Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Mislim da ti je lakše preko sponzora vutre Alien jer ima opširna tema sa slikama,pitanja,odgovori i ljudi uspješno naručuju ukoliko sami nešto ne naprave krivo.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Sto se PBZ-a tice...ides na "Placanja" i odaberes "Doznaka" umjesto uobicajenog "Novi nalog"...

Samo nisam siguran hoce li ici ukoliko nemas devizni racun... =)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Da, fakat, nemam devizni. Svejedno cu to probati, ima dodatne stvake kao sto je IBAN, drzava,naziv, adresa i tako to, hvala Sekach.. pa ako nebude islo idem na Alien.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nazoves banku i pitas za svaki slucaj...da ne bi ispalo da se moze, ali da oni dobiju kune...pa ne znaju sto bi s tim... XD

U svakom slucaju mozes otici u banku i rucno poslati...tako ce sigurno otici...sretno... =)
 
06.02.2011
26
0
1
Ljudi jel bi mogao neko da mi pomogne kako da posaljem pare Alienu preko Western Uniona?
Nigde na forumu nisam nasao uputstvo, njima sam poslao mail ali jos nema odgovora.
Hitno mi je jer sezona samo sto nije pocela(za outdoor) a zeleo bi da imam jos jednu priliku za narucivanje ako mi ove prve semenke ne stignu.
Hvala unapred
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Na svojoj stranici nemaju tu opciju tako da ne znam hoce li ti prihvatiti takvu opciju...bolje ti je da im uplatis u banci...isto kao da bi slao preko westerna samo sto ces umjesto u posti ispuniti obrazac u banci i neces platiti masnu proviziju kao kod westerna... ;)

I kakva sezona...ove godine ce duze biti hladno...miran si do petog mjeseca... =)
 
06.02.2011
26
0
1
Cekaj zar nemoras da imas otvoren devizni racun u banci, da bi im poslao.Iako imam otvoren devizni, nisam bas za tu opciju zbog murije.
A sto se tice sezone prognoziraju za kraj marta poboljsanje vremena......a semenke putuju dugo, dugo....a jos ako ne stignu iz prve to ima bas da se oduzi........procito sam da u Srbiju stize najmanje semenki nekih 80%.....izgleda da imamo "namazane" postare he,he
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ne moras imati nikakav racun u banci...samo udes u bilo koju, das podatke koje su oni tebi dali, das pare i to je to... =)
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Novi je dizajn foruma pa zato možda? Bio je i sponzor za žarulje, pa ni njegovog linka nema još/više
 
06.02.2011
26
0
1
Evo ljudi nekih novosti u vezi teme.........u pitanju je Alien....poslao pare postom....stiglo seme za tacno 7 dana.........jako sam zadovoljan, postar je ostavio pismo u sanducetu.
Sto se tice semena ispalo je lose...uzeo sam Church-Fem od Green Housa.......klijavost bulja!!!!...od 10 proklijalo 6.
Poslao novo pismo prekljuce oko podneva za holand....juce im posaljem mail.....oni mi odgovore pre 8 sati tacno " think its already sended yes", sto mi je malo cudno........
Da li je moguce da im je pismo stiglo za jedan dan i da su mi vec poslali nazad robu ili je to neka greska????????????
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Moguce je da dodje za jedan dan na odrediste pismo! Ipak smo u 21. stoljecu! a to sto sluzbenici na salterima poste rade lose svoj posao, to je druga prica... moguce je!
 

tom

15.07.2008
27
2
0
43
ej da vas pitam ,, to mi nije jasno,,,
ako ja porucim semenke iz holandije ili bilo koju zemlju, valjda kod meni u makedoniju paket ce biti proveren i onda cu da na***** ili ima neki stos
 

Fenixxx

Banned
Banovan
03.04.2011
5
0
0
35
Čitam o naručivanju, nisam nikad i najviše hvale Nirvanu i Dr. Chronics ... jeste imali iskustva s nekim od tih 2, što je bolje?