Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.08.2010
15
5
3
Pozdrav ljudi.
Ja sam uzeo 10 kom snow white semenki iz Nirvane i stiglo mi posle desetak dana bez ikakvih problema.
Preiskusno su sakrili semenke a i cene su im ok.
Inace sam iz Srbije,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DEXIC11
10.09.2010
4
0
0
43
zdravo ja sam makedonac i hocu naruciti sjeme od alien zvao sam 3 puta niko ne odgovara posaljio sam mail nakon 3 dana stigao mi je odgovor
od shopa da ne mogu platit preko westwrn union samo banka transver ili kovert mogu da platim pa se mislim dal ce mi stici sjeme ako moze neko da odgovori havala
 

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
E ovako: Ja sam bio ubedjen da sam najveci nesrecnik sto se tice SEMENKI. narucivao sam seme iz Aliena i stiglo mi je. Pjuvao sam i na forumu i po porukama po njima ali sad sve to povlacim. Ljudi su ispali vise nego korektni.

Sad cu da ih nahvalim:

1 kad sam narucivao rekli su mi da ne narucujem 10 seeds jel moze da se desi da provali carina pa da ne bacim toliki novac
2. poslao sam novac kovertom, javili su mi da su primili. posali su mi 5 seeds. Ali meni to nije stiglo. Da li su mi broj na koj mogu da pratim posiljku. I video sam da mi je seme u gradu iz koga sam ja ali na carini.
3. za desetak dana dobio sam seme. poslai su mi ponovo posto sam im rekao situaciju.
4, sad ja skuplam novac da im posaljem da ne ispadnem i ja ne korektan. mada su mi rekli da je sve regulisano.

TAKO DA ,LJUDI NISU ONI SA BALKANA NIJE IM NA PAMETI DA PREVARE NEKOG.
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Haaaahahha e znas sta lepo mozes da ih uradis narucis 5 semenki i kazes nisu mu stigle i oni ti posalju jos 5 i onda imas 10 :D
Samo se salim mada..
 

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
HA HA , znam to je i meni padalo na pamet, ali posle ovakvog postovanja i truda koji su ulozili ne bih zeleo da ih prevarim. Mada imao sam problema ca carinarnicima prvi put.
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
Pozdraf swima!

Dakle, vec par godina si razmisljam naruciti sjemenke za osobne potrebe, mada bi vjerojatno stajale dok ne bi poduzeo sve mjere da se upustim u sadnju...
No nije ni bitno...

Najvise me brine, naravno, kao i sve, nasi "dragi" ljudi u plavim uniformama, pa da ne bi imao sranja, nisam nikad niti narucio...

Palo mi je na pamet danas da bi mi frend iz SLO mogao kupiti sjemenke u Ljubljani, pa poslati meni...
Jel bi to bio mozda sigurniji nacin da se dodje do sjemenki, umjesto klasicnog...?

Ili pak s druge strane, kada cu biti u Ljubljani jednog lijepog suncanog dana, da kupim sjemenke i sam sebi ih posaljem...? (ili je pak sigurnije furat ih preg granice sa sobom).....?

Stay high! :sun2::pat:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
... nije ti loša ideja ovo sa frendom iz slovenije!
također ti je i ova neloša da si sam pošalješ..

jedino što mene brine je granica... i stizanje pošte iz druge države..

ja bih možda osobno uzeo te sjemenke i sam ih prefurao preko granice...
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
A eto, posto sam uvijek pun razno-raznih ideja, evo nesto za probat... :sun2:

Mozda se i meni cini najbolje prefurat ih prek grane, jer kolko puta se znalo desiti da sam prodjes, da te carinik sam pusti...
Pored toga, ako bih isao na ovaj nacin furat sjemenke, ambalazu od sjemenki mozes likvidirati, a sjemenke npr. (ovo je cisto nabrzaka ideja :) ) zbuksati u vrecicu s duhanom (koji inace i pusim), samo ih ubaciti nutra...

Ako se ne varam, sjemenke nemaju nikakve veze sa onim sto psi (nedaj Boze) traze, tako da mislim da bi to proslo 100%, a carinik cisto sumnjam da bu isao otvarati vrecicu s duhanom i nutra trazti sjemenke... :costumed-smiley-027
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Evo i mene s još jednom "lukavom" idejom (naime pun sam ih:181:)...
Razmišljam o jednom načinu kak možeš prevest sjeme prek crte.

Znate kako postoje joint-evi (a tako i rizle za pravljenje njih),
tako postoje već gotove filter cigarete ali bez duhana (znate one prazne, kupiš kutiju za 2€),
i ubiti kada se one pune, treba vam duhan, cigareta-uložak I naravno onaj aparatić za pravljenje istih http://www.njuskalo.hr/image-w450/sve-ostalo/masinica-motanje-cigareta-slika-1131557.jpg ...

I znači napunite aparatić s duhanom, i prije nego stavite gore praznu cigaretu,
ubacite 1 sjemenku unutra (znači u praznu cigaretu ,tako da bude na dnu, pri samom filteru),
stavite je na aparat i ubacite duhan u nju.

