Nestasice na trzistu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Nisam nigdje mogao naci ovu temu pa otvaram novi thread, sa pitanjem da li neko zna sta se desava sa trzistem konkretno u Sarajevu, prije 2-3 mjeseca nigdje nije bilo VU za nabaviti, evo prije 5 dana opet ista situacija! Prerovio citav grad ali nigdje nista!!! Sta se ovo desava ljudi ? pa ovo nikad u historiji nije zabiljezeno, bilo je nestasica tamo u septembru/oktobru skoro svake godine, ali u ovo doba godine ovo nikad nisam dozivio u svojoj duvackoj karijeri koja traje vise od 15 godina!!! Cudom se cudim i jako sam frustriran ovom situacijom, izgleda da je najbolja opcija uvijek imat svoj indo za vlastite potrebe kako bi se izbjegle ove frustracije i nerviranja. Jbt do sad bi prije nasao URANIJUM da sam ga trazio.
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ma ja kazem za Sarajevo konkretno, fakat je bilo tako u septembru da bude nestasica ne bas uvijek ali eto cesto, za ostale gradove/drzave ne znam samo kazem za Sa... btw ovo je tema cisto informativnog karaktera interesuje me sta se desava da neko sta pogresno ne shvati...
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
interesuje me sta se desava
kako to da znamo, nije ovo lerdi.org :)
uzgoj za sebe i ne zanima te ulica
op64ie.jpg
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Slazem se u potpunosti to i imam u planu, ali trenutno nemam svoje, znam da nije lerdi.org ali kontam mozda neko zna sta je u pitanju jer nikad do sad nije bilo, nek si stavio tu sliku da mogu da slinim na nju :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mercijana

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
nisam imao nameru da provociram, samo da docaram kako izgleda kad te ne zanima ulica neg si sam svoj majstor, u kuci il van nje ;) spremaj se, sad ce prolece, a po pitanju nestasica, verovatno su neke krupnije igre u pitanju, no nemam sa tim zaista veze, a dodatno ni sa sarajevom al sam cuo da je slicno u bg
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ma i ne ljutim se, zezam se samo, nisi imao u planu da provociras samo da se pohvalis hehehe salim se opet. Ma imam ja box spreman skoro, za koji dan krecem, samo mi fali jos zemlja koju cu uzet mozda i sutra. A outdoor me ne interesuje to mi je previse rizicno, necu da mislim hoce li me neko primijetit, ili hoce li mi neko podici plantazu kad sazrije, ovako mi je puno sigurnije a i mogu imti vise berbi godisnje, hajd bar si me utjesio malo kad znam da nije samo kod nas tako. PEACE!
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Sredisnja hrvatska dijeli istu situaciju..al neka,to se mene i tako ne dotiče
Izgleda je pukla dilerska veza za balkan...
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
moje misljenje sto je nema nigdje je..pocela se trava lagano tiskat u medicinske svrhe,a nisu ni dileri glupi,nece im bit isplativo ko prije,vise ce se pocet radit ulje...a onda ce pocet ta otrovna kemija kolat i bit ce je na svakom koraku,djeca ce umijesto marice u srednjoj smrkat...iako je to po vecim gradovima vec slucaj jer je trava skuplja od kemije...onda bi pandurija trebala poludit i to dovest u red.sto sumnjam da hoce.LEGALIZIRARJTE TO VISE e onda cu ja pocet pravit djecu u miru:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m4r3

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Pricaju mi da je nestasica i tu kod mene a granica s Albanijom samo 130 km. Jbga , nova vlast tamo, shebali Lazarat ,rastjerali stare "igrace" a novi, vjerojatno neki iz Skadra, jos se nisu etalbirali . Pa jos pohvatat veze ... hoce to malo duze potrajat.
Zato ljudovi ,"grow your own smoke " :razvaljen::
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
JugSrbije kaze pao lik sa 6 tone ako ti nesto znaci. A sto to nema po vestima i ostalim medijima ne znam. A i na kraju nebitno je. BOX u ruke i ojsa :)
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
moje misljenje sto je nema nigdje je..pocela se trava lagano tiskat u medicinske svrhe,a nisu ni dileri glupi,nece im bit isplativo ko prije,vise ce se pocet radit ulje...a onda ce pocet ta otrovna kemija kolat i bit ce je na svakom koraku,djeca ce umijesto marice u srednjoj smrkat...iako je to po vecim gradovima vec slucaj jer je trava skuplja od kemije...onda bi pandurija trebala poludit i to dovest u red.sto sumnjam da hoce.LEGALIZIRARJTE TO VISE e onda cu ja pocet pravit djecu u miru:)
Da na zalost, nalazit ce "utjehu" u hemiji, sto nije nikako dobro, jer tim klincima je stalo samo da se necim odvale, takvi ne znaju ni furat vutru, pa puse joint za jointom samo da se sto vise urokaju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.