Neistine o travi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Da proizvodili bi nešto neki qurac, ali ne bi proizvodili THC kvragu... Ovo je sad već kvantna teorija, a ne istina ili neistina o vutri... :cool44:
I fora animacija... Ali ja još uvijek držim da vutra nije sasvim zdrava kad je se konstantno koristi i točka.

Boz :sun2:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Weedran je napisao(la):
Mijenja ali ne sj.ebava, receptori prime i nakon nekog vremena otpustiju THC molekule a da ne ostanu povrijeđeni, za razliku od većine droga kao što su alkohol, heroin... koji bombardiraju određene djelove mozga i uništavaju ga... imao sam dobru animaciju koja prikazuje to, budem probao naći.

Ni H(bez primjesa) ti doslovce ne sjebava mozak,tj. ne pravi fizčku nepopravljivu štetu.Jednostavno je-----tvoji opiodni recetori se prilagode ogromnim količinama dopamina i za tvoj mozak "obična" sreća postaje 0,to se dogđa tek kad osoba postane ovisna a do tad je to samo rekreativno napaljivanje svoga mozga da osjeti ugodu prouzročenu nadraživanjem opiodnih receptora kakve nema bez konzumacije opijata/opioda ali i prije razvjanja prave ovisnosti to postane ovisnost kao što većina ljudi postane ovisna o cigaretama prije nego o nikotinu. Istina je da trava kao i većina droga(ako se razumno konzumiraju) NE sjebava mozak.....u smislu pravljenja nepopravljive štete. Svega nekoliko droga uništava mozak i među njima i ALKOHOL. A opet toliko ljudi tvrdi da ih je i trava spržila.....ja mislim da su to mogli izbjeci rjeđim konzumiranjem npr....
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Kao što rekoh, brisanje slijedi
ako vam je krivo, tužite se dedi
ja ću sad malo bacat rime
sve dok je ove proklete zime
da me ne izuje pa na hladno stavi
i postavi nasred rijeke na prokletoj splavi

ova tema daleko je došla
da ne bi još dalje pošla,
moram je rezat,a ne se zezat

ako se sranje nastavi
smor će da me sastavi
zato trpit gluposti
nema šanse ni u budućnosti
jer kako god da se gleda
uvijek netko iza ćoška vreba
i traži razlog da izvali nekog sjeba

Tema je bila dobra
zajebali je ekseri i droga
govori mi honey bunny
ja kažem mrš mala, alo stani

nemože to tako
nezvao se ja Ivica il Darko

nećeš da me ženiš
zato ****** i trči u krilo
bozgi, crassu, dirtyju, purpulu i velji

i više mi govna ne melji

:evilking:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nemam više živaca da se prepucavam sa debilnim izjavama
pušim od 92 i za razliku od bozga ostalo mi mozga
a vegeta ili C začin jesu najveći otrovi za ishranu i više će te sjebati
nego vutra svaki dan
reci te to mamama ako je koriste
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
bozga je napisao(la):
@ elephant0r - Ove informacije koje ja posjedujem su informacije koje su produkt višegodišnjeg informiranja o marihuani kao i životnog iskustva. A kao druga stvar, nemoj mi dirati Vegetu!!!

Prvo se raspitaj kakve su prehrambene navike kod Amerikanaca pa će možda biti jasnije zašto toliko umiru od raka. Svaki treći Amerikanac...

Nedavno sam se vratio iz amerike gdje sam radio kao savjetnik za nutricionizam.

Dobro ti rece brain.. napiso si gram istine i kilu sranja. Da sam na tvome mjestu pokrio bi se usima i sutio neko vrijeme dok ljudi ne zaborave ove neutemeljene gluparije koje sipas doslovno iz guzice, a ne iz objektivnog utemeljenog znanja koje pociva na nekakvim znanstvenim cinjenicama.

Nemam nista protiv tebe, i ne trazim svadju, ali sam jedan od onih koji ce ti u facu rec kada seres.. a ti frende seres.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nox1cous

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
evo nekih glupih stvari koje sam našao na netu:
IZGLED
Marihuana: liči na finije ili grublje izrezan duhan karakterističnog mirisa na sušeno sijeno čijim se gorenjem oslobađa jaki, lagano sladunjavi, miris zapaljenog suhog lišća.

POSLJEDICE ZLOUPOTREBE MARIHUANE:

opće stanje slično laganom pijanstvu
proširene zjenice
potencijalne srčane bolesti
oštećenje mozga i centralnog nervnog sistema
povećan rizik hroničnih plućnih bolesti, uključujući i rak
smanjeno ili nepostojeće seksualno zadovoljstvo


TO SU NAJVEĆE GLUPOSTI KOJE SAM ČUO
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
bozga je napisao(la):
...tolerantniji sam, liberalniji, probleme u životu ne shvaćam kao veliku stvar već kao lekcije, izazove i sastavni dio življenja.
Od kad pušim marihuanu život je primio drugačiji oblik, možda nisam kognitivno inteligentniji, ali emocionalno svakako.

Ovo definitivno stoji...
 
19.01.2008
44
7
8
Ev meni je jedan likus rekao da se od skunka dobiva koka, a da je skunk preradjevina vutre????? wtf
To mi i sad nije jasno kako moze neko doci na tu ideju, hahahah
 
19.01.2008
44
7
8
Ev meni je jedan likus rekao da se od skunka dobiva koka, a da je skunk preradjevina smole cannabisa????? wtf
Ne znam kako je uspio doci do tog zakljucka, hahahaha
 
17.03.2008
31
0
0
37
Evo ja sam primjetio neke stvari na sebi licno, ne kazem da je samo od vutre nego od svaceg neceg:

Nakon dugo dugo duvanja znaci non stop every day postao sam jako lijen, postao sam malo zaboravan , ujutro mi je bilo tesko ustajati al skorooooz... Pa sam bio odlucio da prestanem na neko vrijeme, da vam iskreno kazem super je bilo drugi tip nije mi bilo mrsko radit, ustajao sam normalno i tako dalje sto se tice pamcenja ostalo isto "BRAIN DAMAGE"... Sad koliko je to od vutre ili necega drugo neznam ni sam. Samo zelim jos reci od ostalih droga ujutro sam se dizao ko vampir pun energije, ali oko 1-2 poslije podne nastaje PAKAO... smor teski... Tako moje iskreno misljenje ima istine tu o TIM VUTRA posljedicama ali u prekomjernim dozama... pa jbte sta god uzimas u prekomjernim dozama kosta te debelo cak i zivota... STO NIJE SLUCAJ S VUTROM najgore sto ti se moze desiti je debela paranoja, povracanje i lijep SAN. Da zaboravio sam ovo o plodnosti spomenuti TO SU CISTE GLUPOSTI za mene svako od nas je gledao vatromet joint dosta puta tako da je to sve bullshit... Hvala Vase Coravo Zlo .... hahaha kako sam se uduvo

LONG LIVE marihuana
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
SeeNoEvil probaj piti 4 L vode 5 dana zaredom pa da vidimo kakav ces biti, a voda je izvor zivota.

Treba biti umjeren u svemu, pa i u umjerenosti ponekad.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Onda probaj pit 10L (samo da moj point ima smisla) :)))

Bokte pa kako mosh toliko pit? mene bi 5l vode dnevno odnjelo ko dunav..