Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.03.2013
1
0
1
Pozdrav,odlucio sam se prvi put probat narucit menke i imam pitanje za vas koji ste iskusni u tome,dali je sigurnije narucivati iz a***na ko sto vidim da radi vecina ili iz nase domace stranice k*****s dot org ,pošto ovako ne treba da prolazi carinu,i vezano za ovu 2. vidim da je nacin placanja cash on delivery pa me zanima sta se desava s tim pismom ako ja nisam tamo da ga podignem.
jedno offtopic,dali h******* dot si prodaje samo opremu ili se i tamo mogu kupit menke pošto ih na online shopu nisam mogao nac,jer radije cu se sam zaletit po to kad budem u slo ako se moze.Hvala unaprid
ako te nema doma plačaš i podizes na pošti
 
17.03.2014
13
23
3
Ljudi stigle su devojcice :skot:: previse razmisljanja i paranoje :) Uglavnom otvorena je koverta,al nije otvoren paket,tj ono unutra..;) i pisalo je na pismu ne podleze carini,tako da su oni to otvarali kontam.. :) dobar jako stealth..preporuke za sc.. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KRPA!

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Naručio od Hempatie sjmenku u Utorak navečer i došla danas ujutro. Brzo i sigurno, bilo svašta u koverti ko bi reka da je sjemenka unutra. :D ... Nisam moga od straha da mi policija dođe umisto poštara :D .... Idemo sad sadit pa šta bude na kraju zatvor ili :spliff:. Pozz.
 
31.03.2014
11
1
3
Imam VISA ELECTRON karticu, od banke inteze. Ja nemam nigde da izaberem taj metod placanja na ROY** S**** i ja stvarno ne razumem kako treba da im uplatim novac?
Da li neko ima da mi preporuci sajt za lakse narucivanje/placanje i da mi pusti na PP?
 
21.04.2015
13
17
3
Odem na mog dotadašnjeg velikog Mentora "vutra.org" i potražim kome je došlo sigurno stelth i vidim GHS i drito u shop,nema ovo nema ono"out of stock" i naručim neku kompilaciju Indica-E i autose kalašnjikove,pošto mi nestaje zaliha,neće izdržat do novembra. Platim Visom,s tim što ima opciju da preusmjeri plaćanje na njihov sajt sa garderobom,tako da je transfer na kartici navodno za neku gardarobu,naljepnicu... I tu su stealth. Potvrdili su mi narudžbu i sada ČEKANJE!

Stiglo sve uredno stelth,ali sam tek kasnije čuo od jednog forumaša da je problem kod GHS-a sa colored menkama(stare) i ispostavilo se tako 30% klijavost:plac:
 
19.05.2015
65
16
18
36
weeducation.co
Puno vam hvala na odgovorima i ispricavam se na "glupim" pitanjima cije sam odgovore sam mogao potraziti.

I jos jedno pitanje, koji je shipping method najbolje odabrati kod kan****.org?
 
Poslednja izmena od urednika:
21.04.2015
13
17
3
Stiglo sve uredno stelth,ali sam tek kasnije čuo od jednog forumaša da je problem kod GHS-a sa colored menkama(stare) i ispostavilo se tako 30% klijavost:plac:
Žalio se na klijavost,a oni mi rekli da garntuju,te da im opišem kako sam klijao i slika ako je moguće,što sam i uradio!
kada su utvrdili da sam to propisno uradio,potvrdili su da će mi poslati nove u zamjenu i 1+ više :clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
03.06.2015
109
112
43
33
Nasao sam da sponzor foruma ima trgovinu u RH.. Kad bi ja imao namjeru kupiti sjeme, dali mogu ući osobno i tražiti sjeme kao u pekari burek sa mesom ili to treba isključivo putem pošte?
 
28.05.2015
17
5
3
46
Drugari da li neko ima iskustva sa original sensible seeds company, naisao sam na dosta losih iskustva ljudi sa njima, doduse u americi i drugde u svetu, pa bi mi znacilo ako neko moze da podeli iskustva sa njima.