Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.11.2011
7
0
0
36
par ljudi je napisalo da je zapelo na carini, a ako mi se to dogodi idem u cuzu, znam da me ne mogu povezati s tim ali u toj situaciji mi nece bas vjerovat
 
01.11.2011
7
0
0
36
zato sto sam evidentiran zbog necega mozda bi se izvukao al to se moze izbjeci , a mislio sam da je neko donio par kom viska izvana i zeli prodat, pa zato pitam jel ima u hrv
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
iscitao sam ovu temu ali nisam sreo nigde kada narucite kolika su dimenzije posiljka koja stigne jel to koverat paketic? treba mi dimenzije ,
i sta mislite o sledece; zivim u zgradu a pored zgrade imam komsije koje su iseljene u svicarskoj dolaze u tu kucu preko ljeta (znaci sada nema niko ) recimo da ja narucim kod alena i ostavim tu adresu od komsije koje su u stransvo pa da posiljka stigne tamo ,
e sada, znaci nemaju sanduce na vratu od dvoriste da ja ljepo napravim jedno postensko sanduce i zakacim to na vratu komsinice :b_hop: samo treba mi dimenzije da prolaz u sanduce da napravim da kada postar dodje da moze da ubaci (da ga sobere da stane ) unutra u sanduce , sta vi mislite o tom planu??

p.s ako moze da mi netko da dimenzije i jel savitljivo jel moze da se previja elasticno je ili je tvrdi paketic da znam koliko sanduce da napravim
, ispricavam se losom pravopisu i jeziku ali razumjemo se :)
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
a da i da ne zaboravim mislim da narucim pred novu godinu pa da taj paketic stigne za vreme nove godine kada je malo vise guzvu u postu :)hvala svima
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
macedonia je napisao(la):
a da i da ne zaboravim mislim da narucim pred novu godinu pa da taj paketic stigne za vreme nove godine kada je malo vise guzvu u postu :)hvala svima
daj ti za pocetak koristi sjeme od vutre koje ces duvat , pa ak ti to uspije onda probaj fansy sjemenke.mislim da se ne bi razocarao vec u startu.
meni osobno outdoor uspio iznad ocekivanja , za indoor bas i nisam siguran.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
macedonia je napisao(la):
druze :respect: o tebi ali ja zelim da dobijem informacije kako da narucim i napravim ulje za medicinske svrhe ipak hvala ti

male su ti dimenzije, imaš par sjemenki u kartonu, može to proći kroz sandučić, ja sam išao u Ljubljanu, nama je to blizu. Nisam naručivao poštom.:pat: Mazara i PC sam platio 10 sjemenki 70 eura, ako trebaš još šta, javi dok sam na konju:ridinghorse:
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
znam da nema reklamiranja al zanima me dali se isplati do ljubljane potegnut sto se tice lowrydera?jel neki veci izbor?hvala
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
sharplaninac je napisao(la):
daj ti za pocetak koristi sjeme od vutre koje ces duvat , pa ak ti to uspije onda probaj fansy sjemenke.mislim da se ne bi razocarao vec u startu.
meni osobno outdoor uspio iznad ocekivanja , za indoor bas i nisam siguran.

jel znas da neko ima iskustvo i jel isti nacin za makedoniji kako naruciti?
p.s trazio na google o zakonima u makedoniji jel ima nesto recimo neki zakon za licnu upotrebu koju kolicinu ili nesto slicno ili na pvt mi reci gde da proguglam ja naso zakonik makedonije ali nigde nemogu da nadjem za licnu upotrebu nista za marijuanu ako mozes pomoci hvala..........
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nema toga. licno i osobno mozes naj... ako te uhvate,
rađe pricekaj proljece pa vani uzgajaj za pocetak pa ako ti uspije probas i indoor
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
sharplaninac je napisao(la):
nema toga. licno i osobno mozes naj... ako te uhvate,
rađe pricekaj proljece pa vani uzgajaj za pocetak pa ako ti uspije probas i indoor
a neznas dali je neko iz makedonije narucio dali mu je stigo ?citam za hrvatsku i srbiju radi narucuju ljudi ali za makedoniju nisam procitao da je neko narucio
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Kad do sad nisamo, barem mislim, imali nekog iz Makedonije na vutri... :)
Evo, ja cu provjeriti za tebe, mada si vec mogao i sam probati kliknuti. Nist se nece desiti...

EDIT: evo ide i za Makedoniju. A sto se tice zakona i koliko su kod vas rigorozni, e to neznam. Evo ti printscreen:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
born_to_be_green je napisao(la):
Kad do sad nisamo, barem mislim, imali nekog iz Makedonije na vutri... :)
Evo, ja cu provjeriti za tebe, mada si vec mogao i sam probati kliknuti. Nist se nece desiti...

EDIT: evo ide i za Makedoniju. A sto se tice zakona i koliko su kod vas rigorozni, e to neznam. Evo t
i printscreen:
hvala to sam proverio i ja ali nismo se razumeli pitao sam jel netko narucivao i kakvo iskustvo ima to sam zelio znati
 
29.11.2011
5
0
0
40
Ona na Alienu i na drugim sajtovina za narucianje ono Yield sto pise,to su prinosi e sad na nekima pise 400gr po m2 a na nekima 600.Jel to tezina biljke i koliko od toga moze biti upotrebljivo nakon susenja?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
To je prihod tj. težina plodova kad se osuši, vani po biljci a unutra po 1m2(par biljaka). Brojke ne trebaš gledati tamo(ni nigdje) jer količina ovisi od uzgojivača a ne onoga tko je napisao taj broj dobiven u idealnim uvjetima ili marketing trikom.
Čitaj iskustva growera a ne proizvođača sjemena to ti je moj savjet, forumi za to i postoje. Čitaj malo i ne žuri dok ne shvatiš i probaviš informacije. Čitaj koje su lakše ili teže za uzgoj, čitaj koje su visoke a koje niske jer nije sve prikladno za svaki box...
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
kolega green mislim da je taj prinos po metru kvadratnom kad nabijes biljaka koliko moze stat a ne samo par biljaka.