Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vesperian

Aktivan Član
15.08.2012
108
101
28
35
ovako, narucio sam od ssc sta ima o ispred, poslano je 19.11 a stiglo danas, uredno upakirano i kao dodatak dobio sam fem sugar black rose..placeno karticom i sve proslo u redu..

neka mod makne ako se smatra reklamom..


lp
 

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Zanima me , gdje mogu kupiti sjeme, al da je dostava do BiH? . Ima li ovde neko iz BiH koji je narucivao sjemekne?
 

wave

Aktivan Član
24.12.2013
92
80
0
Novi sam pa možda nešto griješim. Pokušavam otvoriti ovja link sa ove teme
https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/4712-detaljan-vodic-kako-naruciti-seme-iz-aliena-dummies-%5Bsa-slikama%5D.html?highlight=naru%26%23269%3Bivanje+sjemnja (za HR,)

ali ne otvara mi tu stranicu. Ako sam dobro pročitao , za bez trackinga treba odabrati seeds grain zaden i onda dođe u običnoj koverti u sandučić. Platiti ću karticom baš me briga, ali ne bi htio da je sa trackingom jer onda carina voli njuškati po tome (iako smo sad u EU pa neznam kako to sad stoji)

Hvala vam na odgovorima, stvarno mi je hitno, a koju god link nađem u pretraživanju ne radi mi , možda je problem u mom statusu na forumu.
 

wave

Aktivan Član
24.12.2013
92
80
0
Jel netko naručivao ovih dana kod Aliena, jer ne rade do 03.01 ? Vidim da mi na statusu narudžbe stoji waiting for bank authorization, pa sad je li to zbog toga što nerade pa nisu ni teretili, jer obično kad platim karticom vidim gotovo odmah transakciju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skabum14
20.03.2012
41
63
18
48
Ako je neko narucivao seme od Barney's Farm a da ti ljudi salju u Srbiju nek mi pusti poruku koja je seed banka u pitanju . Narucio bih ja direkt od njih ali oni ne rade tako , jedna opcija koja stoji kod where to buy je distributors. A onaj spanski ssc original im nije na listi , i cene im se ne poklapaju , tako me prpa da me zajebu ........

Hteo sam prvo nesto kod sensija da uzmem ali su za mene jako skupi , i samo tri semenke daju ,........, nekako mi je barneys farm onako najrealniji sa kolicinom cenama , a i na netu ih dosta hvale.....

Moze i neka druga opcija ali da stize u Srbiju , jer mi je vec muka od citanja uslova raznih sellera i biranja i svega..... :read: :snupi:
 
20.03.2012
41
63
18
48
Bio sam vec na tom sajt-u , izgleda da oni imaju dva sajta , prvi je barneysfarm i taj drugi barneysfarmshop , ja sam prvog sajta (onog bez shop u imenu) odabrao seme i onda ima samo opcija distributors gde kad kliknes dobijes mapu sa masom seedbankova , itd, itd, ....

Mada ok , vec sam dobio i private poruku ........, snaci su se vec nekako ....... , nadam se da cu uspesno naruciti te semenke. :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Medozar
20.03.2012
41
63
18
48
Sve lepo ispunim na Atitude i na kraju mi stoji Awaiting Payment i kao Payment Method - Sagepay , pfffffff

i sta sad da radim da se registujem i na taj Sagepay , sta im je to uopste , neki sistem zastite ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
pa kako si hteo da platis, ako ides karticom ne kontam sta je problem sa sagepay, treba samo da odaberes tip kartice

5007c.jpg
 
20.03.2012
41
63
18
48
Isao sam na trecu po redu karticu Visa Electron i kad sam kao poslednji korak ukucao one tri cifre (sigurnosni kod) izbaci mi neku gresku , ne secam se dobro u stilu sesion expired i sad stoji u order history sve ok , osim toga da cekaju uplatu i da je payment matod sagepay. Treba da se registrujem na sagepay ?

Mozda sam mnogo cekao dok sam nasao karticu i provalio gde je taj security code (one tri cifre) , nisam pametan....
 
20.03.2012
41
63
18
48
NIsta nisam dobio, ni email ni sms , a fora je sto nema opcije da obrisem tu narudzbinu i da probam ponovo .......... Inace u pravu si , tako i pise , ako je sve prodje ok dobijam email .......