Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.02.2009
15
6
3
37
Evo i ja da se reg napokon...
Prvo jedna pozdravcina ekipi, super ste! citam vas redovno i dosta toga sam naucio od vas...hvala vam sto postojite! :]
Pa ovako...
Htedoh juce da narucim(citaj da probam da narucim) semenke preko dutch passion-a, kad ono tux!
Kod njih u opcijama nema srbije...omg....nista...onda na brzaka probao preko aliena kad ono ni tamo nema srbije! 0o jbt gde ja zivim....
Ili sam ja previse motao juce iliiiiii...ma neam pojma. U svakom slucaju nista od toga...
Sad pazi...preko nirvane moze ali nema fem durban-a ima samo standard :(...skenj...a bas mi je odgovarao...taman za pocetnike, a i predobar je...
Jel ima neko neki predlog..nesto drugo da mi predlozi za pocetnike(sto ima nirvana, ili koji vec seedb)?
I mozda neko zna hoce li se srediti to do kraja ovog meseca?
kucam na brzaka pa izvinite ako blablam previse...valjda ste me razumeli :]
poz

edit: pricao o outdooru ;)
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
Ja sam sa aliena porucio fem. durban poison, imas tamo na sajtu klikni opciju Srbija, a posle u onom formularu ostavi prazno tako sam ja uradio... danas sam poslao kovertu sa parama.. nadam se da ce da stigne
 
16.02.2009
15
6
3
37
OK, uradicu tako...
Nadam se da ce stici.Ako mozes napisi kako je sve proslo...mislim za koliko i to...jel bilo nekih problema ne dao bog.
Ajde uzivaj
Ziv bio!
 
27.06.2008
21
0
0
45
Ja sam Alienu poslao novac 13.02 u obicnom avionskom pismu,a pismo sa semenom od Aliena dobio sam od postara na ruke 22.02.2009 god. Sve je proslo okej , nikakih problema nisam imao postar mi predao kao naj obicnije pismo. Sto se semena tice sve sam dobio sto sam narucio + pokl. 5 sem. fem. Tako da nemam reci, prezadovoljan sam sa Alienom i nikad brze nisam dobio.
 
27.06.2008
21
0
0
45
jackherer je napisao(la):
Ja sam Alienu poslao novac 13.02 u obicnom avionskom pismu,a pismo sa semenom od Aliena dobio sam od postara na ruke 22.02.2009 god. Sve je proslo okej , nikakih problema nisam imao postar mi predao kao naj obicnije pismo. Sto se semena tice sve sam dobio sto sam narucio + pokl. 5 sem. fem. Tako da nemam reci, prezadovoljan sam sa Alienom i nikad brze nisam dobio.

Zaboravio sam da dodam da mi je pismo poslato iz ****** i ako nisam trazio .... :sun2::sun2::sun2::spliff:

edit:bez detalja bolje je
 
25.02.2009
10
0
0
35
Ovako,zanima me da li je itko narucivao sjemenke iz ovog growshopa Alien,pa da mi kaze kako ide placanje,problemi sa carinom itd.Po mogucnosti iz Hrvatske,ako uopce isporucuju!Ako ne taj growshop onda stavite neku drugu firmu koja se bavi prodajom sjemenki.

Hvala!
 
16.02.2009
15
6
3
37
jackherer je napisao(la):
Ja sam Alienu poslao novac 13.02 u obicnom avionskom pismu,a pismo sa semenom od Aliena dobio sam od postara na ruke 22.02.2009 god. Sve je proslo okej , nikakih problema nisam imao postar mi predao kao naj obicnije pismo. Sto se semena tice sve sam dobio sto sam narucio + pokl. 5 sem. fem. Tako da nemam reci, prezadovoljan sam sa Alienom i nikad brze nisam dobio.



Dobre vesti napokon :)
Ziv bio!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kastorp
23.02.2009
2
0
0
33
E ljudi jel se tom canabisu isto onak pošalju novci u kuverti i ime proizvoda pa ti oni to pošalju ili procedura ide drugačije? a kaj ak se dogodi da paket na granici ne prođe i da skuže da su to sjemenke? kaj onda? u stanicu?
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Po meni dečki iz kanabisa su super,jedini shop u hr gdje možeš sve nabavit šta ti treba i glupo je kad dođu takvi likovi s 3 posta i ispituju o kanabisu i moje mišljenje je da uopće nebi trebalo pričat o kanabisu na vutri.org,pozz
 
16.02.2009
15
6
3
37
glupo pitanje al ajd sad...
zanima me jel moze da prodje koverta sa kovanim novcem??? mislim da sam negde procitao nesto ali sad ne mogu da nadjem...
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
E ovako stiglo iz aliena bez problema.
Pismo poslato 17.2, sutradan im poslao mail da sam im poslao pare, oni su mi odma sutradan javili da im je stiglo
3.3 mi je postar bio kuci ja nisam bio tu, 3.3 drug otiso u postu i dali mu bez problema
stealth odlican, jedva sam naso seme xD
 
25.02.2009
10
0
0
35
Evo,narucija ima 10 dana,10. dan me pozvalo u postaju jer su nasli jebene sjemenke.Reka san im da neman nikakve veze s tim da je to jebeni internet da mozes narucit sta god oces na ciju god adresu oces,onda su mi pretresli stan,nisu nasli nista,osloboden optuzbi,al jos jedna evidencija.Prston u ***** a ljudi?
 
  • Angry
Reactions: dzidzimilovic