Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
Vidim da malotko ima iskustva sa naručivanjem preko kan...org unatoč tome odlučio sam im dati šansu.
Evo kako je išla procedura:
U ponedjeljak sam naručio Auto Anesthesiju i nekih 20-ak minuta nakon narudžbe
čovjek koji radi tamo mi preko e-maila javlja da će sutradan otić do pošte da pošalje. Dan kasnije, ujutro, šalje mi SMS sa
brojem pošiljke ( tzv. rc, sa kojim preko neta možete pratiti u kojoj je fazi pošiljka ).
Evo, prije pola sata poštar mi donio na adresu, ja bacio potpis i što se dostave tiće to je to...

Auto Anesthesia je tu :)

IMG_20160914_154729.jpg

aliiiiiiii,
gospoda su me odlučila nagraditi sa jednom free sjemenkom Auto Tutankhamona :D IMG_20160914_154740.jpg

Sjemenka + 23kn otkupno pismo ( možete izabrati i paket, dođe nekih 50 kn ),
također možete im pustiti neku napomenu npr. da vam pošta stigne do podne il 16 sata itd.
Definitivno ponovno naručujem od njih
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mirogavran
22.08.2016
10
14
3
27
Je l zna neko gde u srbiji mogu naci semenke nikako da mi uvale neku ovako, preko seedsmana sam pokusao ali nije proslo carinu a sad posto zivim sa mojima ponovo ne smem da narucim da oni pokupe je l zna neko od mentora u srbiji gde bi mogao neko seme da nadjem
 
20.10.2016
12
0
1
29
Ocu da porucim semenke od nirvane i pise da ne primaju kovanice zbog diskrecije ... cena 5 komada og kush auto semenki je 30€ + 2€ slanje
pa da ja njima roknem 5 € u papiru jbg kad nema 2€ papirnih :D jel ima neko da je ovako porucivao ilegalno :)))?
 
25.05.2015
6
0
3
33
Pozdrav drugari, jel ima u Sloveniji neki seedbank gde mogu lično da odem da kupim, jer mi je ovo sa narucivanjem dosta rizično i nesigurno? Ako nema u kojoj državi najbližoj da se uputim?
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Meni su zadnja tri pokušaja zaglavila na carini. Prvi se desio pre oko godinu i po dana, a poslednja dva puta pre nekoliko meseci...nemam više ni petlje ni živaca...
Ko što kaže Pow, lutrija je to. Samo neko i sedam puta za redom dobije "sedmicu"...a eto ja...izgleda nemam sreće sa kartama...al imam dobar razlog da prošetam do "Evrope".:let: :)
 
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
Pitanje je mozda apsurdno i smesno ali zanima me kako stoje stvari sa zakonom ukoliko ti zaplene semenke? Jel odgovaras krivicno ili se samo zaplenjuje? (Kapiram da mozes da kazes da nije tvoje da je neko narucio na tvoju adresu itd.):rasta:
Pitam posto vidim da su pojedinci imali iskustva sa tim :bocni::