja sam se uspanicio jer je postar taaako odugovlacio kad sam dizao osobno sjeme (nisam bio kod kuce kad je trebala biti dostava) poceo pricati nesto tipa jel volim cupavo pred masu ljudi... ja reko sad cekam plavce i to je to idem u buxu...

kao da je lik znao da je nutri fem sjeme, jos mi je nabacio: bogami ti 700kn kesiras za obicno pismo i kao mora da ti je vrijedno nesto unutri s nekim njegovim kretenskim keeesom :)

i bio sam te trenutke napet kao sprica bez obzira sam izjurio iz poste i vozi misko hehehe :)

brutala. :) 2 put mi je proslo preko njih i necu sada godinu dana sigurno narucivati jer nema potrebe. Guram 2 automatika samo za sebe i to je sve.

Ne treba pretjerivati... Gledaj preko njih je izuzetno sigurno, ali mi je zeznuto kod njih sto nemogu im nemogu uplatiti preko internet bankarstva i platim samo dostavu recimo...

jer svaki postar se zapita sta je u pismu kad vrijedi iznad 50€...

Valjda znaju sto rade, ne svidja mi se sto je kurirska sluzba u vlasnistvu drzave...

Da porade na tome izuzetan i dobar izbor su za sve strainove bez carinjena i ostalih pizdarija.

Jer danas ima bar tih privatnih kurirskih sluzbi sto bi narucivanje svelo na jos manji rizik ali dok nema problema necemo ih kuditi...

Ali trenutna vlast u hr ce se izboriti svakako za dekriminalizaciju totalnu i svi treba da ih cuvamo mi koji gajimo osjecaje ka biljkama :)

necu ih namjerno imenovati, ali mislim da je hr najdalje dosegla sto se tice svih ex yu drzava... bez neke uvrede nekome naravno.

Nasa vlast je potpisala igru bez granica :)


Neznam za Srbiju mozda ide malo teze, ali netko gore je napisao da ide diskretno i sigurno pa se nadam da ce to nekome pomoci.

Dakle neke informacije ipak trebaju ostati medju nama growerima da odrzimo jedini grow shop u hr koji valja zivim i dugorocnim.

Mada koliko je slovenija naprednija od nas, kod njih ima cak nekoliko online grow shopova a jos manja zemlja su od nas a napredniji i urbaniji... :)

Vidis kolko ta unija ipak puno znaci ;)

Zur Z razlogom! :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
istina, vreme je outdoora i nasa carina svake godine poostri kontrolu, tako da dosta posiljaka padne, onda ljudi njima kukaju, oni ne znaju sta da rade, pare ne vracaju a da salju ponovo ponovo moz da padne, i tako igranka bez prestanka
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
pa probaj ako imas kinte, naruci od nekog drugog i to da ti dodje preporuceno. u najgorem slucaju ostaces bez para i menki... mada znam clana koji je nedavno dobio iz engleske preoruceno najnormalnije posiljku... ubuduce kupuj seme za sezonu pre nove godine ;)
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
pa nemam bas mnogo kinte,nisam bogatas al moram da probam pa neka bude sta bude,jel da uzmem od nirvane short rayder ili shamana??
 

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
34
meni je pre mesec dana stigla pošiljka iz Engleske,juče je krenula nova,samo nikako slati keš u pismu
po_iljka1.png