Nestasice na trzistu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Ma nije to ništa komplicirano, vutra.org ti čak nudi mentore. Zabrijo si.
Nego, ova tema je suviše aktivna da bi bila u groblju, vadite to van :)
ionako ne krši pravilnik

Evo da dodam kako na otocima također suša, kao i u Rijeci. Nešto se sprema
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
znas dobro i sam da na yardu ne zavrsavaju samo postovi u kojima se krsi pravilnik, vutra org je tu da svakom pomogne da sam za sebe uzgoji kanabis pa ga nece brinuti nestasice na "trzistu" tj. ulici, a za te nestasice najbolje je pitati sta se dogadja iste te od kojih se i kupuje, ako oni ne znaju kako ce znati forum :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni and CilI

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
nekoć su ovakve teme odmah letile u graveyard, nisu se stranice ispisivale.. omekanili ste ;) dođe to s godinama.. :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
pa moze se postati u temama iz graveyarda ako nisu zakljucane, samo ne znam koja svrha, pogotovo sa pitanjima zato nema vutre na ulici, zbog cega je nestasica i sl.
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Pa štajaznam, fora je znat šta je s vutrom na jedinom balkanskom tržištu vutre - onom crnom. Znamo di se kreće i šta se događa, ne zato što imamo potrebu već zato što se nudi. Informacije radi. Sve što mi trebamo napraviti jest pustiti je na miru :)
Poz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
pa ako znas sta se desava na trzisu kazi da svi znaju, ako ne znas koja je poenta da se zapitkujes na forumu, pa ne ide distribucija vutre na ulice sa foruma pa da ovde lezi odgovor, to samo htedoh reci, pre ces odgovor naci u dnevnoj stampi i vestima ;)
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Imaš pravo al zamijenio si me s nekim, ne pitam se ja zašto nema vutre haha, ne sumnjam u apsurdnost takvih pitanja. Mene zabavlja to što ljudi iz prve ruke pišu tu. Nezna dnevni tisak to što neki hašišar dozna iz prve ruke :D
Neću pročitat u nekim novinama naslov "nema vutre tu tu i tu" još neko vrijeme :D
 
Poslednja izmena:

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Sranje sranje sranje. Još je popadala hrpetina ljudi s hrpetinama staffa i mozes ga *****, sad ce bit tak dok se ili ne zgrowa masa kod novih ljudi ili dok ne dodju neki novi igrachi.

Situacija je takva po cijelom balkanu, tko god da nema mogucnost da si sam odradi uzgoj je u gadnoj banani, a i tko moze sad ce se nacekat hahaha, da nas je bar netko upozorio, tesko je vjerovat da se za ovo nije znalo.

Ili cemo svi do slovenije trcat hahaha :D Al strasna je spoznaja da citav balkan ovisi o uspjesnosti jednog sela, a to kaj si vi imate situaciju za grow jebeno vama, al dajte bar nama da raspravljamo o situaciji kad vec nemozemo dimit da nas boli ***** :D

vi bar dimite i smijete se, mi ne dimimo i placemo xD jos koliko ljudi zivi od toga jer im je neisplativo radit negdje za neku sichu od para u odvratnim uvjetima, jebiga. Nije sve tak crno bijelo ljudi.
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
vi bar dimite i smijete se, mi ne dimimo i placemo

Ja sam ti najbolji primjer nekoga tko je do prije mjesec dana plakao (i tako već 10-ak godina). Obično bi to bilo neki aktualni diler pao, netko ga je cinkao i sl... Miješao sam se u priče iz nekog polusvijeta u koje se nitko normalan ne bi trebao miješati niti znati za njih. A kad bi uspio nešto i nabaviti to bi bilo preskupo i nekvalitetno (živio sam u Splitu i Zagrebu i nekakav prosjek svih mojih prepušavanja je srednja žalost, a da ti ne kažem da sam od sorti znao za dobru i lošu travu, "shit" i "skunk"). I onda sam prije godinu dana odlučio da se više neću zajebavat s dilerima, cijenama, količinama, time hoće li me netko zeznut ili neće i čeka li me policija iza ugla jer je tip s kojim se nalazim idiot, i krenuo proučavati forume, literaturu, klipove na youtubeu...

I tako, nakon pola godine intenzivnog učenja i 4 mjeseca growanja sad imam ovu situaciju doma:
IMG_2338.JPG
,a ovo je tek početak... :)

Sad mi se svi moji problemi čine toliko daleki i smijem se (ne tuđoj nesreći, nego jer sam baš sretan :) ). Ali računaj da bez puno učenja, truda, vremena i sredstava nema nikakve šanse da i dalje ne budeš osuđen na kupnju preskupe i nekvalitetne trave s ulice i nekom lokalnom dilerčiću... Pa sad kako ti drago. Možeš trošit vrijeme na kukanje i ovakve teme ili krenut na posao. Vjeruj mi, isplati se svaka minuta.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Ja sam ti najbolji primjer nekoga tko je do prije mjesec dana plakao (i tako već 10-ak godina). Obično bi to bilo neki aktualni diler pao, netko ga je cinkao i sl... Miješao sam se u priče iz nekog polusvijeta u koje se nitko normalan ne bi trebao miješati niti znati za njih. A kad bi uspio nešto i nabaviti to bi bilo preskupo i nekvalitetno (živio sam u Splitu i Zagrebu i nekakav prosjek svih mojih prepušavanja je srednja žalost, a da ti ne kažem da sam od sorti znao za dobru i lošu travu, "shit" i "skunk"). I onda sam prije godinu dana odlučio da se više neću zajebavat s dilerima, cijenama, količinama, time hoće li me netko zeznut ili neće i čeka li me policija iza ugla jer je tip s kojim se nalazim idiot, i krenuo proučavati forume, literaturu, klipove na youtubeu...

I tako, nakon pola godine intenzivnog učenja i 4 mjeseca growanja sad imam ovu situaciju doma:
Pogledajte prilog 8287
,a ovo je tek početak... :)

Sad mi se svi moji problemi čine toliko daleki i smijem se (ne tuđoj nesreći, nego jer sam baš sretan :) ). Ali računaj da bez puno učenja, truda, vremena i sredstava nema nikakve šanse da i dalje ne budeš osuđen na kupnju preskupe i nekvalitetne trave s ulice i nekom lokalnom dilerčiću... Pa sad kako ti drago. Možeš trošit vrijeme na kukanje i ovakve teme ili krenut na posao. Vjeruj mi, isplati se svaka minuta.


ma sve to stoji, imo sam i ja svoje probe i gluposti ali kaj mi to znaci kad nemam ni siguran plejs ni mogucnosti, otic negdje u picku materinu bacit menke i molit se najboljem mi je jednako efektivno ko i ***** se na trzistu.

S tim da jebiga, sve to ima svoje prednosti i mane, al nije da je growanje nerizicno i da se ne moras "oko murije zamarat". Da ti se igrom slucaja nekaj u stanu dogodi nedaj boze mozes najebat i puno vise neg kaj si tu i tam odes po peticu "iza ugla" kak si reko. Mislim, kakva je situacija, nema mi druge, sad jos i s tim rizikom se zajebavat ali opet, fino tebi te teglice izgledaju hahaha :D

mislim gle, ja nist ne kazem definirano, ja sam kazem svoje misljenje, nije da sam u pravu a nije ni da nisam, lako vama kaj imate mogucnosti, al kaj kad nemam ni 2 metra kvadratna privatnosti niti razumjevanja ljudi oko mene da se tak izrazim.

Uostalom, nije svaki diler na trzistu osoba koja ceka da te spali, osobno imam posla s 2-3 covjeka koji mi u 10 godina nisu nikad pokazali nista van respekta i postenja. Jebiga, ljudi koji zive od toga moraju paziti na svoj ugled takodjer. Ovisi sve, na ta 3 covjeka sam naletio na njih 300 koji to nisu, ali i dalje, sve je to situacionalno.

Mislim da u takvom manjem krugu ljudi nije nikome u interesu valjati sranja ili gluposti, ali jebiga, nije uvjek situacija bajna tako da. Znam i ja par growera koji isto nekad imaju problema s growom, makar vec znaju godinama uzgajat i kaj sve ne, pa i dalje ako si vani malo kishe previshe ili neceg ti moze sjebat hrpu truda.

Sve to ljepo zvuci, organizirat plejs, growbox, fem. menke, ali nemaju svi mogucnost za to. Mislim da je glupo ogranicavati sebe u smislu da dijelis svijet na crno ili bijelo, ja se samo snalazim kak god znam i mogu da meni i ljudima koji su prema meni dobri bude sto bolje. A jebiga, ove godine cini se outdoor neki ce morat past jer ovo mi nema smisla nikakvog xD imam prek 10 godina pusackog iskustva, pusio sam i NYCD growan od samog Some a pusio sam i najgoru albansku zeljanicu tako da, ko i zivot sam, nekad te oce nekad nece.

Meni je sam fascinantna situacija i zanima me sto se tocno dogodilo ili bar koji faktori su utjecali na situaciju, te me zanimaju informacije ljudi koji su u istoj situaciji ko ja, osoba koja je zapocela temu i slicno.

To je ziva mreza ljudi, i growera i providera, te mislim da nema koristi od osudjivanja razgovora o tome ma koliko prezirali svijet dilera i ulice i nabave, morate biti svijesni da ste i sami vjerovatno poceli i da nema ulicne opskrbe bog pita jel bi ikad uopce saznali za ovu biljku.

A to kaj neki od nas nemaju situaciju ne znaci da mozete govoriti koliko je to bolje ili ne.

Mislim da ne postoji osoba na svijetu kome je u interesu pusiti loshiji staff, tako da, ne vidim zasto osudjivati nekog tko kupuje jer si nema mogucnost sam napravit.

To je ko da se smijes ljudima koji kupuju Cappy sok od narance jer ti doma imas sokovnik i narance.

Da mogu zasadio bi si polje velicine moje volje za pushenjem xD al dok god je to dopusteno koliko i hustling, snadji se druze.

Samo moje misljenje ofkorz, jebiga, da ja imam situaciju nebi posto ovjdje neg bi fino vodio grow dnevnike xD mozda uskoro :)
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
Ma daleko od toga da ja nekome želim pametovat, a pogotovo osuđivat ljude, pa i sam sam do prije mjesec dana zivkao razne kretene okolo, cekao u autu satima da bi mi ovaj dosao i rekao "ipak nista danas" ili "upravo su me prebila dva pandura u civilu" (bilo je i toga :lol: )...

Ako nemas uvjete doma, jbg... Mozda imas dobre (al stvarno jako dobre) prijatelje koji imaju, mozda imas neki sajt koji mozes iskoristit za out, mozda ces (kao ja) morat cekat nekoliko godina (u mom slucaju desetak :) ) da ti se posloze uvjeti...

Ne odustaj... Sve se moze kad se hoce. ;)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Ma daleko od toga da ja nekome želim pametovat, a pogotovo osuđivat ljude, pa i sam sam do prije mjesec dana zivkao razne kretene okolo, cekao u autu satima da bi mi ovaj dosao i rekao "ipak nista danas" ili "upravo su me prebila dva pandura u civilu" (bilo je i toga :lol: )...

Ako nemas uvjete doma, jbg... Mozda imas dobre (al stvarno jako dobre) prijatelje koji imaju, mozda imas neki sajt koji mozes iskoristit za out, mozda ces (kao ja) morat cekat nekoliko godina (u mom slucaju desetak :) ) da ti se posloze uvjeti...

Ne odustaj... Sve se moze kad se hoce. ;)

To definitivno je plan :)
A kaj se tice mog posta, vise se odnosi na ove kaj tu govore da su to o ovome nema kaj pricat, al tvoj sam quotao jer meni odgovorio pa sam se sam dalje nastavio s svojim pametovanjem xD previse pricam kad nisam posteno uduvan ocigledno hahah :D

al da, to se i ceka, privatnost i mogucnost :) hahaha ovo za pandure vristim xD al da sve je to dio zivota, mislim da je glupo ogranicavati razgovore na forumu na samo posla s growanjem :S ko da je to ista legalnije neg pretprodaja (koju nitko tu ne vrshi vec se samo o njoj prica ako nemoze biti nekome jasnije neg kaj je xD)
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
mislim da je glupo ogranicavati razgovore na forumu na samo posla s growanjem
E tu nisi u pravu... Ovaj forum postoji pitajbogaotkad zato sto postoje ljudi koji brinu da se takve teme ne otvaraju... I meni je u kad sam tek otkrio Vutru bilo cudno zasto se ne moze pricat o kupovini, gdje ima, tko ima, lovit nekakve kontakte. Ali kad malo upoznas problematiku, kolicine truda, brige, zelje da se pomogne novoj ekipi, vidjet ces da takvim pitanjima tu jednostavno nema mjesta. Nije to takav forum... :)
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
106
Heh, meni je ova tema taman uletila, prije koji mjesec se poslovno preselio, zaliha nemam a idući grow kreće kad prođe probni rok i uzme se normalan stan.
Pitao par ljudi koji su mi djelovali kao da znaju zapalit da li se može što riješit, više/manje ništa.
Jedna je stvar da se generalno priča kako su nestašice na tržištu, a druga da se žicaju kontakti ili raspituje kako doći do vutre..

Samo se treba malo strpit, proći će valjda ta nestašica.

PS. I ja bih rado zapalio, no manja mi je želja pokušavati nabaviti od tamo nekih tankih veza preko poznanika kad znam da će vjerojatno biti neuspješno...
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Popularne teme zadnjih 7 dana
Čega nema na tržištu ?
marihuane ?
Pa šta ovaj forum ima s tim ?
Da sada naklapamo dal' je neko albansko selo odapelo ili su pohvatani lokalni dileri ?

Tuširanje,palim pljugu i mislim da ću zaključati ovo :D dok nije počela potražnja ili ned'o te kru' ponuda :djede:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.