Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
37
Planet Earth
@deutch.marley
Hm... nemam baš iskustva sa greenom ali ovako izgleda ono šta sam ja uspio naći na goog...
. 1o.jpg aaaaaaaaaaaaaa.jpg

Ali sam ujedno naletio i na one poput tvoje...
222222222.png

Otvori diskove i vidi... Ili barem jedan otvori... Lako ih poslje skladištiš u pvc vrečici.
Jesi siguran da su zrna u sredini?
 
19.02.2018
45
36
18
29
Please don't worry, your orde 170795 was sent by Courier Express post with our stealth packaging as requested.

The seeds are hidden inside the Foam in the center of the disc. When you open the disc you will see the name of the strain underneath the foam.

You can see our stealth packaging and find out more about how we make it by following this link: Stealth Packaging

Should you require any further assistance please contact us again.

Thanks

Nicky

evo sto mi je odgovoreno :) Onako kako sam ocekivao
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vujsprer
19.02.2018
45
36
18
29
Sorry I forgot to add that normally if you order different number of packs you can also see from the outside which strain it is. In your case you ordered 2 times a 3 pack so the packaging looks exactly the same from the outside. On the picture you have sent I can see that the pack in the middle has only one spot (plastic bubble) for the seed so that one is your free promo Super Lemon Haze, at least you know. The other two you need to open to find out which one is Himalaya Gold and A.M.S.

Hope this helps,


Nicky
i ovo je napisano takodjer
 
23.09.2018
4
12
3
28
Pozdrav. mislim se uskoro upustit u vode farmera i sam nesto uzeti ali sam dosta paranoican pa sam mislio oticina izletu u austriju i direktno kupiti u Bushplanetu i samo me zanima jel trebam imati neku dozvolu ili nesto ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ljudi, neke stvari obavljajte preko privatnih poruka. iz pravilnika:
Bez adresa ili direktnih linkova ka sajtovima koji se bave prodajom semena ili opreme za grow.
uz to, kad odete na profil coveka kog pitate il citirate vidite kada je poslednji put bio na forumu, i da li ima smisla uopste njemu postavljati pitanje. u ovom konkretnom slucaju: mr. Gucho Last seen May 9, 2015. znaci, covek se nije logovao vise od 3 godine i sad od njega ocekujes odgovor
 
Poslednja izmena:

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Pozdrav ekipa,zna li neko da li su popustili na srpskoj carini? Dal da probam oko nove godine,kad krenu kolicine raznih paketa da se salju?