I paf, imate normalnu cigaretu, koja ima jednuu sjemenku utisnutu u filteru,
i vjerujem da carinici ne trgaju cigarete u potrazi za njima.

I tak 15-ak sjemenki profuraš da si miran.!:icon_lol::sun2::pat::181:

P.S.- Samo NEmojte imati već otvorenu kutijicu pred njima, a da su unutra svih 20 cigareta,
ak si malo pametan, bilo bi ti u najmanju ruku sumnjivo!

Ak mi ne mislite dati Rep+ (da i ja jedan imam) nemojte čitati!
Uh gotovo!:vb_whip: :smileysex:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sekach

Esprit

Aktivan Član
31.10.2010
62
8
8
48
Na kraju cu sesti u bus i otici do Amsterdama da kupim semenke. Godinama mastam o tome kako legalno sedim i pusim vutra. E do ***** bas sto sam u Srbiji pa cu u bliskoj buducnosti otici bar na vikend u Amsterdam,popusiti neku spravu,pojebati kurvu, staviti par semenki u dzep i to je to. Totalna mi je paranoja da narucujem postom pa da gledam u pasulj da li ce doci pandur ili postar. Pozdrav svim ljubiteljima drage nam bilje Marijane
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Kad bi nosio preko grane jedino bi u kesicu i u usta,10-20 menki nebi bilo veče od žvakače.Ako ideš autobusom pred carinu iz đepa staviš u usta i kao napačeni putnik držiš uz sebe pola litre nekog pića,i ako te u onaj minut koliko traje kontrola carinik ugnjavi ili reče da izađeš radi neke kontrole ladno se napiješ i progucaš pod opravdanjem(ne pravdaš se nikome) da carinik smara jadnog putnika i da su mu usta suha od busa:)Mislim da tako nema nikakve šanse da te uvati a kesicu usput možeš da povratiš na idučem stajalištu:)
 
12.03.2010
18
0
0
33
Ja sam narucio sjeme jedan paket sjemena frisian dew danas sam ispunio ono po uputama za kupnju preko aliena i sve sam ispunio osim onoga notice jer nisam znao sto da tamo napisem ,znaci dao sam broj telefona postanski broj i adresu ,a tamo gdje pise city town sam stavio naziv sela u kojem zivim ima li to kakve veze posto je posta u gradu i kad budem isao u postu da li da kazem da ide avionom posto sam iz hrvatske a pise samo za SiCG molim vas za brz odgovor zivot je u pitanju
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
Ajde green vidim da si ti tu češće pratiš, pa me zanima dal je neko šta naručivao od ovog našeg (hrvatskog) sajta k......... .org?! nešto mi tu malo smrdi?! poželjno svako ko zna nešto na privat. hvala unaprijed!
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
bobach79 je napisao(la):
Ajde green vidim da si ti tu češće pratiš, pa me zanima dal je neko šta naručivao od ovog našeg (hrvatskog) sajta k......... .org?! nešto mi tu malo smrdi?! poželjno svako ko zna nešto na privat. hvala unaprijed!

Jesam ja. Došle mi menke i rizle na poklon, sve okej prošlo.
 
12.03.2010
18
0
0
33
Evo ja jutros poslao novce iz hrvatske i rekao onoj na salteru zelim da posalje kao obicno i da ide avionom i doslo me 10 kuna ,ja nisam napisao svoju adresu na kovertu i adresu aliena sam napisao na krivo mjesto (tamo gdje treba ici moja adresa) i lijepo je gospodja na salteru zalijepila mjesto gdje sam napisao alienovu adresu i tu napisala moju adresu a na sredinu koverte je napisala alienovu adresu,sada mene zanima da li alien kada salje sjemenke cita onu adresu koja je u narudzbenici ili procita adresu koja je na koverti posto mi je ona gospodja slucajno dodala jos jedno slovo na mojoj adresi i poslao sam im e-mail da sam poslao na dvije e-mail adrese jer ne znam na koju adresu treba poslati [email protected] ovo je jedna a ovo je druga [email protected].I na kuverti nisam napisao order number vec order number pise u narudbenici napisite ako sam sto pogrijesioi jos nesto novce sam poslao u bjeloj kuverti maloj taman mi je unutra stala cestitka manja je od one koju vi preporucate da se savije a4 papir na pola zato sto mi se ona zuta koverta cinila prevelika,hvala unaprijed
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Bobach lijepo je to sto trazis vise misljenja...dapace...al sad ispada koda ti ga zelim uvaljat...pa nekaj "smrdi".....vec sam ti reko....ljudi su stvarno korektni i nema brige..evo za primjer..narucivo sam ne znam ni sam kolko puta...ovaj tjedan su mi za tu uslugu,vjerojatno,poslali grinder,a u njemu menke gnomo auto 5kom...kao poklon za bozic!...mislim da to sve govori,a sigurno..pa covjece sigurno nije ni kad izades iz kuce na cestu...a ako ti sigurnije iz vana narucivat da prelazi carinu...narucuj:)