Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
U Hr. toga na svu sreću nema,žao mi je što je situacija kod vas takva.
Zar i od sponzora na vrhu kod vas zapljenjuju!Tko je naručivao od njih zna o čemu pričam i zna kako oni šalju.Tu treba biti malo pametniji da provališ pa me zato zanima.
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Ako dođe toga poričeš do kraja da si naručio. I nema problema. Ne odazivaj se ni na kakve pozive sa carine i slično. Ako ne donese poštar, sve druge opcije su moguća nameštaljka da preuzmeš...e tada bi imao problema da objasniš.
Čak i kad bi te navatali, fora sa semenkama je da oni moraju da dokazuju tvoju nameru i bla bla...semenke ko semenke nisu problem, nego ono što ti mogu naći kući. :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jbte, pa svi smo sumnjivi :confused: ovde kod nas cak hteli i da uvedu pomocnu policiju, ko u hitlerovoj nemacki!!!
jel sam dobro rekao, nemacki, mislim ima vec pridev u hitler-ovoj, dal treba nemackoj, ili?
u bre al sam naduvan.

ps.

mrzim ovaj topik, sav se isparanoisem kad procitam nesto od ovog gore :crazyd:
 
Poslednja izmena:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
danas nije nis bezbedno,ako si sumnjiv ides na pricu:whato::
U pravu si ali ipak mislim da je mnogo sigurnije otici licno po seeds nego narucivati na adresu i stavljati sumnju na sebe.Ja inace iskljucivo licno idem po seeds i jos se u to ispricam sa onim prodavcima ljudski i saznam nesto novo oko uzgoja i dobijem neke korisne savete bar je to moje misljenje.Mirno spavam i uzivam u svom hobiju.:banana123::spliff:
 

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
U svakom slucaju vise je pozitivnih iskustava sa narucivanjem nego negativnih tako da je poprilicno sigurno.U svakoj prici postoji ono sta ako...
 
13.12.2016
35
35
18
Ja sam porucio iz Spanije par menki obicnim pismom da vidim dali ce da stigne.
Pa sam porucio od seedsmana u dve varijante, pracenom posiljkom i ne pracenom.
Medjutim to sto sam ja mislio da je nepracena posiljka u stvari je bilo da semenke
stizu o original pakovanju a ne da je obicnim pismom.
Iz seedsmana mi je stiglo za 7 dana a iz spanije za 14, i to je doneo postar na adresu.
Moja preporuka bi bio Seedsman jer sam imao sa njima prepisku zbog menjanja adrese isporuke.
Brzo se jave i jos brze reaguju. I ono sto stigne bude lepo spakovano, da sad taj deo ne objasnjavam,
ali vrlo su pro...
Za SR pricam posto sam i ja bio u frci...
Morao sam i zenu da pripremam za to, u fazonu ako ulete panduri da zna o cemu se radi a da pricu
pusti meni..
Verujem da sam imao puno srece ali eto sve tri varijante su prosle...
 

Weedlover28

Aktivan Član
03.06.2014
126
956
93
Danas mi stigle sjemenke,nakon 8 dana..isto tako sam bio iznenađen kad sam vidio da nisu izvađene iz orginalnih pakiranja iako sam pri kupnji odabrao tu opciju,al eto imo sam srece pa su prošle .Inače iz BiH sam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
Dosta ljudi iz Srbije ide na rad u Slovacku tako da je i Bratislava jedna od opcija za kupovinu.Ja ih pre par meseci posetio.Skroz fini i ljubazni ljudi
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
ljudi jel iz bosne skoro ko narucivo preko seedsmana,ja probao sa tri razlicite kartice i banke,jednostavno ne prihvataju karticu,sta bi moglo da bude problem,nista mi nije jasno