Nedostaju postovi, greska kod otvaranja teme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Ne kontam bas o kojim greskama pricas, al i tako se obracas adminu pa vazno da on skonta.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ma pusti,mrzi ga da se uloguje i ostane ulogovan,i onda ga mrzi da iskucka lozinku/username ponovo
svasta...
 
15.05.2012
18
1
3
43
Belgrade
forums.vutra.org
PinkFrojd izgleda si i ti previse posvecen onome sto je okosnica ovog sajta :) pa nisi registrovao nista od pomenutih gresaka.Nznm kako ne kontas kad sam ih precizno naveo ali u pravu si,bitno je da skonta onaj kome je namenjeno
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
jbg,to sto je za tebe 'greska' nama je sitnica,na koju niko ne obraca paznju ,)
slova se mesaju kada je naslov pesme/izvodjaca suvise dug
a mene STVARNO ne mrzi da obrisem 'username' i upisem 'loop'
jbg
it's like 3 seconds all in all
al' dobro
ti ionako (po sopstvenom priznanju) nit' gajis,nit te zanima-ako se ne varam ovde si da skupis dovoljno postova da udjes na chat(opet po sopstvenom priznanju)
stoga je i za ocekivati da ti takve sitnice smetaju xD
ja bi pre akcenat bacio na POTREBNE stvari-pisanje novog sveobuhvatnijeg vodica,kacenja novih linkova na prvu stranu za pridoslice..itd.
a to dal' vidim 'notifikacije' od imena pesme/izvodjaca,i da l' gubim 5 xtra sekundi za 'log in'- uuuuu,zamisli,KRIMINAL !
verujem da ce admini mozda i resiti to,al' da je HITNO-ne,nije.imaju ljudi pametnija posla sigurno
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja mislim da je tvoj problem sa secure sertifikatom koji nije ovjeren. Problem je u tome sto je certifikat istekao a ne kupuje mi se drugi samo zato da bi radio par dana pa da moram kupit novi. Certifikati rade na domen i pod domen. Kao sto vidis mi smo trenutno u pod domenu forums.vutra.org. Sad zelimo da se prebacimo na domen i da sve bude na vutra.org. Jos mnogo toga novog ce biti. Smetnje koje ti dozivljas se desavaju jednom u 2-3 godine i to samo na par dana. Forum radi prilicno stabilno vec duze vrijeme. Ja na firefoxu nemam problema sa logovanjem.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
i ja sam na firefox-u i nemam tih problema, cak mi pise https
mozda to i niste ne znaci, al zabole me iskreno... ;)
ipmy53.jpg
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
PowerSeed je napisao(la):
i ja sam na firefox-u i nemam tih problema, cak mi pise https
mozda to i niste ne znaci, al zabole me iskreno... ;)
ipmy53.jpg
Identicna stvar .....firefox je javio da idem na vlastitu sigurnost ono neki dan kad se vratio forum ali kad mu naredis da vjeruje ovoj stranici dalje sve ide po starome :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
ma de,ja sam se ucrnjačio kad sam prvi puta vidio to..još bila neka crvena mrtvačka glava :)....sad mi je svejedno :icon_lol:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
zlo&naopako je napisao(la):
Svake godine isto :icon_lol:

Slijedeci sam uzeo na 2 godine. Ma sertificak je najmanji problem to samo znaci da nije validan od neke tamo kompanije. Mi i dalje imamo certifikat na serveru sto govori taj https. Bez panike sve je ok. Pocecete da panicite kad vidite novi forum jer moguce je da ce par stvari falit. Bitno sam da povezemo postove sa temama. Tako da sada cekamo nekog tehnicara da prepravi njihov problem konverzije.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Vutragenjo je napisao(la):
Pocecete da panicite kad vidite novi forum jer moguce je da ce par stvari falit.

Jao jao! Već vidim razne umjetnićke uratke na temu "Genjo je sjebo svar" :icon_lol: Neka se sekirati :) Zaključaš bravu pa nek se žale upravi vodovoda :icon_lol: Šalim se samo :icon_wink:

Edit:

Vidi ovog Powera! Već je skoro 5 milja naštanco i još kuka za 1000 postova
25r30wi.gif
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Galerija,Search,moj avatar :) ionako ne rade šta još može eventualno koja temica il post nestat....a nece se svijet prestat vrtit zbog toga :)
EDIT- brijem da su mi i notifikacije otišle u PM :(
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Daboga i tebi crko avatar da vidiš kako je to :).....osjecam se iskorišteno i prljavo... :).....izdvojeno ko crna ovca.....žarulja usred mraka iskcem i odskacem od ostalih....drugaciji.....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
evo, jesi zadovoljan... samo nisam majstor ko ti, ne mogu bas sve ukloniti ;)

ajd ekipa, solidarisite se sa ostrim ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme