Nedostaju postovi, greska kod otvaranja teme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nazalost konverzija ovog foruma na novi sistem nije uspjela. Greska je do njih i nadam se da ce je uspjet popraviti. Evo vec 3 dana se cimam sa njima sa ljudima koji znaju koliko i ja. Tako da sam odlucio da pustim ovaj "stari" sistem. Vidjecemo sutra popodne cu nadam se opet pokrenut konverziju. Ako to krene opet cu morat zatvorit ovaj forum. Ako se pitate zasto mora stalno biti zatvoren odgovor je zato sto zadnjih 48 sati pokusavam konverziju pa brisem bazu pa opet i opet. Cak i ako sve prodje super opet ima mnogo posla jer sve ce biti malo zbrkano na pocetku.

Ako se pitate zasto se moramo prebacivat. Moramo. Prije svega radi sigurnosti. Sorry jos jednom na offline momentu.
 

Bimbalica

Aktivan Član
14.11.2012
61
38
18
38
samo polako, držimo fige da uspijete.
Možda bi mogli otvoriti neki bankovni račun da vam se novčano zahvalimo što održavate ovaj forum....
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Direktore samo polako sto se mora ,mora se... molim te ako ti nije tesko postedi nas zivciranja i paranoie za slijedeci puta pa najavi koji dan prije da znamo sto se desava...thx :)
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
još javlja
pHERw1E.jpg
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
meni je isto javio da mi je isteko certifikat ali sam ga opet dodo i sve sljaka :) polako samo slow and steady wins the race :dada
 
15.05.2012
18
1
3
43
Belgrade
forums.vutra.org
Kažu "Šta se mora nije teško" pa verujem da će svi imati razumevanja povodom reinstalacije sajta.I mene pretraživač upozori da idem na sopstvenu odgovornost :ridinghorse:Ono što mi je nejasno (i pre procesa re-programiranja): kako je moguće da je ovo jedini sajt koji sam posetio gde se mora izbrisati "korisničko ime" i "lozinka" da bih se ulogovao!I gde se na početnoj strani literarno preklapaju pojedine opcije;gde se ne može ostaviti komentar duži od par reči bez refresha.Ako svih n-1 sajtova na svetu nemaju pomenute probleme,verujem da i ovaj može biti bez istih.A ako su ove "greške" namerne,kapiram da i nije baš duhovito.S jedne strane,ponuda smajlija bolja nego na bilo kom sajtu,mnogi je i nemaju uopšte.A s druge strane,elementarne stvari škripe,paradoxalno.Podseća me na kuću koja ima fenomenalnu fasadu ali nema temelj a i krov popušta.Mislim da tematska i semantička exkluzivnost ovog sajta zahteva barem bazičnu funkcionalnost početne strane i osnovnih opcija.Npr. ja kad bih otvarao klub,to ne bih učinio ukoliko nemam adekvatno obezbeđenje a i ulazna vrata su klimava.To što u susedstvu nema kluba mi ne bi bio dovoljan argument da ga,unatoč gore navedenom,otvorim.Ako se Admin slaže,ima svu moju podršq vezano za re-design.Ali samo moralnu,za tehničq sam nekompetentan :tuzan Možda čika-Admin malo više preferira ono što je okosnica ovog sajta :ludakpa otuda pomenuta nefunkcionalnost.Čiko,čiko,cccc... :kauch
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme