Noobovska pitanja/indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.08.2019
8
4
3
41
Pozdrav!
Novi sam ovdje, nemam još iskustva sa uzgojem...odnosno imao sam jedan pokušaj uzgoja prije 15-ak godina koji je neslavno propao. Sad, riješio sam da uzgojim jednu biljčicu indoors, pošto je forum ogroman da ne kopam sad dva dana postavio bih vam par početničkih pitanja:

1. Nabava sjemena - odakle je najsigurnije nabaviti, po mogućnosti iz HR, ne da mi se u ovim godinama zajebavati sa zakonom?

2.Strainovi najlakši za uzgojiti indoors? Nemam apsolutno nikakvih zahtjeva za prvi uzgoj osim da mi biljke uspiju. 10 grama-10 grama, ja zadovoljan.

3. Svjetla i box - složio bi neki box cca metar za metar (jel to dosta?) e sad svjetla me zanimaju... vidim piše se ovuda HPS LED Reflektori lumen kelvin trista čuda.... dajte mi neku konkretnu preporuku odavdje što nije skupo a da odradi posao https://www.bauhaus.hr/elektro/zarulje.html

4. Auto - sorte. - koliko sam shvatio ove sorte odrade sve same, nema potrebe za promjenama režima svjetla i mraka...kako je sa temperaturom? Pošto bi krenuo sa uzgojem u skorašnje vrijeme, kontam da će me uhvatiti zima do berbe, koju minimalnu temperaturu je potrebno osigurati biljci?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eto, hvala puno na pomoći i držite fige da ne padnem... murija je manji problem al ako me žena provali onda sam pretpostavljam najebo =)
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Pozdrav :wave:
Kakvo kopanje? Forum je uredan i pregledan, sve lijepo piše, samo treba čitati ali se tebi ne traži.:)
Također, ako nešto ne možeš naći, desno u gornjem kutu imaš tražilicu koja odlično pretražuje.;)
Za to vrijeme, dok si ovo sve napisao i sastavio (što je također nepotrebno), mogao si većinu toga već saznati...
1.

2.


3.

4.

...isto tako imaš i hrpu završenih indoor dnevnika, pa pregledaj malo...

...tako da nema ti druge nego bacit se na čitanje :kafa: ;)
 
Poslednja izmena: