Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2008
1.048
1.455
188
treba da stavis pare u kovertu, naravno da se novac ne vidi i da posaljes.
cekas 10-15 dana da prime kesh i jos 5-7 da ti seme dodje i sreca, sreca, radost...
 
23.08.2013
29
14
3
vidim da i ti imas par postova i vec mi nesto pametujes...nije ni vazno,ako nesto znas ,podeli sa drugima...sorry sto odstupam od teme ali morao sam da kazem kako i jeste ;) :snupi:
 

Gagiba

Aktivan Član
Malo je pretrpan forum jer se mnoštvo pitanja ponavlja uključujući i tvoje, zato reakcije. (Znam jer sam i sam inicirao deo tog viška ;) )

Mogu ti reći svoje iskustvo sa španskim ssc. Odem na sajt, odaberem semenke, izračunam koliko je novca potrebno za semenke + poštarina (obavezno najjeftinija jer ona ne podleže carini što je od kardinalne važnosti!!!), stavim papirni novac i zaokružim na veću okruglu cifru, obmotam novčanice klasičnim belim A4 papirom od štampača tako da se ne prepoznaje da je unutra novac i preporučeno pošaljem koverat za Španiju. Onda pošaljem mail ssc-u da je koverta u putu i zamolim ih da mi odgovore kad je prime. Oni se odmah zahvale na poverenju i isti dan kada prime kovertu sa novcem, pakuju narudžbinu, šalju nazad i mailom me obaveste da su primili novac i poslali porudžbinu na navedenu adresu! (Kad pošalješ novac u propratnom pismu naravno navedeš koje semenke hoćeš i adresu na koju ih treba poslati).
Momci su vrlo korektni i profesionalni mada verujem da je većina distributera takvih poslovnih principa ja sarađujem sa špancima jer su pošiljke iz Španije kud i kamo manje upadljive od onih koje stižu iz Holandije.

Za 7-9 dana stiže neupadljiva koverta iz Španije puna svakojakih zanimljivosti, čašćevanja, promo semenki... :dada
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: donbuksna

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
ok, znam da ovo nije baš po pravilu, al molim nekoga da mi na PM pošalje provjerenog sellera C99 straina.
Ima ih BRDO, da ne mislite da nisam gledao, al mene zanima PROVJERENI seller, sa dobrom genetikom (po mogućnosti da ste baš od njih uzeli C99)
Hvala puno i isprike još jednom ako sam zabrazdio krivo...
peace
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Zaista se teško odlučit, no od nekoga se mora.
Jako me zainteeresiro ssc, vidim gagiba je bio uspješan.

Jel netko kupovao mozda karticom od njih ili općenito---> MC je u pitanju,iako mislim da taj nacin i nije dobar jer se vidi kaj si narucil i sve...

Tako da mislim da bum iso na foru pošalji /primi pismo, jer ovi naši tu deru kožu onako skoro duplo bi se usudio rec...slovenci...

Edit: vezano za MC
We accept payment with all Visa & Mastercard credit and debit cards ( When you pay by card, there is no mention of cannabis seeds on your statement ) Payment will appear as "OSSC" on your statement
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
kartica prolazi bez problema, i sasvim je ok nacin placanja karticom, ne vidim sta je tu frka

edit:
eto, sam si boldovao kako ce ti pisati na izvodu, ili nesto tipa essential oil company... i sl. nikad ne pise pun naziv sajta niti se iz naziva moze zakljuciti sta si kupio
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nece to napisati ni slucajno ni namerno, ne brini se, uzimao sam karticom i znam sigurno... samo ces manje cekati nego da saljes cash u koverti, a po meni taj nacin je manje pouzdan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

džafa

Banned
Banovan
04.09.2013
20
16
3
44
Srbija, Vojvodina, Južni Banat
Uradio sam sve kako je Gagiba napisao i stiglo seme. Znaci potvrdjen nacin jos jednom.

Razmisljam da sledeci put probam karticom. Kod SSC kazu da se na kartici pojavljuje neka prodaja suvenira.

Treba pogledati one promocije uz koje se dobija free seme na prvoj strani. To mi je sledeca namera.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Gagiba

džafa

Banned
Banovan
04.09.2013
20
16
3
44
Srbija, Vojvodina, Južni Banat
Ajde javi jel sve proslo ok i sta ti se pojavljuje na izvodu iz banke. Meni su rekli "SSC souvenirs".

Ja uklijao 4 komada sinoc 2 izasle, 1 prsla, jedna nije jos. Ovo mi je rekord u brzini klijanja. Ovaj put sam ih drzao u vodi dok nisu potonule pa onda u pamuk. Do sad sam samo u pamuk vlazan stavljao.
 
Poslednja izmena od urednika:

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Eo drugovi, posiljka stigla sigurno. U petak poslali a u srijedu narucio a danas doslo...zadovoljan do neba i nazad a ostalo kad naraste haha. Uglavnom pozitvno isustvo,placeno karticom,totalno disretno i sve pet .svakako preporucujem. Yupiii kojs sreca e ahahahh edit; Naruceno preko ss... da ne piskaram,u bivsim postovima su os tale inf. Lp
 
20.11.2013
1
0
0
Da li mi netko moze reci da li se moze u sloveniji kupiti sjemenke u nekom grow shopu ne preko interneta?
I ako da mozete mi li reci gdje?