Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Iz RQS mi je trebalo 22-24 dana, malo okasnilo ali sve uredno. Ako se bude ko pita kolko traje putovanje... i isto tako stelt odlicno.
 
01.03.2014
1
0
1
molim za savet, paket zapeo na carini. kuriri kazu da mogu da odrade carinjenje uz popunu nekog papira i trecinu cene vrednosti ali isto tako naglasila da je paket jako sumnjiv i da je posiljalac mnogo lagao. odustati ili cariniti? :D
 
05.11.2014
64
54
18
29
Amsterdam, Netherlands
Capture.PNG Iz Srbije sam i hocu da narucim semenke sa nirvane i upravo popunjavam uplatnicu na mojoj internet banci pa me zanima sta da stavim kao svrha placanja i svrha uplate? (mislim da je to jedno te isto al ovde gde imam svrha placanja imam nekoliko ponudjenih stvari da izaberem a svrha uplate mogu da napisem bilo sta)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Evo ravno osmi dan čekam iz U.K. neko seme i već me piči paranoja da je zapelo na carini. Obično bude tu 6. ili sedmi dan od kad pošalju. Od kad su mi snimili menke zimus i zvali na informativni...svako naručivanje i čekanje istih mi je noćna mora! :popcorn::
 
15.09.2015
10
1
3
35
Pozdrav, narucio bih semenke iz GHS-a, ali mi nije jasno ovo oko slanja novca i upisivanja adrese.
Na sajtu pise da ovo treba da se napise na koverti: V.E.C., Postbus 12507, 1100AM, Amsterdam Z.O., The Netherlands
Da li ja tako da ga ostavim ili treba ovo na srpskom da napisem?
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Tako treba.I obavezno preporučeno šalji. A u koverti u presavijenom papiru ostavi novac, tako da se ne vidi. A na tom papiru napišeš order number i ćao! :)
p.s. ne uzimam tamo, ali verujem da je isti princip svuda
 
15.09.2015
10
1
3
35
racunas da u holandiji tecno govore srpski pogotovo ako je na cirilici pisano a ne pitas se koliko je sigurno porucivati direkt iz holandije, znas na kakvom je glasu :)
Brate nije da nasi barataju sa engleskim, mislim na starije generacije.
EDIT: A odakle da porucim? RQS ne salje za Srbiju a oni mi jedini deluju ok sa cenama od ovih seed banki sto sam pronasao na ovom forumu i na netu.
Tako treba.I obavezno preporučeno šalji. A u koverti u presavijenom papiru ostavi novac, tako da se ne vidi. A na tom papiru napišeš order number i ćao! :)
p.s. ne uzimam tamo, ali verujem da je isti princip svuda
Sta znaci to preporuceno?