Ne mogu vise uzivat u jointu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.12.2015
4
3
3
31
www.facebook.com
POzZ ekipa,ne znam dali je tema otvorena ako je jbg...uglavnom imam 24 godine,travu pusim intezivno vec sigurno 7 godina,,,Ali u zadnje vrijeme nesto cudno mi se događa...Skoro svaki put kad zapalim opere me neki film di ja zabrijem da dobivam srcani udar,,,,duhan ne koristim kao ni alkohol,prije sam znao pojest bombon tu i tamo koji vikend ali ni to vise ne konzumiram,,,,znaci kad zapalim,ruke mi pocnu trnit,srce lupa kao ludoo,imam osjecaj da cu se srusit svaki minut,stalno si provjeravam puls pokusavam se smirit ali to je jednostavno jace od mene,,,nekad ne mogu do zraka doc,,,uglavnom pakao teski...nisam pusio par dana da vidim dali ce mi bit bolje ali i dalje isto,,,ne mogu se pomirit da cu morat prestat pusit jer ne mogu vise uzivat u travi tako da nema smisla vise,,,dali ima tko kakav savijet ili nekakvo iskustvo sto dalje i kako??lijep pozdrav
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Nisi prvi ni zadnji sa takvim simptomima... napravi pauzu par mjeseci pa onda ako ti se puši povuci dva dima pa nista 10 minuta. Sad par mjeseci fokusiraj se na druge stvari. Ne treba svaki dan pušit. ;)

A taman ce ti biti dobar test. Ako ti je lose, a ne mozes ne pusiti onda imas problem.
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
nekakvo iskustvo sto dalje i kako
Identicna situacija kod mene koja se desila dva puta.Prvi puta sam to rijesio tako sto nisam pusio cijelu korizmu 40 dana i nakon toga mi se nije pojavljivao takav problem.Medutim i tih 40 dana je moja trava bila u teglama pa se mozda dobro iskjurala i to je bit problema.
Drugi put kada mi se to pocelo dogadati sam poceo konzumirati ulje koje me je potpuno izbalansiralo i smanjilo potrebu za dodatnim trubama,a niti same trube mi vise nisu smetale.
Uglavnom..moze biti do zeleno ubrane trave ili pokazatelj stresa koji potiskujes u sebi.U svakom slucaju trebas uzeti stvar u svoje ruke,a samim time sto si postavio pitanje si na dobrom putu;):thumb: